ЕКЗ для ВІЛ-інфікованих

Вартість послуги
Консультація онлайн

600грн

Оплатити онлайн
Консультація професора онлайн

1200грн

Оплатити онлайн
Первинна консультація репродуктолога + УЗД

1035грн

Первинна консультація професора + УЗД

1750грн

Сучасні репродуктивні технології дають можливість парам, у яких є носій ВІЛ-інфекції, стати щасливими батьками здорової дитини.

При проведенні екстракорпорального запліднення біоматеріал майбутніх батьків можна очистити від вірусу та захистити таким чином дитину від зараження.

Особливості ЕКЗ для пар із ВІЛ-інфекцією

Сама програма ЕКЗ для пацієнтів із носієм вірусу мало чим відрізняється від стандартної. Пара проходить ті самі етапи підготовки до забору біоматеріалу, запліднення та очікування розвитку свого ембріона. Основне навантаження при ЕКЗ та ВІЛ лягає на фахівців лабораторії та ембріологів. Вони відповідають за те, щоб очистити клітини подружжя, що використовуються для запліднення від інфекції.

На прийомі у репродуктолога пари, у яких є носій ВІЛ, часто ставлять питання, чи можна зачати незаражену дитину природним шляхом. Ризики дуже великі. До того ж, при незахищеному сексі інфекція може проникнути в слизові оболонки незараженого партнера і відбудеться передача вірусу. Тому доцільніше звернутися до спеціалізованої клініки, де проведуть усі необхідні знезаражувальні процедури, щоб не інфікувати майбутню дитину та здорового партнера.

Найбільш перспективними у плані народження здорової дитини вважаються пари з ВІЛ, у яких заражений лише чоловік. Для запліднення незараженим сперматозоїдом достатньо ретельно очистити сперму, відібрати найбільш придатні чоловічі клітини та підсадити в яйцеклітину.

ЕКЗ для ВІЛ-інфікованих фото 2

Складнішою є ситуація, якщо заражена жінка, яка хоче стати матір’ю. Залишається небезпека інфікування дитини при народженні та грудному вигодовуванні. Але і на цей випадок у лікарів є рекомендації: кесарів розтин та годування адаптованими сумішами.

Протипоказання

ЕКЗ не проводять у періоди, коли жіночий організм і так схильний до підвищеного навантаження:

 • при гострій стадії захворювання;
 • за наявності запалень в організмі.

Процедуру відкладають до повного одужання та відновлення сил.

Підготовка до ЕКЗ за ВІЛ

Для старту роботи з планування вагітності до клініки професора Феськова О. М. необхідно надати:

 • Заявку на сайті або через Call-центр;
 • Висновок про ВІЛ-статус;
 • Медичні документи щодо додаткових обстежень.

Повний перелік потрібних довідок можна отримати, заповнивши форму на веб-сайті. Після вивчення всіх документів буде призначено першу консультацію, на якій буде визначено подальшу методику.

Обов’язкові аналізи перед ЕКЗ

Для чоловіка:

 • ВІЛ
 • RW
 • Гепатит С
 • HbsAg
 • Група крові, резус-фактор
 • Флюорографія
 • Спермограма

Для жінки:

 • ВІЛ
 • RW
 • Гепатит С
 • HbsAg
 • Група крові, резус-фактор
 • Флюорографія
 • Клінічний аналіз крові + ТСК + тромбоцити
 • Клінічний аналіз сечі
 • Цукор крові
 • Коагулограма
 • Цитологія
 • Аналіз виділень (мазок)
 • ІФА (Ig G, Ig M): токсоплазма, краснуха, кір, ЦМВ, хламідіоз
 • Гормональні дослідження ІФА: ФСГ, ЛГ, естрадіол, пролактин, АМГ, прогестерон
 • УЗД щитовидної та молочних залоз, печінки
 • ЕКГ + огляд терапевта

Етапи ЕКЗ за наявності у пари вірусу імунодефіциту

Метод ЕКЗ оптимально підходить для ситуацій, коли спадковий матеріал необхідно додатково підготувати і перевіряти ще раз до того, як відбудеться зачаття.

