Головна Послуги Екстракорпоральне запліднення: ЕКЗ (IVF) Збереження фертильності перед лікуванням онкології

Збереження фертильності перед лікуванням онкології

Вартість послуги
Консультація репродуктолога + УЗД

від1140грн

Консультація репродуктолога + УЗД

від1490грн

Консультація уролога

550грн

Консультація онлайн аналітична

800грн

Оплатити онлайн

Для онкологічних пацієнток

Лікування онкологічних захворювань у пацієнток репродуктивного віку призводить до втрати репродуктивної функції. Перед проведенням хірургічних втручань з подальшим видаленням яєчників, хіміотерапією, променевою терапією, необхідно визначити ризик втрати репродуктивної функції. У разі “менш агресивного” лікування лікар визначає ступінь передбачуваного ушкодження.

Пам’ятайте, Ваш репродуктивний потенціал може бути втрачений після одного курсу лікування (хіміотерапія, променева терапія, видалення яєчників).

Онкологічні хворі є особливою групою пацієнток. Тактику ведення програми збереження і відновлення репродуктивного потенціалу визначає лікар-репродуктолог спільно з лікарем-онкологом.

Методи збереження та відновлення фертильності в Центрі репродукції професора Феськова О.М. ®:

  • кріоконсервація ембріонів. Включає в себе проведення контрольованої оваріальної стимуляції. У відповідь на стимуляцію Ваших яєчників, отримані яйцеклітини запліднюють сперматозоїдами чоловіка / донора методом IVF / ICSI. Отримані ембріони кріоконсервують. У нашому Центрі ЕКЗ професора Феськова О.М. ® використовується метод “вітрифікації” ембріонів.
  • кріоконсервація яйцеклітин. Доступна опція збереження фертильності (свого генетичного матеріалу) для молодих жінок ще не визначилися з вибором чоловіка / біологічного батька дитини. Методом кріоконсервації є “вітрифікація” яйцеклітин, отриманих після проведення контрольованої оваріальної стимуляції.
  • кріоконсервація оваріальної тканини (яєчника).

Вищевказані можливості збереження яйцеклітин успішно застосовуються в центрі репродукції людини протягом 11 років також з не онкологічних причин (скасування перенесення ембріона в циклі програми ЕКЗ, неявка чоловіка в день отримання яйцеклітин, бажання жінки відкласти вагітність з соціальних причин і т.п.). З 2007 року центр репродукції людини ЕКЗ центрі професора Феськова О.М. ® проводить програми збереження фертильності у жінок які страждають на ендометріоз, гематологічними, аутоімунні захворювання. З 2013 року розширено показання і можливості збереження фертильності жінок.

Кожна пацієнтка, навіть з однією і тією ж проблемою, потребує розгляду як особливий випадок. Наприклад, якщо Вам 40, але оваріальний резерв достатній + супутні умови дозволяють провести програму контрольованої овариальної стимуляції – результат буде досягнутий.

Для онкологічних пацієнтів (чоловіків):

Побічним ефектом лікування онкологічних захворювань у чоловіків є повне пригнічення сперматогенезу. Світова практика і наш досвід рекомендує кріоконсервацію сперми перед будь-яким видом лікування онкологічних захворювань.

Встановлений діагноз “рак” призводить до стресового стану будь-яку людину (не дивлячись на той факт, що сьогодні діагноз рак – аж ніяк не вирок). Пацієнткам Центру ЕКЗ професора Феськова О.М. ® надається психологічна допомога лікарем-психотерапевтом.

Успіхи сучасної онкології досягли позитивних результатів у виживаності пацієнтів після лікування. Збереження репродуктивної функції є відновленням якості життя, яке є сьогодні. Для збільшення шансів настання вагітності можуть використовуватись додаткові процедури, які підвищують результативність ЕКЗ.

Дізнатись вартість програми ЕКЗ та записатись на консультацію до наших фахівців можна за телефонами Call-центру:

  •   0 800 50 77 90
  •   098 100 76 76
  •   066 100 76 76
  •   093 100 7676

Переваги клініки

Ми вже допомогли тисячам сімей з усього світу стати батьками. Сьогодні більш ніж у 52-х країнах живуть діти, що народилися в результаті наших успішних програм ЕКЗ. Це можливо завдяки згуртованій професійній команді, безперервному вдосконаленню технологій, що застосовуємо у клініці. Ми спеціалізуємося на програмах з генетичною діагностикою ембріона заради народження здорової дитини в кожній родині, яка до нас звернулася. А більш ніж 25-ти річний досвід дав можливість створити програму «Гарантоване ЕКЗ», в котрій клініка бере на себе відповідальність за результат.

У кожному менстуральном циклі при ідеальних умовах ймовірність завагітніти природнім шляхом близько 25%. Технологія ЕКЗ підвищує ці шанси. Відсоток успішного лікування методом ЕКЗ з першої спроби в Клініці професора Феськова О.М. — близько 45%, після кріопротоколів він досягає 70%. Дані підкріплені щорічним звітом відділення ЕКЗ клініки. Ці показники відповідають світовим стандартам. Результат ЕКЗ залежить в першу чергу від індивідуальної історії та віку пацієнтів і далі — від правильно обраної програми. Тому персональний прогноз може відрізнятися від цих даних як в більшу, так і в меншу сторону. Отримати його можна після обстеження і формування тактики лікування.

Двох однакових програм ЕКЗ не буває. Аналізуючи медичну історію жінки або подружньої пари, яка планує ЕКЗ, лікар складає програму таким чином, щоб досягти позитивного результату з першої спроби ЕКЗ. Важливо все: вік, причини ненастання вагітності, результати обстежень, попередній досвід лікування. Застосовуючи накопиченні за 25-ть років знання, навички та сучасні репродуктивні технології ми досягаємо позитивних результатів.

Ми використовуємо безпечне передове обладнання. Автономна система енергозабезпечення робить незалежними і невразливими усі лабораторії та ембріологічний бокс від зовнішніх факторів і ситуацій. Це означає, що ваші ембріони знаходяться в безпеці при будь-яких позаштатних ситуаціях.

Вартість послуги
Консультація репродуктолога + УЗД

від1140грн

Консультація репродуктолога + УЗД

від1490грн

Консультація уролога

550грн

Консультація онлайн аналітична

800грн

Оплатити онлайн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвівул. Юлії Здановської (колишня Ломоносова), 71 Е
Час роботипн-пт 8:30-17:00, сб 9:00-13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковівул. Холодногірська, 15
Час роботипн-пт 8:30-16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок