ЕКЗ для ВІЛ-інфікованих

Вартість послуги
Консультація онлайн

410грн

Оплатити онлайн
Первинна консультація репродуктолога + УЗД

680грн

Первинна консультація репродуктолога + УЗД

750грн

Сьогодні носії вірусу ВІЛ при правильній підтримуючої терапії можуть жити щасливим життям протягом декількох десятиліть.

Складним залишається тільки питання народження незараженої дитини. Однак при сучасному рівні розвитку репродуктивних технологій і це питання має рішення.

Особливості ЕКЗ для пар з ВІЛ-інфекцією

Ймовірність народження здорової дитини вище у сім’ї, де заражений тільки один партнер, це так звані дискордантні пари.

Більш сприятливою вважається ситуація, коли носієм ВІЛ є чоловік. Очищення сперми дозволяє повністю виключити вірус з клітин, які використовуються при заплідненні.

Складніші справи при наявності вірусу в жіночому організмі — існує велика ймовірність зараження дитини під час пологів. Щоб виключити цю небезпеку, проводять кесарів розтин і застерігають від грудного вигодовування.

При спробах зачаття природним способом у пар з ВІЛ ймовірність народження зараженої дитини становить більше 80%. Крім того, незахищений секс призведе до передачі вірусу партнеру, який не має зараження ВІЛ. Тому доцільніше звернутися до лікарів, які виконають необхідну підготовку до запліднення за межами організму матері очищеним біоматеріалом і проведуть маніпуляції з мінімальними ризиками.

Протипоказання до проведення

Екстракорпоральне запліднення не проводять в таких випадках:

 • в гострий період хвороби – для проведення необхідно домогтися компенсаторної стадії, коли жіночий організм здатний виробляти захисну реакцію на віруси та інфекції;
 • при наявності запальних захворювань, які послаблюють імунітет — ЕКЗ відкладають до періоду одужання та відновлення.

Підготовка до ЕКЗ пари з ВІЛ

Для початку планування програми штучного запліднення фахівцям нашої клініки потрібно отримати від пари:

 • звернення в Call-центр або заявку на сайті;
 • висновок щодо статусу ВІЛ;
 • перелік обстежень і додаткових висновків.

Отримати перелік необхідних медичних документів ви можете, заповнивши форму на сайті.

Після аналізу медичних документів лікарі призначать прийом в клініці. За результатами першої консультацій буде визначено можливість проведення програми ЕКЗ і сформована подальша тактика.

Аналізи для пари з ВІЛ перед ЕКЗ

Чоловікові з ВІЛ-позитивним статусом обов’язково необхідно скласти наступні аналізи:

 • біохімічний аналіз крові;
 • аналізи на гормони;
 • спермограмму.

Для жінок з носійство ВІЛ в список обов’язкових входять такі лабораторні дослідження:

 • загальні аналізи крові та сечі;
 • на інфекції, що передаються статевим шляхом;
 • на гормони;
 • на онкозахворювання.

Етапи проведення ЕКЗ у ВІЛ-інфікованих пар

При наявності ВІЛ хоча б у одного з партнерів в стандартну програму ЕКЗ вносять деякі корективи. Наведемо основні етапи:

 1. Допуск к старту програми ЕКЗ за результатами обстежень.
 2. Гормональна стимуляція суперовуляції у майбутньої матері для отримання відразу декількох яйцеклітин. Це необхідно для підвищення ймовірності отримання перспективних ембріонів і їх відбору для підсадки.
 3. Забір сперми у майбутнього батька.
 4. При ВІЛ-позитивному статусі сперму очищають від вірусу. Для цього за допомогою центрифуги сперматозоїди відокремлюють від навколишньої рідини і промивають. Ці процедури виконують двічі.
 5. Очищені сперматозоїди ретельно перевіряють на наявність вірусу в лабораторії методом ПЛР.
 6. Підготовленими сперматозоїдами запліднюють яйцеклітини майбутньої матері. Найчастіше використовують метод ІКСІ — чоловічу статеву клітину вводять безпосередньо в яйцеклітину. Це обумовлено тим, що після очищення сперматозоїди стають менш рухливими і самі не зможуть проникнути в яйцеклітину.
 7. Отримані ембріони поміщають в інкубатор, де за ними постійно спостерігають.
 8. На 5-6 день один з ембріонів підсаджують в організм матері, інші заморожують для можливості використання при наступних спробах в разі потреби.
 9. Через 14 днів роблять аналіз на вагітність.

Альтернативні варіанти

Альтернативними методами є різні донорські програми. У нашому банку донорських матеріалів подружжя може підібрати клітки для запліднення від людей, максимально схожих на них самих. За рахунок використання запозиченого незараженого біоматеріалу ризик передачі ВІЛ майбутній дитині буде зведений до нуля.

Одним з варіантів може стати програма сурогатного материнства. До неї найчастіше вдаються при позитивному статусі у жінки або обох партнерів.

При сучасному рівні розвитку медицини ВІЛ розглядається скоріше як хронічне захворювання, а не смертельна небезпека. Люди з ВІЛ-позитивним статусом при наявності адекватної терапії можуть прожити довге повноцінне життя. Наш фахівці здатні створити всі умови, щоб це життя було наповнене особливим сенсом — народженням і вихованням дітей.

Для запису на консультацію до наших репродуктологів звертайтеся за телефонами:

0 800 50 77 90, 098 100 7676, 066 100 7676, 093 100 7676

Переваги клініки

Ми вже допомогли тисячам сімей з усього світу стати батьками. Сьогодні більш ніж у 52-х країнах живуть діти, що народилися в результаті наших успішних програм ЕКЗ. Це можливо завдяки згуртованій професійній команді, безперервному вдосконаленню технологій, що застосовуємо у клініці. Ми спеціалізуємося на програмах з генетичною діагностикою ембріона заради народження здорової дитини в кожній родині, яка до нас звернулася. А 25-ти річний досвід дав можливість створити програму «Гарантоване ЕКЗ», в котрій клініка бере на себе відповідальність за результат.

У кожному менстуральном циклі при ідеальних умовах ймовірність завагітніти природнім шляхом близько 25%. Технологія ЕКЗ підвищує ці шанси. Відсоток успішного лікування методом ЕКЗ з першої спроби в Клініці професора Феськова О.М. — близько 45%, після кріопротоколів він досягає 70%. Дані підкріплені щорічним звітом відділення ЕКЗ клініки. Ці показники відповідають світовим стандартам. Результат ЕКЗ залежить в першу чергу від індивідуальної історії та віку пацієнтів і далі — від правильно обраної програми. Тому персональний прогноз може відрізнятися від цих даних як в більшу, так і в меншу сторону. Отримати його можна після обстеження і формування тактики лікування.

Двох однакових програм ЕКЗ не буває. Аналізуючи медичну історію жінки або подружньої пари, яка планує ЕКЗ, лікар складає програму таким чином, щоб досягти позитивного результату з першої спроби ЕКЗ. Важливо все: вік, причини ненастання вагітності, результати обстежень, попередній досвід лікування. Застосовуючи накопиченні за 25-ть років знання, навички та сучасні репродуктивні технології ми досягаємо позитивних результатів.

Ми використовуємо безпечне передове обладнання. Автономна система енергозабезпечення робить незалежними і невразливими усі лабораторії та ембріологічний бокс від зовнішніх факторів і ситуацій. Це означає, що ваші ембріони знаходяться в безпеці при будь-яких позаштатних ситуаціях.

Вартість послуги
Консультація онлайн

410грн

Оплатити онлайн
Первинна консультація репродуктолога + УЗД

680грн

Первинна консультація репродуктолога + УЗД

750грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


  Записатися на прийом  Запис на прийом
  Смена Email
  Смена Email

  В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

  Вхід в особистий кабінет
  Забули пароль
  Забули пароль
  Виберіть місто
  Заявку відправлено
  Ок
  Ви успішно зареєструвались
  Ок
  Пароль змiнено
  Ок
  Аналізи відправлені

  Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

  Ок
  Матеріали надіслано

  Перевірте свою пошту

  Ок
  Оплата пройшла успішно
  Ок
  Оплата не вдалася
  Ок
  Email успешно изменен
  Ок
  Аналізи не відправлені

  Перевірте правильність введених даних

  Ок
  Реєстрація

  Ви вже зареєстровані?

  Підтвердження реєстрації

  Ви вже зареєстровані?

  loading icon
  Записаться на прием
  На выбранную дату запись невозможна
  Спасибо

  Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    Замовити дзвінок