Сурогатне материнство

Вартість послуги
Первинна консультація репродуктолога

від750грн

Первинна консультація репродуктолога

від750грн

Консультація онлайн аналітична

950грн

Оплатити онлайн
Консультація онлайн аналітична

950грн

Оплатити онлайн

Допоміжні репродуктивні технології можуть вирішити багато проблем із зачаттям та виношуванням дитини. Проте існують ситуації, коли медицина не може допомогти жінці виносити дитину у своїй матці. Так буває при складних патологіях репродуктивної системи, при важких соматичних захворюваннях, коли вагітність може загрожувати життю майбутньої мами, при непоправних змінах у структурі ендометрію та нез’ясованих причинах безплідності, що призводять до численних невдалих спроб ЕКЗ, коли навіть процедури для підвищення ймовірності зачаття не допомагають. У цих випадках доцільно використати технологію сурогатного материнства.

Цей вид лікування безпліддя затверджено та регламентовано Міністерством охорони здоров’я України. Суть методики полягає в тому, що у подружньої пари, яка хоче мати дитину, беруть яйцеклітину та сперматозоїд, а процес запліднення виконують у пробірці. Якщо статеві клітини неможливо отримати з будь-яких причин, за згодою пацієнтів можна використовувати донорський матеріал: сперма, яйцеклітина, ембріон.

Готовий до імплантації ембріон переносять у порожнину матки сурмами. При цьому вона не є його генетичною матір’ю та юридично не має прав на майбутню дитину.

Сурогатне материнство фото 1

На сурогатне материнство ціна досить висока, проте це обумовлено необхідністю ретельного обстеження сурогатної мами та біологічного матеріалу майбутніх батьків. Крім того, у вартість програми включено підтримку на всіх етапах її проведення — регулярне інформування, оформлення документів та ін.

Програма сурогатного материнства в Україні

Процедура складається з кількох кроків:

 1. Підбір жінки, яка виношуватиме дитину.
 2. Проведення екстракорпорального запліднення та перенесення ембріона.
 3. Ведення вагітності.
 4. Пологи та передача дитини біологічним батькам.

Запитання на тему, скільки коштує сурогатна мати та які потрібні будуть виплати протягом вагітності, обговорюються в індивідуальному порядку.

Обов’язкові вимоги

Усі претендентки у сурогатні матері повинні відповідати таким вимогам:

 • вік 20-35 років;
 • з позитивним резус-фактором крові;
 • пройшли діагностику у психіатра та мають висновок про психічне здоров’я;
 • мають свою здорову дитину (дітей);
 • без шкідливих звичок;
 • без медичних протипоказань до виношування дитини.

Багато пар прагнуть мінімізувати витрати на програму та намагаються знайти на роль сурогатної матері родичок чи знайомих. Проте варто зазначити, що вибір жінки, яка виносить дитину, це один із найважливіших етапів. Крім фізичного здоров’я, необхідно провести перевірку психічного стану претендентки та можливості її участі у програмі. У зв’язку із цим такий вибір краще довірити професіоналам, які підберуть сурогатну матір із наявної бази.

Етичні питання

Сурогатне материнство схвалено Європейським співтовариством репродукції людини як морально допустимий спосіб подолання безпліддя.

У багатьох країнах ця технологія підтримується на найвищому законодавчому рівні.

Для деяких сімей вдатися до програми сурогатного материнства – це єдиний шанс стати батьками. Про прийнятність цього методу кожна сім’я приймає рішення індивідуально.

Сурогатне материнство у медичному центрі професора Феськова О.М.

Клініка сурогатного материнства у Києві та Харкові надає повний спектр послуг з підбору, діагностики та підготовки сурогатних матерів. Ми проводимо всі необхідні обстеження згідно з вимогами законодавства України. За показаннями можуть бути проведені додаткові обстеження та аналізи.

Програма також має на увазі певний обсяг обстежень майбутнього батька та матері дитини. Про всі процедури пацієнтів інформує лікар-репродуктолог під час попередніх консультацій.

Усю підготовку до програми «Сурогатне материнство» можна пройти, не залишаючи стін нашого центру. Ми маємо свою лабораторію для проведення всіх видів аналізів. Кабінети УЗД оснащені сучасним високочутливим обладнанням, а наші лікарі — одні з найкращих у країні. У нашій клініці проводять консультації не лише репродуктологи, гінекологи та андрологи, а й терапевти, ендокринологи та інші суміжні фахівці, які зможуть сповна оцінити стан здоров’я.

Послуги сурогатної матері — ціна

На вартість програми впливають багато факторів, зокрема, кількість необхідних консультацій у фахівців, тривалість підготовки до процедури, початковий стан здоров’я пацієнтів, складність забору біоматеріалу для запліднення, необхідність додаткового обстеження та лікування, якщо пацієнти наполягають на використанні виключно свого генетичного матеріалу – своєї сперми та своєї яйцеклітини.

У нашій клініці існує фіксована вартість послуг, незалежно від того, чи проживає сурогатна мати в Києві (Харкові) або іншому місті України. Повна інформація про вартість розміщена на сторінці Центру сурогатного материнства «Клініки професора Феськова А.М.».

Зі свого боку можемо гарантувати, що прорахуємо всі витрати заздалегідь і повідомимо їх до укладення договору.

На всі додаткові питання з радістю нададуть відповідь наші координатори.

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

 

Дізнатись вартість програми ЕКЗ та записатись на консультацію до наших фахівців можна за телефонами Call-центру:

 •   0 800 50 77 90
 •   098 100 76 76
 •   066 100 76 76
 •   093 100 7676

Переваги клініки

Ми вже допомогли тисячам сімей з усього світу стати батьками. Сьогодні більш ніж у 52-х країнах живуть діти, що народилися в результаті наших успішних програм ЕКЗ. Це можливо завдяки згуртованій професійній команді, безперервному вдосконаленню технологій, що застосовуємо у клініці. Ми спеціалізуємося на програмах з генетичною діагностикою ембріона заради народження здорової дитини в кожній родині, яка до нас звернулася. А більш ніж 25-ти річний досвід дав можливість створити програму «Гарантоване ЕКЗ», в котрій клініка бере на себе відповідальність за результат.

У кожному менстуральном циклі при ідеальних умовах ймовірність завагітніти природнім шляхом близько 25%. Технологія ЕКЗ підвищує ці шанси. Відсоток успішного лікування методом ЕКЗ з першої спроби в Клініці професора Феськова О.М. — близько 45%, після кріопротоколів він досягає 70%. Дані підкріплені щорічним звітом відділення ЕКЗ клініки. Ці показники відповідають світовим стандартам. Результат ЕКЗ залежить в першу чергу від індивідуальної історії та віку пацієнтів і далі — від правильно обраної програми. Тому персональний прогноз може відрізнятися від цих даних як в більшу, так і в меншу сторону. Отримати його можна після обстеження і формування тактики лікування.

Двох однакових програм ЕКЗ не буває. Аналізуючи медичну історію жінки або подружньої пари, яка планує ЕКЗ, лікар складає програму таким чином, щоб досягти позитивного результату з першої спроби ЕКЗ. Важливо все: вік, причини ненастання вагітності, результати обстежень, попередній досвід лікування. Застосовуючи накопиченні за 25-ть років знання, навички та сучасні репродуктивні технології ми досягаємо позитивних результатів.

Ми використовуємо безпечне передове обладнання. Автономна система енергозабезпечення робить незалежними і невразливими усі лабораторії та ембріологічний бокс від зовнішніх факторів і ситуацій. Це означає, що ваші ембріони знаходяться в безпеці при будь-яких позаштатних ситуаціях.

Вартість послуги
Первинна консультація репродуктолога

від750грн

Первинна консультація репродуктолога

від750грн

Консультація онлайн аналітична

950грн

Оплатити онлайн
Консультація онлайн аналітична

950грн

Оплатити онлайн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвівул. Юлії Здановської, 71Е
Час роботипн-пт 8:30 - 17:00, сб 9:00 - 13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковівул. Холодногірська, 15
Час роботипн-пт 8:30 - 16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


   Замовити дзвінок