Головна Про нас

Про нас

Про нас
Директор ЦРЧ Феськов Олександр Михайлович
Феськов Олександр Михайлович Директор ЦРЧ

Командний підхід лежить в основі всіх медичних процесів. З самого початку роботи клініки й до сьогоднішнього дня принципи підбору кадрів для клініки залишаються незмінними. Віддаю перевагу талановитой молоді і «вирощую» згідно з нашими вимогами. Виконавчі, ініціативні та здатних працювати в команді. Сьогодні вони все вже відбулися як фахівці і я з упевненістю можу говорити про міцну згуртовану команду професіоналів, яка працює в клініці

Напрямок та цінності

Команда професіоналів

Історія клініки

Наша місія

Наша місія проста та зрозуміла — ми прагнемо, щоб у кожній родині, що бажає стати батьками народилася здорова дитина.

У нас ви знайдете сучасні та комфортні умови, безпечне передове обладнання та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Кожен з лікарів ЕКЗ центру “Клініка професора Феськова О.М.” — досвідчений професіонал, чиї знання, талант та вміння накопичуються протягом 28 років роботи клініки.

 

Цінності клініки

1Народження здорової дитини

Якщо це збігається з вашим бажанням, то ви потрапили за адресою. Заради цього ми щодня працюємо над якістю послуг і підвищенням кваліфікації фахівців. Застосовуємо новітні методики лікування й оновлюємо обладнання.

2Час

Ми цінуємо час і твердо впевнені в тому, що своєчасна діагностика може запобігти розвитку захворювань, а усвідомлене планування вагітності допоможе уникнути проблем з її настанням. І навіть якщо ці проблеми виникли, почати їх вирішувати важливо якомога раніше

3Досвід

Кожна історія лікування унікальна. За 27 років практики ми переконалися в цьому напевно. Є швидкі і відносно легкі історії, є історії, що тривають кілька років. Кожна з них — це виклик, можливість поділитися досвідом та довести, що безпліддя можна подолати.

4Підтримка

Ми знаємо, як важко даються перемоги, тому готові підтримувати Вас інформаційно на кожному етапі Вашого лікування. З вами на зв'язку: call-центр, реєстратура, лікуючий лікар і все ті, кому небайдужий результат вашого лікування. А звернутися до нас можна будь-яким зручним способом: по телефону, через сайт, в акаунтах соціальних мереж.

5Відгук

Ми цінуємо зворотний зв'язок з пацієнтами. Завдяки вам ми знаємо, як нам розвиватися далі. Клініка професора Феськова завжди відкрита до діалогу. Залишити свій відгук, поділитися враженням, дати пораду ви можете тут або електронною поштою comment@feskov.ua

6Досягнення мети

Безпліддя можна подолати і для цього існує безліч шляхів. Не буває двох ідентичних випадків, тому і універсальної «пігулки від безпліддя» не існує. Яким буде шлях подолання — вирішувати Вам. А ми запропонуємо варіанти.

Напрями діяльності

Відділення допоміжних репродуктивних технологій та ЕКЗ
Відділення допоміжних репродуктивних технологій та ЕКЗ

Серце клініки, в якому зароджуються нові життя. Де лікарі репродуктологи — це провідники в нове життя, а ембріологи — творці цього життя. В їхньому арсеналі знання і досвід, передове безпечне обладнання, безперервне вдосконалення навичок для подолання чоловічого і жіночого безпліддя і зародження нових життів. Пацієнти можуть пройти весь шлях від діагностики причин безпліддя до вагітності.

Детальніше про ЕКЗ
Жіноча консультація
Жіноча консультація

Місце, в якому з повагою ставляться до вагітності. Де спостереження вагітності — це комфортний період без черг та метушні. Оформлення обмінної карти, необхідні обстеження, планові огляди та кваліфікована пренатальна діагностика в одному місці. Увага до історії жінки і її шляху до вагітності дозволяє успішно вести вагітних з обтяженим акушерським, соматичним, гінекологічним анамнезом.

