Головна Послуги Екстракорпоральне запліднення: ЕКЗ (IVF) Вибір статі дитини в програмі ЕКЗ

Вибір статі дитини в програмі ЕКЗ

Вартість послуги
Первинна консультація репродуктолога з ЕКЗ + УЗД

680грн

Первинна консультація репродуктолога з ЕКЗ + УЗД

750грн

Онлайн консультація репродуктолога

410грн

Оплатити онлайн

Єдиний спосіб, який дозволяє зі 100-відсотковою ймовірністю запланувати стать дитини — це проведення передімплантаційної діагностики (PGD) в рамках програми ЕКЗ. Аналіз хромосомного набору ембріона дозволяє точно сказати, хлопчик буде чи дівчинка.

Однак «замовити» дитину певної статі без вагомих підстав не вийде — це заборонено на законодавчому рівні.

Вибір певної статі допустимо тільки за медичними показаннями — у разі, якщо батьки можуть передати дитині спадкове захворювання, пов’язане з певною статевою хромосомою. Наприклад, якщо у майбутньої мами є ген гемофілії, який може проявитися хворобою незсідання крові у сина, то для підсадки під час ЕКЗ виберуть ембріон жіночої статі. У дівчаток цей ген не проявляє себе, тому дитина буде здорова.

Найкращою технологією в передімплантаційної генетичної діагностики вважається NGS, завдяки якій ми оцінюємо не тільки кількість хромосом в ембріоні, але і що найголовніше — якість, саму структуру цих хромосом.

За яких медичних показань рекомендований вибір статі

Захворювання, зчеплені зі статтю, передаються за допомогою генів, розташованих в ділянках жіночих і чоловічих статевих хромосом, що відрізняються. При проведенні передімплантаційної діагностики їх досить легко виявити та запобігти народженню дитини зі спадковим захворюванням.

Лікарі рекомендують скористатися цим обстеженням, коли є ймовірність передачі таких захворювань, пов’язаних зі статтю:

 • гемофілія;
 • дальтонізм;
 • атрофія зорового нерва;
 • рахіт, на який не впливає прийом вітаміну D;
 • іхтіоз;
 • перетинки між пальцями;
 • облисіння;
 • синдром Леша-Найхана;
 • м’язова дистрофія Дюшена та ін.

Підвищення шансів на позитивний результат при ЕКЗ завдяки PGD

Значна частина всіх переривань вагітності в світі пов’язана з хромосомними порушеннями ембріонів. Пов’язано це з тим, що після імплантації ембріона в порожнині матки, жіночий організм його «сканує» і при виявленні відхилень, відторгає. Саме тому селекція і вибір «ідеальних» бластоцист до перенесення в порожнину матки дозволяє збільшити результативність програми ЕКЗ майже в 2 рази.

При використанні методу NGS йде розшифровка всіх 46 хромосом, в тому числі і статевих так само. Для нас важливо упевнитися, що ембріони повністю збалансовані, а інформація про статеву приналежність відіграє велику роль при наявності у батьків захворювань, які передаються по статевій хромосомі.

Окрім наявності в роду небезпечних спадкових захворювань, передімплантаційна діагностика рекомендована в таких випадках:

 • вік пацієнтки старше 35 років;
 • повторювані переривання вагітності на ранніх термінах;
 • попередні невдалі спроби ЕКЗ;
 • анеуплоїдії в сперматозоїдах при чоловічому безплідді;
 • транслокації в хромосомах у одного з майбутніх батьків.

Завдяки можливостям NGS діагностики вдається виключити появу у дитини синдрому Дауна, Едвардса, Шерешевського-Тернера, Клайнфельтера, захворювань на фенілкетонурію, муковісцидоз, дистрофією м’язів та ін.

На етапі відбору ембріонів для підсадки будуть враховані і результати спостережень ембріолога, і дані передімплантаційної діагностики. В результаті в матку буде підсаджений тільки самий здоровий і перспективний зародок.

Щоб дізнатися, чи можливо вибрати стать дитини та провести процедуру PGD в програмі ЕКЗ, приходьте на консультацію до наших репродуктологів.

Записатися можна за телефонами: 

0 800 50 77 90
098 100 76 76
066 100 76 76
093 100 7676

Переваги клініки

Ми вже допомогли тисячам сімей з усього світу стати батьками. Сьогодні більш ніж у 52-х країнах живуть діти, що народилися в результаті наших успішних програм ЕКЗ. Це можливо завдяки згуртованій професійній команді, безперервному вдосконаленню технологій, що застосовуємо у клініці. Ми спеціалізуємося на програмах з генетичною діагностикою ембріона заради народження здорової дитини в кожній родині, яка до нас звернулася. А 25-ти річний досвід дав можливість створити програму «Гарантоване ЕКЗ», в котрій клініка бере на себе відповідальність за результат.

У кожному менстуральном циклі при ідеальних умовах ймовірність завагітніти природнім шляхом близько 25%. Технологія ЕКЗ підвищує ці шанси. Відсоток успішного лікування методом ЕКЗ з першої спроби в Клініці професора Феськова О.М. — близько 45%, після кріопротоколів він досягає 70%. Дані підкріплені щорічним звітом відділення ЕКЗ клініки. Ці показники відповідають світовим стандартам. Результат ЕКЗ залежить в першу чергу від індивідуальної історії та віку пацієнтів і далі — від правильно обраної програми. Тому персональний прогноз може відрізнятися від цих даних як в більшу, так і в меншу сторону. Отримати його можна після обстеження і формування тактики лікування.

Двох однакових програм ЕКЗ не буває. Аналізуючи медичну історію жінки або подружньої пари, яка планує ЕКЗ, лікар складає програму таким чином, щоб досягти позитивного результату з першої спроби ЕКЗ. Важливо все: вік, причини ненастання вагітності, результати обстежень, попередній досвід лікування. Застосовуючи накопиченні за 25-ть років знання, навички та сучасні репродуктивні технології ми досягаємо позитивних результатів.

Ми використовуємо безпечне передове обладнання. Автономна система енергозабезпечення робить незалежними і невразливими усі лабораторії та ембріологічний бокс від зовнішніх факторів і ситуацій. Це означає, що ваші ембріони знаходяться в безпеці при будь-яких позаштатних ситуаціях.

Вартість послуги
Первинна консультація репродуктолога з ЕКЗ + УЗД

680грн

Первинна консультація репродуктолога з ЕКЗ + УЗД

750грн

Онлайн консультація репродуктолога

410грн

Оплатити онлайн

Фахівці

Ще послуги з категорії


  Записатися на прийом  Запис на прийом
  Смена Email
  Смена Email

  В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

  Вхід в особистий кабінет
  Забули пароль
  Забули пароль
  Виберіть місто
  Заявку відправлено
  Ок
  Ви успішно зареєструвались
  Ок
  Пароль змiнено
  Ок
  Аналізи відправлені

  Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

  Ок
  Матеріали надіслано

  Перевірте свою пошту

  Ок
  Оплата пройшла успішно
  Ок
  Оплата не вдалася
  Ок
  Email успешно изменен
  Ок
  Аналізи не відправлені

  Перевірте правильність введених даних

  Ок
  Реєстрація

  Ви вже зареєстровані?

  Підтвердження реєстрації

  Ви вже зареєстровані?

  loading icon
  Записаться на прием
  На выбранную дату запись невозможна
  Спасибо

  Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    Замовити дзвінок