ЕКЗ з сурогатною матір’ю

Вартість послуги
Первинна консультація репродуктолога + УЗД

750грн

Первинна консультація репродуктолога + УЗД

680грн

Консультація репродуктолога оналйн

410грн

Оплатити онлайн

З проблемою безпліддя – неможливістю мати дітей і продовжувати свій рід — люди зіткнулися ще в стародавні часи. Вже тоді виникла ідея подолання безпліддя, використовуючи сурогатне материнство. Вперше сурогатне материнство було описано в Старому Завіті (Буття, 16) — служниця Агарі була запрошена в якості сурогатної матері для дитини Авраама, у якого дружина не змогла завагітніти. Історія говорить про багатьох інших аналогічних випадках вирішення проблем безпліддя — рабинь і наложниць в багатьох країнах світу часто використовували як сурогатних матерів. Зрозуміло, що в той час було можливим використання тільки «традиційне сурогатне материнство» — генетичними батьками дитини були батько — «замовник» і сама сурогатна мати — запліднення проводилося природним шляхом.

Центр сурогатного материнства  «Клініка професора Феськова О.М.» 

Першим успішним штучним заплідненням in vitro з наступною програмою ЕКЗ було народження в 1978 році в Англії Луїзи Браун — першої дитини «з пробірки»! Використання ЕКЗ, виношування і народження сурогатною матір’ю генетично чужу дитину (гестаційне, «повне» сурогатне материнство з ЕКЗ) вперше успішно проведено в США в 1986 році.

За 40 років, що минули з народження Луїзи Браун, в світі з’явилося більше чотирьох мільйонів дітей, зачатих «в пробірці». Це говорить про те, що більше чотирьох мільйонів пар змогли побороти проблему безпліддя і здійснити мрію — стати батьками.

Сурогатне материнство в Україні

Процес впровадження методів допоміжної репродуктивної медицини (ДРТ, сурогатне материнство) в Україні розпочався на початку 80-х. Саме тут, у місті Харкові, вперше в Україні було проведено лікування безпліддя методом екстракорпорального запліднення — в 1991 році на світ з’явилася дівчинка Катя.

 

Вперше на території СНД, в Харкові, при лікуванні безпліддя було використано сурогатне материнство.

Сурогатне материнство сьогодні

Програма сурогатного материнства значно прогресувала і в наш час здійснюється на найвищому технологічному рівні — репродуктологам не потрібно близько 600 спроб ЕКЗ, здійснені для народження Луїзи Браун. Але юридична сторона сурогатного материнства в більшості країн досі недостатньо врегульована.

 

Наприклад, сурогатне материнство повністю заборонено в Австрії, Німеччині, Норвегії, Швеції, Франції, та деяких штатах Америки. У таких країнах, як Бельгія, Греція, Ірландія, Фінляндія використання сурогатних мам для лікування безпліддя не регламентується законом, хоча і має місце. У кількох країнах дозволено використання сурогатного материнства тільки на некомерційній основі — без винагороди сурогатної матері. Такий закон в Австралії, Великобританії, Данії, Ізраїлі, Іспанії, Канаді, Нідерландах, окремих штатах Америки.

 

Використання сурогатних мам в програмах лікування безпліддя, і в тому числі на комерційній основі, дозволено законом в більшості штатів Америки, Південно-Африканської республіки, Російської Федерації, Грузії, Україні.

 

В Україні існує добре врегульоване законодавство з таким аспектам лікування безпліддя, як сурогатне материнство, донорство сперми і донорство яйцеклітини.

Сурогатне материнство: вартість

Крім винагороди сурогатної матері (в Україні) у вартість програми сурогатного материнства входить ціна необхідних для нього процедур:

 • обстеження сурогатної мами відповідно до вимог МОЗ України;
 • ЕКЗ (необхідно уточнити, скільки коштує процедура в програмі сурогатне материнство);
 • медичні препарати для сурогатної матері;
 • витрати на проживання, проїзд сурогатної матері;
 • фінансові зобов’язання перед сурогатною матір’ю у разі невдачі;
 • зміст сурогатної матері протягом вагітності;
 • ведення та збереження вагітності, розродження;
 • юридична складова всієї програми «Сурогатне материнство»;
 • доплата сурогатної матері при багатоплідній вагітності;

Сурогатна мама. Обов’язкові вимоги

Сурогатною мамою може стати жінка від 20 до 35 років, що має власну здорову дитину. У випадку, коли сурогатна мати перебуває у шлюбі, необхідна письмова, засвідчену нотаріусом, згода її чоловіка на програму ЕКЗ.

 

Важливим аспектом вибору кандидатури сурогатної матері є стан здоров’я, моральна і психологічна стійкість.

 

Переваги клініки

Ми вже допомогли тисячам сімей з усього світу стати батьками. Сьогодні більш ніж у 52-х країнах живуть діти, що народилися в результаті наших успішних програм ЕКЗ. Це можливо завдяки згуртованій професійній команді, безперервному вдосконаленню технологій, що застосовуємо у клініці. Ми спеціалізуємося на програмах з генетичною діагностикою ембріона заради народження здорової дитини в кожній родині, яка до нас звернулася. А 25-ти річний досвід дав можливість створити програму «Гарантоване ЕКЗ», в котрій клініка бере на себе відповідальність за результат.

У кожному менстуральном циклі при ідеальних умовах ймовірність завагітніти природнім шляхом близько 25%. Технологія ЕКЗ підвищує ці шанси. Відсоток успішного лікування методом ЕКЗ з першої спроби в Клініці професора Феськова О.М. — близько 45%, після кріопротоколів він досягає 70%. Дані підкріплені щорічним звітом відділення ЕКЗ клініки. Ці показники відповідають світовим стандартам. Результат ЕКЗ залежить в першу чергу від індивідуальної історії та віку пацієнтів і далі — від правильно обраної програми. Тому персональний прогноз може відрізнятися від цих даних як в більшу, так і в меншу сторону. Отримати його можна після обстеження і формування тактики лікування.

Двох однакових програм ЕКЗ не буває. Аналізуючи медичну історію жінки або подружньої пари, яка планує ЕКЗ, лікар складає програму таким чином, щоб досягти позитивного результату з першої спроби ЕКЗ. Важливо все: вік, причини ненастання вагітності, результати обстежень, попередній досвід лікування. Застосовуючи накопиченні за 25-ть років знання, навички та сучасні репродуктивні технології ми досягаємо позитивних результатів.

Ми використовуємо безпечне передове обладнання. Автономна система енергозабезпечення робить незалежними і невразливими усі лабораторії та ембріологічний бокс від зовнішніх факторів і ситуацій. Це означає, що ваші ембріони знаходяться в безпеці при будь-яких позаштатних ситуаціях.

Вартість послуги
Первинна консультація репродуктолога + УЗД

750грн

Первинна консультація репродуктолога + УЗД

680грн

Консультація репродуктолога оналйн

410грн

Оплатити онлайн

Фахівці

Ще послуги з категорії


  Записатися на прийом  Запис на прийом
  Смена Email
  Смена Email

  В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

  Вхід в особистий кабінет
  Забули пароль
  Забули пароль
  Виберіть місто
  Заявку відправлено
  Ок
  Ви успішно зареєструвались
  Ок
  Пароль змiнено
  Ок
  Аналізи відправлені

  Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

  Ок
  Матеріали надіслано

  Перевірте свою пошту

  Ок
  Оплата пройшла успішно
  Ок
  Оплата не вдалася
  Ок
  Email успешно изменен
  Ок
  Аналізи не відправлені

  Перевірте правильність введених даних

  Ок
  Реєстрація

  Ви вже зареєстровані?

  Підтвердження реєстрації

  Ви вже зареєстровані?

  loading icon
  Записаться на прием
  На выбранную дату запись невозможна
  Спасибо

  Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    Замовити дзвінок