Головна Послуги Екстракорпоральне запліднення: ЕКЗ (IVF) Програма ЕКЗ + ІКСІ – пакет «Репродуктивний»

Програма ЕКЗ + ІКСІ – пакет «Репродуктивний»

Вартість послуги
Пакет ЕКЗ «Репродуктивний»

60500грн

Первинна консультація репродуктолога + УЗД

750грн

Первинна консультація репродуктолога + УЗД

825грн

Консультація онлайн

450грн

Оплатити онлайн

Технологія ІКСІ давно успішно застосовується у всьому світі для лікування безпліддя. Наша клініка професора Феськова О. М. пропонує комплексний пакет послуг, який дає змогу відчутно заощадити як первинних пацієнтів, так і тих, хто вже звертався до клініки. Щоб скористатися всіма перевагами програми в Україні, запишіться на прийом у Києві чи Харкові. Вартість програми складає 60 500 грн.

Що таке пакет «Репродуктивний»?

Пакет передбачає основні послуги, пов’язані з лікуванням безплідності:

 • жінка отримує контрольовану стимуляцію яєчників, тричі досліджується її гормональне фон (рівень естрадіолу та прогестерону);
 • пацієнтці робиться трансвагінальна пункція яєчників із загальним знеболенням та під контролем УЗД;
 • лікар запліднює ооцити методом ІКСІ (процедура обмежена 8 ооцитами);
 • одержані в результаті такої операції ембріони культивуються;
 • лікування безплідності передбачає перенесення ембріонів у порожнину матки пацієнтки;
 • діагностика вагітності за допомогою процедури УЗД та інших необхідних аналізів на 21 день після перенесення ембріонів.

Умови програми ЕКЗ, пакет «Репродуктивний»

Планування вагітності — важливий етап, і самостійно все передбачити нелегко. Краще довірити цей процес професіоналам, які зможуть підібрати оптимальні процедури, обстеження та аналізи, щоб у максимально стислий термін досягти бажаного результату.

Щоб скористатися перевагами програми, пацієнтам необхідно записатись на консультацію до лікаря-репродуктолога, який проведе первинне обстеження. Отримавши результати обстеження, аналізи з урахуванням анамнезу пари лікар вирішує, чи підійде в цьому випадку обране лікування. Сплатити програму необхідно в день початку стимуляції яєчників.

Програма ЕКЗ + ІКСІ – пакет «Репродуктивний» фото 1

Є й певні вимоги до здоров’я, які є обов’язковими для участі в програмі.

Загальна кількість антральних фолікулів не повинна бути меншою за 10, а показник ФСГ не повинен перевищувати 8 мМЕ/мл. Відповідність цим вимогам перевіряється під час попереднього обстеження.

Переваги програми ЕКЗ + ІКСІ + медикаменти

Здорова та щаслива дитина — мрія будь-яких батьків. Програма ЕКЗ допомогла відчути радість материнства та батьківства вже мільйонам пар. Це перевірений роками метод, надійність якого є досить високою.
Лікарі ретельно стежать за реакцією організму жінки на стимуляцію медикаментозними препаратами, і у разі виникнення алергічної реакції миттєво припиняють використання препарату, що її викликає.

Для приєднання до програми екстракорпорального запліднення обов’язковою умовою є медичні показання. Також необхідно ретельне обстеження пари профільними лікарями. Зверніть увагу, що програма поширюється виключно на громадян України.

Для того, щоб докладніше дізнатися про програму, а також записатися на прийом, заповніть форму нижче  або відразу телефонуйте нам: 

 • 0 800 50 77 90 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні)
 • 098 100 76 76
 • 066 100 76 76
 • 093 100 76 76

Переваги клініки

Ми вже допомогли тисячам сімей з усього світу стати батьками. Сьогодні більш ніж у 52-х країнах живуть діти, що народилися в результаті наших успішних програм ЕКЗ. Це можливо завдяки згуртованій професійній команді, безперервному вдосконаленню технологій, що застосовуємо у клініці. Ми спеціалізуємося на програмах з генетичною діагностикою ембріона заради народження здорової дитини в кожній родині, яка до нас звернулася. А більш ніж 25-ти річний досвід дав можливість створити програму «Гарантоване ЕКЗ», в котрій клініка бере на себе відповідальність за результат.

У кожному менстуральном циклі при ідеальних умовах ймовірність завагітніти природнім шляхом близько 25%. Технологія ЕКЗ підвищує ці шанси. Відсоток успішного лікування методом ЕКЗ з першої спроби в Клініці професора Феськова О.М. — близько 45%, після кріопротоколів він досягає 70%. Дані підкріплені щорічним звітом відділення ЕКЗ клініки. Ці показники відповідають світовим стандартам. Результат ЕКЗ залежить в першу чергу від індивідуальної історії та віку пацієнтів і далі — від правильно обраної програми. Тому персональний прогноз може відрізнятися від цих даних як в більшу, так і в меншу сторону. Отримати його можна після обстеження і формування тактики лікування.

Двох однакових програм ЕКЗ не буває. Аналізуючи медичну історію жінки або подружньої пари, яка планує ЕКЗ, лікар складає програму таким чином, щоб досягти позитивного результату з першої спроби ЕКЗ. Важливо все: вік, причини ненастання вагітності, результати обстежень, попередній досвід лікування. Застосовуючи накопиченні за 25-ть років знання, навички та сучасні репродуктивні технології ми досягаємо позитивних результатів.

Ми використовуємо безпечне передове обладнання. Автономна система енергозабезпечення робить незалежними і невразливими усі лабораторії та ембріологічний бокс від зовнішніх факторів і ситуацій. Це означає, що ваші ембріони знаходяться в безпеці при будь-яких позаштатних ситуаціях.

Вартість послуги
Пакет ЕКЗ «Репродуктивний»

60500грн

Первинна консультація репродуктолога + УЗД

750грн

Первинна консультація репродуктолога + УЗД

825грн

Консультація онлайн

450грн

Оплатити онлайн

Фахівці

Ще послуги з категорії


  Записатися на прийом  Запис на прийом
  Смена Email
  Смена Email

  В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

  Вхід в особистий кабінет
  Забули пароль
  Забули пароль
  Виберіть місто
  Заявку відправлено
  Ок
  Ви успішно зареєструвались
  Ок
  Пароль змiнено
  Ок
  Аналізи відправлені

  Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

  Ок
  Матеріали надіслано

  Перевірте свою пошту

  Ок
  Оплата пройшла успішно
  Ок
  Оплата не вдалася
  Ок
  Email успешно изменен
  Ок
  Аналізи не відправлені

  Перевірте правильність введених даних

  Ок
  Реєстрація

  Ви вже зареєстровані?

  Підтвердження реєстрації

  Ви вже зареєстровані?

  loading icon
  Записаться на прием
  На выбранную дату запись невозможна
  Спасибо

  Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    Замовити дзвінок