Детальніше про напрям
Відділення оперативних методів лікування
Відділення оперативних методів лікування

Проводить понад 1500 операцій на рік за напрямками: гінекологія, урологія та андрологія, загальна хірургія, пластична хірургія. Висококваліфіковані фахівці й широке оснащення операційної надає можливість виконати операції будь-якого ступеня складності. У післяопераційний період всі пацієнти розміщуються в палатах рівня комфорт і знаходяться під цілодобовим медичним наглядом.

Детальніше про напрям
Поліклініка
Поліклініка

Де можна пройти консультації, діагностику та лікування за напрямками: ендокринологія, маммология, гінекологія, урологія, терапія, психотерапія, дерматологія, дитяча гінекологія та урологія. Провести УЗД внутрішніх органів, інструментальну діагностику. Все це за зручним попереднім записом. Власна клініко-діагностична та генетична лабораторії проводять широкий спектр клінічних досліджень.

Детальніше про прийом фахівців
Естетична медицина
Естетична медицина

Безмежні можливості новітніх методик, що дозволяють продовжити молодість і поліпшити свої зовнішні дані. Принциповою відмінністю косметології клініки від салонів є підхід до шкіри як до органу, а до пацієнта, як до цілісного організму. Косметологія в центрі репродукції "Клініка професора Феськова О.М." це: - висококваліфіковані лікарі; - найкраще з сучасного косметологічного обладнання; - європейська якість обслуговування

Перейти на сайт відділення естетичної медицини

Наша команда

Команда складалася роками. Кожен співробітник клініки гармонійно поєднує в собі людські та професійні якості, тому як успішний результат лікування вимагає кваліфікації лікаря і співпереживання пацієнтові та його проблемі. Командою ми називаємося ще тому, що жодне важливе рішення у медичній ситуації пацієнта не приймається поодинці. Командний підхід в роботі щоденні міні-консиліуми дозволяють виключити помилку однієї людини та вибрати оптимальну тактику лікування для пацієнтів.
Лікарі, які з нами з моменту заснування клініки та мають більш ніж 25-річний досвід передають свій досвід молодим фахівцям, які прийшли в команду відразу зі студентської лави. Віддаючи досвід, ми отримуємо натомість свіжі та креативні рішення. Цей процес безперервний, адже навчаючи, ми навчаємося самі.
Професійна діяльність наших лікарів ґрунтується на тісному зв’язку між науковою і практичною роботою. Це кандидати і доктора медичних наук, які присвятили своє життя проблемам жіночого і чоловічого репродуктивного здоров’я.
На рахунку команди тисячі перемог — це тисячі дітей, народжені в сім’ях, які до нас звернулися. Команда клініки професора Феськова — це родина, родина якою ми пишаємося.

Наша медична команда - це:

більше 40 лікарів різних спеціальностей

більше 40 лікарів різних спеціальностей

Познайомитися ближче
більше 13000 консультацій за рік

більше 13000 консультацій за рік

Приєднатися до команди
більше 300 наукових робіт

більше 300 наукових робіт

Наукові роботи

Історія Центру репродукції "Клініка професора Феськова А.М." ®

2017

2017 г

Відкриття філії Клініка професора Феськова О.М., м Київ

 

Открытие клиники профессора Феськова в Киеве

2016

2016 г

Запроваджено метод аналізу ембрионів — секвенування нового покоління NGS,

що дозволяє виявити дрібні структурні хромосомні порушення ембріона і виключити явище мозаїцизму на доімплантаційному етапі.

Внедрение NGS

Введено програми спостереження вагітних до пологів.

2015

2015 г

Отримано вагітність методом подвійного вітрифікації.

У широку практику впроваджені найбільш сучасні методи ПГД з використанням ДНК-мікрочіпів a-CGH з метою виявлення аномалій каріотипу ембріона до моменту імплантації.

2014

2014 г

Доповідь Феськова А.М. на 30th ESHRE Annual Meeting, Munich, Німеччина.

Розроблено метод поліпшення імплантації ембріонів з використанням мононуклеарних клітин крові, що підвищує ймовірність настання вагітності в кріопротоколах, а також у пацієнток старше 37 років.

Освоєно метод пошуку та виділення сперматозоїдів з фрагментів тестикулярной тканини, отриманих при мікроTESE.

 

Доклад Феськова А.М. на 30th ESHRE Annual Meeting, Munich, Германия

2013

2013 г

Отримано патент США US 61 / 629,651 «Method of stabilized reproduction for treatment of reduced fertility women with irregularity of immune reaction».

Феськов О.М. и Феськова І.А. пройшли навчання в Лондоні за спеціалізованою бізнес Програмі «Efficient management of reproduction clinic. The UK experience ».

 

Получен патент США

2012

2012 г

Освоєно та впроваджено в лабораторію ДРТ метод timelapse моніторингу ембріонів,

що дозволяє оцінити одночасно морфологію і динаміку розвитку ембріона (морфокінетіку) з найперших хвилин його освіти.

 

Освоен и внедрен в лабораторию ВРТ метод timelapse мониторинга эмбрионов

2011

2011 г

Відкриття нової будівлі Центру репродукції людини.

Прийнята заявка на патент № 013 / 655,257 «Method of in vitro fertilization with delay of peripheral blood mononuclear cells».

Відкриття сучасного обладнаного відділення естетичної медицини.

Диплом міжнародного конкурсу «Infoinvent».

Здание клиники на Холодногорской

2010

2010 г

Розпочато роботу по збереженню фертильності у онкологічних хворих.

2008

2008 г

Народження першої дитини після ПГД-діагностики.

Розпочато проектування нової будівлі клініки.

2006

2006 г

Відділення ембріології оснащено лазерною системою для маніпуляцій зі сперматозоїдами і ембріонами.

2005

2005 г

Перша вагітність у програмі з використанням донорських яйцеклітин, сурогатного материнства.

 

>Первая беременность в программе с использованием донорских яйцеклеток, суррогатного материнства.

2004

2004 г

Отримано патент на винахід: «Засіб лікування ендокрінологічної неплідності».

Захист Блажко О.В. кандидатської дисертації на тему «Гормонально-імунологічні відхилення у жінок з ендокринною безплідністю та методи їх немедикаментозної корекції». Народження першої дитини після кріоконсервації ембріонів.

2003

2003 г

Народження першої дитини після програми ЕКЗ, перша вагітність після ІКСІ.

Рождение первого ребенка после программы ЭКО, первая беременность после ИКСИ.

2000

2000 г

Отримано деклараційний патент на винахід: «Засіб лікування ановуляторної безплідності».

Захист кандидатської дисертації Феськова І.А. Тема: «Вплив субклинического гіпотиреозу на фоллікулообразующую функцію яєчників у жінок з ендокринною безплідністю».

Феськов О.М. і Феськова І.А. отримано деклараційний патент на винахід: «Засіб діагностики поліпів ендометрію».

1995

1995 г

Створення підприємства ТОВ «Сана-Мед» на базі поліклініки «Сана», м. Харків, вул. Пушкінська, 43

1991

1991 г

Народження першої дитини в Україні після проведення програми ЕКЗ.

Виконавці: Дахно Ф.В., Піняєв В.І., Феськов О.М., Луцька Л.І.

Народження першої дитини в Україні після проведення програми ЕКЗ

1984

1984 г

Вперше в Україні отримано запліднення жіночої яйцеклітини in vitro.

Впервые в Украине получено оплодотворение женской яйцеклетки in vitro.

1980

1980 г

На базі проблемної лабораторії кафедри акушерства і гінекології Харківського медичного інституту розпочато роботу по ЕКЗ під керівництвом академіка Грищенко В.І.

Виконавці: Дахно Ф.В., Резніков В.А., Феськов О.М.

начата работа по ЭКО под руководством академика Грищенко В.И.

Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок