Донорство яйцеклітин (ооцитів)

Вартість послуги
Первинна консультація репродуктолога

від750грн

Первинна консультація репродуктолога

від750грн

ЕКЗ з донорськими ооцитами

від95000грн

Консультація онлайн к.м.н Феськової І.А

1350грн

Оплатити онлайн
Консультація онлайн аналітична

950грн

Оплатити онлайн

ЕКЗ може проводитися не лише з використанням біоматеріалу пари. Якщо яйцеклітини жінки виробляються у недостатній кількості чи якості, варто розглянути альтернативу — донорство яйцеклітин. Розкажемо, за якими критеріями оцінюють потенційних донорів, у яких випадках рекомендується та які етапи передбачає така програма.

Донорство яйцеклітин (ооцитів) фото 1

ЕКЗ з донором яйцеклітини

Цей репродуктивний метод застосовується з 1984 року. Програма призначається, коли ооцити жінки, яка бажає завагітніти не підходять або відсутні через вік, захворювання або травми. Процедура донорства яйцеклітини дає можливість самостійно виносити та народити здорову дитину.

Коли програма може знадобитися?

Запозичений біоматеріал може допомогти, коли власні ооцити жінки непридатні для процедури або не виробляються. Лікар порадить використовувати донорські яйцеклітини при ЕКЗ, якщо:

 • жінка увійшла до пізнього репродуктивного віку;
 • яєчники виснажені;
 • діагностовано високий ризик розвитку генетичних захворювань;
 • раніше була проведена хіміотерапія, променева терапія;
 • внаслідок травми або аномалій розвитку статевих органів яйцеклітини не виробляються, їхня кількість недостатня або якість не відповідає вимогам;
 • процедури штучного запліднення з допомогою власного біоматеріалу були безуспішними.

Етапи програми з донором ооцитів

1. Попередня консультація репродуктолога, призначення обстеження пари. Лікар визначить, чи готова жінка до виношування дитини, чи підходить біоматеріал чоловіка.

2. Донор ооцитів вибирається в каталозі клініки за великою кількістю параметрів:

 • вага, зріст, колір очей та волосся;
 • особливості будови обличчя та постаті;
 • національність;
 • група крові та резус-фактор;
 • освіта, хобі та інші дані.

Репродуктолог допоможе з вибором донора, який максимально відповідає вимогам пари, погодить терміни проведення процедури.

ЕКЗ з донором яйцеклітин фото 2

3. За допомогою гормональних препаратів синхронізується менструальний цикл донора та реципієнта.

4. Донору призначають прийом гормонів, що стимулюють вироблення та дозрівання кількох яйцеклітин за один цикл — це підвищить ймовірність успіху процедури. Реципієнт приймає естроген для потовщення слизової оболонки матки. Пацієнти здають аналізи крові контролю рівня гормонів; УЗД яєчників донора необхідне для моніторингу розвитку яйцеклітин, УЗД ендометрію реципієнта — товщини слизової матки.

5. Донація ооцитів. Коли фолікул донора досяг необхідних розмірів, його проколюють голкою для пункцій, що вводиться у піхву. Процедура продовжується близько 20 хвилин під загальною анестезією. У цей день майбутньому батькові необхідно здати сперму, також допускається використання замороженої раніше.

6. Ембріолог перераховує отримані яйцеклітини, проводить оцінку рівня їхньої зрілості, відбирає найпридатніші, та обробляє генетичний матеріал чоловіка: вибирає здорові та рухливі гамети. Кожна донорська яйцеклітина, що пройшла відбір, запліднюється в лабораторних умовах для отримання ембріонів.

7. Проведення ЕКЗ.

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

 

Як відбувається процедура

За потреби ембріони перебувають під безперервним наглядом за допомогою обладнання, оснащеного програмою Time-Lapse, де ембріолог контролює їх розвиток. На 5-6 добу жінці транспортують один або два ембріони, решта заморожується. Пара зможе використовувати їх, якщо буде потрібна повторна процедура, або якщо захоче народити ще одну дитину – термін збереження зародків практично не обмежений. Перенесення ембріона проводиться у клініці за 5-10 хвилин і не потребує знеболювання. Лікар використовує спеціальний м’який катетер, за допомогою якого 1-2 ембріони переносять у порожнину матки.

Ризики ЕКЗ з донорською яйцеклітиною

У клініці професора Феськова О. М. контролюють кожний етап проведення процедури. Програма передбачає повну безпеку для здоров’я пацієнток, препарати, що застосовуються, схвалені МОЗ. При цьому ЕКЗ не дає гарантій настання вагітності, і можливі ситуації, коли ембріони не імплантуються в матці. Для збільшення шансів можуть застосовуватись додаткові процедури, які підвищують результативність ЕКЗ.

Вимоги до донора яйцеклітини

Наша медична установа забезпечує суворий відбір жінок, у яких може здійснюватися забір ооцитів. Є три обов’язкові параметри, яким вони повинні відповідати: вік 20-32 роки, наявність як мінімум однієї здорової дитини, відмінний стан здоров’я. Клініки у Києві та Харкові дотримуються норм українського законодавства про донорство. Щоб здати яйцеклітину, жінка зобов’язана пройти комплексне обстеження відповідно до наказу МОЗ № 787, який включає:

 • огляд у терапевта;
 • аналізи крові: визначення групи крові та резус-фактора, ОАК, швидкості згортання, коагулограма, аналіз на ВІЛ, сифіліс, гепатити В та С;
 • флюорографію;
 • огляд у гінеколога, мазок із піхви на мікрофлору, дослідження на віруси та ЗПС, онкоцитологію, УЗД;
 • аналіз на антитіла до токсоплазмозу, краснухи;
 • дослідження рівня гормонів АМГ, ФСГ, ЛГ, пролактину, естрадіолу, прогестерону.

Як стати донором яйцеклітин

Щоб обговорити момент донорства, потрібно звернутися до клініки телефонами на сайті. Адміністратори розкажуть про програму, підберуть слушний час візиту до лікаря. Якщо пацієнтка відповідає всім вимогам, ми заповнимо анкетні дані та включимо її до каталогу. Програма донорства яйцеклітин гарантує повну анонімність. Пацієнтки не перетинаються з реципієнтами, на кожному етапі проведення ЕКЗ дотримується конфіденційність.

Донація яйцеклітин в Україні: від чого залежить ціна?

Вартість ЕКЗ та процедури донації формується на основі особливостей стану здоров’я, вимог до донора, тривалості підготовки та інших параметрів. У нашій клініці є гарантована програма донації яйцеклітин, яка передбачає фіксовану ціну і в результаті забезпечить настання вагітності.

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

 

По всіх виниклих питань будемо раді проконсультувати за телефонами call-центру: 

0 800 50 77 90
098 100 76 76
066 100 76 76
093 100 7676

Переваги клініки

Ми вже допомогли тисячам сімей з усього світу стати батьками. Сьогодні більш ніж у 52-х країнах живуть діти, що народилися в результаті наших успішних програм ЕКЗ. Це можливо завдяки згуртованій професійній команді, безперервному вдосконаленню технологій, що застосовуємо у клініці. Ми спеціалізуємося на програмах з генетичною діагностикою ембріона заради народження здорової дитини в кожній родині, яка до нас звернулася. А більш ніж 25-ти річний досвід дав можливість створити програму «Гарантоване ЕКЗ», в котрій клініка бере на себе відповідальність за результат.

У кожному менстуральном циклі при ідеальних умовах ймовірність завагітніти природнім шляхом близько 25%. Технологія ЕКЗ підвищує ці шанси. Відсоток успішного лікування методом ЕКЗ з першої спроби в Клініці професора Феськова О.М. — близько 45%, після кріопротоколів він досягає 70%. Дані підкріплені щорічним звітом відділення ЕКЗ клініки. Ці показники відповідають світовим стандартам. Результат ЕКЗ залежить в першу чергу від індивідуальної історії та віку пацієнтів і далі — від правильно обраної програми. Тому персональний прогноз може відрізнятися від цих даних як в більшу, так і в меншу сторону. Отримати його можна після обстеження і формування тактики лікування.

Двох однакових програм ЕКЗ не буває. Аналізуючи медичну історію жінки або подружньої пари, яка планує ЕКЗ, лікар складає програму таким чином, щоб досягти позитивного результату з першої спроби ЕКЗ. Важливо все: вік, причини ненастання вагітності, результати обстежень, попередній досвід лікування. Застосовуючи накопиченні за 25-ть років знання, навички та сучасні репродуктивні технології ми досягаємо позитивних результатів.

Ми використовуємо безпечне передове обладнання. Автономна система енергозабезпечення робить незалежними і невразливими усі лабораторії та ембріологічний бокс від зовнішніх факторів і ситуацій. Це означає, що ваші ембріони знаходяться в безпеці при будь-яких позаштатних ситуаціях.

Вартість послуги
Первинна консультація репродуктолога

від750грн

Первинна консультація репродуктолога

від750грн

ЕКЗ з донорськими ооцитами

від95000грн

Консультація онлайн к.м.н Феськової І.А

1350грн

Оплатити онлайн
Консультація онлайн аналітична

950грн

Оплатити онлайн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвівул. Юлії Здановської, 71Е
Час роботипн-пт 8:30 - 17:00, сб 9:00 - 13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковівул. Холодногірська, 15
Час роботипн-пт 8:30 - 16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


   Замовити дзвінок