Кріопротокол (кріоперенос)

Вартість послуги
Первинна консультація репродуктолога

від750грн

Первинна консультація репродуктолога

від750грн

Онлайн консультація аналітична

950грн

Оплатити онлайн
Кріопротокол

від20500грн

Екстракорпоральне запліднення – це процес зачаття за межами організму жінки і перенесення вже готових ембріонів в порожнину її матки. Кріопротокол — це модифікований метод екстракорпорального запліднення, суттю якого є імплантація в маткову порожнину безплідної жінки раніше заморожених ембріонів.

Кріопротокол — що це?

Як отримують заморожені ембріони? Зазвичай в результаті проведеного ЕКЗ, з’являється можливість отримати більше ніж 2 ембріона гарної якості для перенесення в порожнину матки жінки. Оскільки не рекомендується переносити більше 2х ембріонів одночасно, то ті, що залишилися заморожують і зберігають до наступного ембріотрансферу, який може відбутися у наступному циклі або через декілька місяців чи навіть років. Для заморозки використовують сучасну методику — вітрифікація ембріонів. Такий спосіб дозволяє провести швидку заморозку із мінімальними ризиками для ембріонів.

Цей метод лікування безпліддя відноситься до найбільш прогресивних та ультрасучасних. Технологія «кріопротокол» сьогодні використовується в тих ситуаціях, коли звичайні процедури з екстракорпорального запліднення закінчуються негативно або ж пара планує вагітність в майбутньому.

Процедура кріоперенесення ембріонів має певні переваги. Перш за все, це мінімальне медикаментозне навантаження на жіночий організм і досить низька вартість, обумовлена ​​мінімальним лікарським пакетом. При кріоперенесенні відсутня необхідність в такій досить стресовій процедурі, як пункція фолікулів. І третій не менш важливий позитивний факт — підсадка ембріонів може проводитися в зручний для жінки період життя.

Кріопротокол (кріоперенос) фото 1

Підготовка до кріопротоколу

Підготовка до кріопротоколу складається з декількох етапів. Спочатку, проводиться обстеження за допомогою певних аналізів. Потім жінці призначаються гормональні препарати, з вмістом естрогену і прогестерону. Приймання цих препаратів повинен проводитися за певною схемою, яка в кожному індивідуальному випадку розробляється лікарем, з урахуванням всіх особливостей жіночого організму і даних аналізів. Ці препарати важливі для формування необхідної товщини шару в матковій порожнині — ендометрія, на момент перенесення ембріонів. Це важливо для успішної імплантації ембріона в порожнині матки — найважливіша частина кріопротокола. При вдалій вагітності гормональні ліки необхідно продовжувати вводити в жіночий організм згідно з розробленою лікарем схемою.

Різновиди кріопротоколу

Сучасна медицина застосовує три види кріо перенесення:

 • В природному циклі;
 • На замісній гормональній терапії або на блокаді;
 • Кріопротокол в стимульованому циклі.

Деталі про кожний вид протоколу розглянемо нижче:

 1. Кріопротокол в природному циклі є найбільш легкою для жіночого організму процедурою, оскільки при цьому не призначаються гормональні препарати. Від початку циклу лікарем проводиться моніторинг стану ендометрія та зростання фолікулів до самого моменту овуляції. Якщо овуляція проходить уповільнено або мляво, призначається укол Прегніла для її стимуляції. Після чого проводиться безпосередньо перенесення ембріонів. Перевагою даного виду кріопротокола є мінімальне медико-гормональне навантаження на організм жінки.
  Але, для проведення такої процедури дуже важливий високий професіоналізм лікаря, оскільки існує високий рівень ризику у невірному визначенні часу овуляції. В такому випадку дуже важливо вміти розрізняти дозрілу яйцеклітину від утвореної кісти жовтого тіла, щоб всі наступні маніпуляції не втратили своєї актуальності.
  Цим фактором обумовлюються рекомендації даного виду кріопротокола тільки здоровим жінкам, у яких менструальний цикл відрізняється вираженою стабільністю та нормальною здоровою овуляцією.
 2. Кріопротокол на замісної гормональній терапії передбачає створення повністю штучного менструального циклу за допомогою введення в організм жінки додаткових гормонів. Даний вид кріопротокола ще називають «на блокаді», оскільки при цьому за допомогою фармакологічних препаратів блокують власні гормони жіночого організму.
  Проводячи процедуру за цією схемою, лікар отримує можливість самостійно контролювати та управляти репродуктивними процесами. Призначається така процедура жінкам, у яких порушений менструальний цикл, відсутня овуляція, яєчники або значно знижений оваріальний резерв.
  Також на розсуд лікаря після перенесення ембріона призначається певний термін введення в організм жінки певних гормонів (гормональних препаратів). Кріопротокол на гормональній терапії також може виконуватися за допомогою блокади функціональності гіпофіза. Розпочинається підготовка на двадцятий день циклу — роблять ін’єкцію гормона-блокатора. Далі з третього дня нового циклу призначається терапія естрагенами, а після того, як ендометрій (внутрішня слизова оболонка матки) досяг потрібної товщини і щільності, призначається терапія за участю прогестерона, терміном на 3-5 діб. І після перенесення ембріонів і настання нормальної вагітності гормонотерапія триває ще кілька днів, за умови контролю гормонального статусу.
 3. Кріопротокол в стимульованому циклі — це перенесення ембріонів при використанні невеликих доз гонадотропінів з метою стимулювання овуляції. Призначається така процедура тим жінкам, у яких в природному циклі ендометрій не досяг потрібної товщини для імплантації ембріонів. У цьому випадку, коли фолікули досягають 18-20 мм в діаметрі робиться ін’єкція ХГ людини, і вже на 4-5 день здійснюється перенесення в порожнину матки ембріонів.

ЕКЗ кріопротокол — більше шансів на успіх!

Кріопротокол – один з дієвих методів підвищення результативністі ЕКЗ. Відразу варто відзначити, що ефективність і безпека кріопротоколу не залежить від обраного виду. Цей метод екстракорпорального запліднення дає набагато більше шансів і гарантій на успіх, ніж інші методики. А згідно зі статистичними даними саме після заморозки ембріонів підвищується рівень ймовірності настання здорової вагітності і нормального розвитку плоду.

Обумовлюється цей факт тим, що для подальшого заморожування завжди відбираються найбільш здорові бластоцисти, з кращим генетичним матеріалом. Таким чином, після природного відбору залишаються ембріони з високим рівнем стійкості до впливу на них несприятливих чинників.

А ось від вибору виду кріопротокола залежить безпосередньо вартість процедури. У разі призначення кріопереносу на ЗГТ (замісна гормональна терапія) або в стимульованому циклі, до стандартної вартості процедури додається вартість пакета призначених ліків.

Щоб дізнатися більше про умови проведення кріопротоколу та вартість програми ЕКЗ, записатися на консультацію репродуктолога в Клініці професора Феськова О.М., звертайтесь до нашого контакт-центру за телефонами: 

 • 0 800 50 77 90
 • 098 100 7676
 • 066 100 7676
 • 093 1007676

або заповнюйте форму зворотного зв’язку прямо на сайті  та координатор зв’яжеться з вами найближчим часом.

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

Переваги клініки

Ми вже допомогли тисячам сімей з усього світу стати батьками. Сьогодні більш ніж у 52-х країнах живуть діти, що народилися в результаті наших успішних програм ЕКЗ. Це можливо завдяки згуртованій професійній команді, безперервному вдосконаленню технологій, що застосовуємо у клініці. Ми спеціалізуємося на програмах з генетичною діагностикою ембріона заради народження здорової дитини в кожній родині, яка до нас звернулася. А більш ніж 25-ти річний досвід дав можливість створити програму «Гарантоване ЕКЗ», в котрій клініка бере на себе відповідальність за результат.

У кожному менстуральном циклі при ідеальних умовах ймовірність завагітніти природнім шляхом близько 25%. Технологія ЕКЗ підвищує ці шанси. Відсоток успішного лікування методом ЕКЗ з першої спроби в Клініці професора Феськова О.М. — близько 45%, після кріопротоколів він досягає 70%. Дані підкріплені щорічним звітом відділення ЕКЗ клініки. Ці показники відповідають світовим стандартам. Результат ЕКЗ залежить в першу чергу від індивідуальної історії та віку пацієнтів і далі — від правильно обраної програми. Тому персональний прогноз може відрізнятися від цих даних як в більшу, так і в меншу сторону. Отримати його можна після обстеження і формування тактики лікування.

Двох однакових програм ЕКЗ не буває. Аналізуючи медичну історію жінки або подружньої пари, яка планує ЕКЗ, лікар складає програму таким чином, щоб досягти позитивного результату з першої спроби ЕКЗ. Важливо все: вік, причини ненастання вагітності, результати обстежень, попередній досвід лікування. Застосовуючи накопиченні за 25-ть років знання, навички та сучасні репродуктивні технології ми досягаємо позитивних результатів.

Ми використовуємо безпечне передове обладнання. Автономна система енергозабезпечення робить незалежними і невразливими усі лабораторії та ембріологічний бокс від зовнішніх факторів і ситуацій. Це означає, що ваші ембріони знаходяться в безпеці при будь-яких позаштатних ситуаціях.

Вартість послуги
Первинна консультація репродуктолога

від750грн

Первинна консультація репродуктолога

від750грн

Онлайн консультація аналітична

950грн

Оплатити онлайн
Кріопротокол

від20500грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвіул. Юлии Здановской, 71Е
Час роботипн-пт 8:30 - 17:00, сб 9:00 - 13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковіул. Холодногорская, 15
Час роботипн-пт 8:30 - 16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


   Замовити дзвінок