Вартість послуги
Первинна консультація репродуктолога + УЗД

від680грн

ЕКЗ + ІКСІ

від36700грн

Запліднення – метод ІКСІ (ICSI)

Метод ІКСІ (ICSI) (від англ. Intra Cytoplasmic Sperm Injection) або методи штучного запліднення – введення сперматозоїда в цитоплазму яйцеклітини. Процедуру ІКСІ зазвичай виконують при чоловічому безплідді, викликаним зниженням якості сперми, а також у вікових пацієнток (старше 35 років). Цей метод дозволяє попередньо відібраного за морфологічними та іншими показниками сперматозоїду проникнути в яйцеклітину. Протокол ІКСІ використовується в рамках програми ЕКЗ- він є одним з можливих варіантів процедури штучного запліднення. Якщо для проведення програми ЕКЗ в Харкові та Києві необхідною умовою є велика кількість якісних сперматозоїдів, то для ІКСІ достатньо лише одного – тому якість сперми практично не має значення для успішної ІКСІ вагітності.

Вартість ІКСІ

Вартість процедури ІКСІ в Центрі ЕКЗ професора Феськова О.М. ® (Україна, Харків) уточнюйте за телефонами call-центру — 0 800 50 77 90, 098 100 7676, 066 100 7676, 093 100 7676.

Нижче наведені основні показання до ІКСІ:

 • порушення сім’явивідних шляхів;
 • олігозооспермія (низька концентрація сперматозоїдів – менше 2 млн/мл);
 • астенозооспермія (менш ніж 1 млн активних сперматозоїдів на 1 мл еякуляту);
 • тератозооспермія (менш ніж 5% сперматозоїдів з нормальною будовою);
 • поєднання відхилень показників сперми;
 • наявність антиспермальних антитіл (результат mar-тесту більше 50%);
 • невдачі програм ЕКЗ.

Запліднення методом ІКСІ

Так як ІКСІ є частиною програми ЕКЗ, більшу частину процедур (стимуляція овуляції, підготовка сперми, пункція фолікула) репродуктологи виконують так само, як і при протоколі ЕКЗ. Підготовка до ІКСІ відрізняється тим, що сперматозоїд вводять в цитоплазму яйцеклітини за допомогою спеціальної техніки – захисні шари яйцеклітини розщеплюють, дозволяючи попередньо відібраного сперматозоїду проникнути в яйцеклітину.

Запліднення ІКСІ зазвичай проводиться в день отримання готових до запліднення яйцеклітин. До того, як буде проведено запліднення методом ІКСІ, видаляють клітини променистого вінця, які оточують яйцеклітину. Зробити ІКСІможно тільки з використанням зрілих яйцеклітин при наявності у них першого полярного тільця (фізіологія зачаття).

 

Сперматозоїди для процедури ІКСІ отримують безпосередньо з еякуляту або хірургічним шляхом (пункійна біопсія яєчка, відкрита біопсія). При багаторазовому збільшенні зі сперми вибирають сперматозоїд з найкращими показниками якості. Потім його знерухомлюють та розміщують в мікроголку, що проколює оболонку яйцеклітини — таким чином він потрапляє в цитоплазму яйцеклітини.

У деяких випадках є сенс зробити ІКСІ в природному циклі — провести протокол з яйцеклітинами, отриманими з мінімальною стимуляцією овуляції.

Етапи проведення процедури ІКСІ

 • фіксація сперматозоїдів шляхом перетирання його хвоста;
 • приміщення сперматазоідов в спеціальну голку;
 • закріплення ооцитів на присосках;
 • ін’єкція сперматозоїда в яйцеклітину з невеликою кількістю ооплазму.

Що необхідно для отримання позитивного результату ЕКЗ + ІКСІ

Головна умова ефективності — якісний біоматеріал. Під цим маються на увазі рухлива, правильна з анатомічної точки зору, морфологічно здорова і дозріла яйцеклітина, а також здоровий і правильний за будовою сперматозоїд. Важливу роль при відборі і з’єднанні клітин відіграє кваліфікація лікаря-ембріолога, адже від його дій безпосередньо залежить результат. Крім висококласних фахівців в нашій клініці є найсучасніше високотехнологічне обладнання, без якого позитивний результат неможливий.

Будь-яка патологія, особливо хронічна, може привести до проблем у розвитку ембріона. Щоб підвищити шанси на успіх, проводяться комплекс аналізів, ретельне обстеження і спеціальна підготовка до процедури.

Вибір фізіологічно зрілого сперматозоїда для процедури ІКСІ (PICSI)

Встановлено, що розвиток ембріона на 40% залежить від чоловічого фактора. Однією з причин чоловічого безпліддя є високий вміст незрілих сперматозоїдів в еякуляті. Вибір зрілого сперматозоїда для запліднення ооцита за допомогою ІКСІ заснований на його здатності зв’язування з гіалуроновою кислотою. Зрілі, біохімічно компетентні (мають всі необхідні для запліднення рецептори) сперматозоїди зв’язуються з гіалорунаном, і лікар-ембріолог вибирає їх щоб використовувати фізіологічно зрілий сперматозоїд для процедури ІКСІ (PICSI). Це надійний вибір найбільш зрілих, без пошкоджень ДНК сперматозоїдів. Показанням до проведення процедури PICSI є зниження показників класичної спермограми (порушення рухливості сперматозоїдів, зниження концентрації, порушення морфології сперматозоїдів). Останні дослідження показали, що проведення PICSI поможет збільшити частоту настання вагітності і зменшити відсоток втрат вагітності в протоколах ЕКЗ.

Питання що часто запитують з методом ІКСІ

✅ Що таке ІКСІ і скільки коштує?

Вартість процедури ІКСІ в Центрі ЕКЗ професора Феськова О.М. ® (Україна, Харків) уточнюйте за телефонами call-центру – 0 800 50 77 90, +38 098 100 76 76, +38 066 100 76 76, +38 093 100 7676. -ЕКЗ + ІКСІ без медикаментів 36230 грн ✓ЕКЗ без медикаментів 27950 грн ✓ЕКЗ + ІКСІ + NGS 120290 грн

❤️ Як розшифровується екз?

ЕКЗ – екстракорпоральне запліднення – Метод ЕКЗ (екстракорпоральне запліднення) – допоміжна репродуктивна технологія, покликана допомогти сімейним парам, які зіткнулися з проблемою зачаття. ✓ Допоміжна репродуктивна технологія, покликана допомогти сімейним парам, які зіткнулися з проблемою зачаття ✓Суть даного методу полягає в тому, що запліднення яйцеклітини відбувається поза організмом жінки

✍ Що таке ЕКЗ і ІКСІ?

Метод ІКСІ (ICSI) (від англ. Intra Cytoplasmic Sperm Injection) – ІКСІ – метод штучного запліднення – введення сперматозоїда в цитоплазму яйцеклітини ✓Процедуру ІКСІ зазвичай виконують при чоловічому безплідді, викликаним зниженням якості сперми, а також у вікових пацієнток (старше 35 років) ✓Так як ІКСІ є частиною програми ЕКЗ, більшу частину процедур репродуктологи виконують так само, як і при протоколі ЕКЗ

❓ Що таке ПГД в екз?

ПГД (PGD) Передімплантаційна генетична діагностика – Передімплантаційна генетична діагностика (ПГД, PGD) дозволяє проводити генетичний аналіз ембріона на наявність найпоширеніших хромосомних і генних захворювань перед імплантацією ембріона в порожнину матки ✓

Переваги клініки

Ми вже допомогли тисячам сімей з усього світу стати батьками. Сьогодні більш ніж у 52-х країнах живуть діти, що народилися в результаті наших успішних програм ЕКЗ. Це можливо завдяки згуртованій професійній команді, безперервному вдосконаленню технологій, що застосовуємо у клініці. Ми спеціалізуємося на програмах з генетичною діагностикою ембріона заради народження здорової дитини в кожній родині, яка до нас звернулася. А 25-ти річний досвід дав можливість створити програму «Гарантоване ЕКЗ», в котрій клініка бере на себе відповідальність за результат.

У кожному менстуральном циклі при ідеальних умовах ймовірність завагітніти природнім шляхом близько 25%. Технологія ЕКЗ підвищує ці шанси. Відсоток успішного лікування методом ЕКЗ з першої спроби в Клініці професора Феськова А.М. — близько 45%, після кріопротоколів він досягає 70%. Дані підкріплені щорічним звітом відділення ЕКЗ клініки. Ці показники відповідають світовим стандартам. Результат ЕКЗ залежить в першу чергу від індивідуальної історії та віку пацієнтів і далі — від правильно обраної програми. Тому персональний прогноз може відрізнятися від цих даних як в більшу, так і в меншу сторону. Отримати його можна після обстеження і формування тактики лікування.

Двох однакових програм ЕКЗ не буває. Аналізуючи медичну історію жінки або подружньої пари, яка планує ЕКЗ, лікар складає програму таким чином, щоб досягти позитивного результату з першої спроби ЕКЗ. Важливо все: вік, причини ненастання вагітності, результати обстежень, попередній досвід лікування. Застосовуючи накопиченні за 25-ть років знання, навички та сучасні репродуктивні технології ми досягаємо позитивних результатів.

Ми використовуємо безпечне передове обладнання. Автономна система енергозабезпечення робить незалежними і невразливими усі лабораторії та ембріологічний бокс від зовнішніх факторів і ситуацій. Це означає, що ваші ембріони знаходяться в безпеці при будь-яких позаштатних ситуаціях.

Вартість послуги
Первинна консультація репродуктолога + УЗД

від680грн

ЕКЗ + ІКСІ

від36700грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


  Записатися на прийом  Запис на прийом
  Смена Email
  Смена Email

  В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

  Вхід в особистий кабінет
  Забули пароль
  Забули пароль
  Виберіть місто
  Заявку відправлено
  Ок
  Ви успішно зареєструвались
  Ок
  Пароль змiнено
  Ок
  Аналізи відправлені

  Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

  Ок
  Матеріали надіслано

  Перевірте свою пошту

  Ок
  Оплата пройшла успішно
  Ок
  Оплата не вдалася
  Ок
  Email успешно изменен
  Ок
  Аналізи не відправлені

  Перевірте правильність введених даних

  Ок
  Реєстрація

  Ви вже зареєстровані?

  Підтвердження реєстрації

  Ви вже зареєстровані?

  Записаться на прием
  На выбранную дату запись невозможна
  Спасибо

  Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    Замовити дзвінок