ЕКЗ у пар з вірусом імунодефіциту людини включає наступні етапи:

 1. Стимуляція овуляції у дружини.
 2. Забір дозрілих яйцеклітин.
 3. Отримання сперми чоловіка.
 4. Подвійне очищення сперми, якщо ВІЛ заражений чоловік.
 5. Аналіз відібраних сперматозоїдів у лабораторії. Відсутність ВІЛ перевіряють методом ПЛР.
 6. Запліднення яйцеклітин підготовленими сперматозоїдами.
 7. Отримання ембріонів.
 8. Постійне спостереження ембріонів в інкубаторі.
 9. Підсадка одного ембріона у порожнину матки майбутньої матері. Інші ембріони заморожують для можливості повторного проведення ЕКЗ.
 10. Перевірка успішності процедури за 2 тижні. На такому терміні можна буде помітити плодове яйце в порожнині матки, якщо ембріон закріпився в слизовій оболонці.

Інші варіанти

Альтернативою ЕКЗ можуть стати програми із застосуванням донорського біоматеріалу. Використання клітин здорової людини для запліднення зводить до мінімуму ймовірність появи захворювання дитини. Наш банк донорів дозволяє підібрати спадкову інформацію так, щоб дитина була схожа на подружжя.

Де в Україні роблять ЕКЗ із ВІЛ-інфекцією

Фахівці клініки професора Феськова О. М. ведуть прийом у Києві та Харкові. Ми гарантуємо повну анонімність та тактовність в обговоренні делікатних питань.

У нашому розпорядженні власні лабораторії, в яких можна якнайшвидше виконати будь-які аналізи. Не залишаючи стін нашої установи, можна пройти обстеження різних органів та систем, скористатися консультацією суміжних фахівців.

Наявність власного донорського банку та кріобанку для зберігання ембріонів дозволяє використовувати різні репродуктивні технології для отримання гарантованого результату.

ВІЛ-інфекція давно не вважається вироком. Можливості сучасної медицини дозволяють підтримувати здоров’я пацієнта протягом десятиліть. А репродуктологія дає можливість народити здорову повноцінну дитину, незважаючи на поставлений діагноз.

Для запису на консультацію до наших фахівців звертайтесь за телефонами Call-центру:

 • 0 800 50 77 90
 • 098 100 76 76
 • 066 100 76 76
 • 093 100 7676

Переваги клініки

Ми вже допомогли тисячам сімей з усього світу стати батьками. Сьогодні більш ніж у 52-х країнах живуть діти, що народилися в результаті наших успішних програм ЕКЗ. Це можливо завдяки згуртованій професійній команді, безперервному вдосконаленню технологій, що застосовуємо у клініці. Ми спеціалізуємося на програмах з генетичною діагностикою ембріона заради народження здорової дитини в кожній родині, яка до нас звернулася. А більш ніж 25-ти річний досвід дав можливість створити програму «Гарантоване ЕКЗ», в котрій клініка бере на себе відповідальність за результат.

У кожному менстуральном циклі при ідеальних умовах ймовірність завагітніти природнім шляхом близько 25%. Технологія ЕКЗ підвищує ці шанси. Відсоток успішного лікування методом ЕКЗ з першої спроби в Клініці професора Феськова О.М. — близько 45%, після кріопротоколів він досягає 70%. Дані підкріплені щорічним звітом відділення ЕКЗ клініки. Ці показники відповідають світовим стандартам. Результат ЕКЗ залежить в першу чергу від індивідуальної історії та віку пацієнтів і далі — від правильно обраної програми. Тому персональний прогноз може відрізнятися від цих даних як в більшу, так і в меншу сторону. Отримати його можна після обстеження і формування тактики лікування.

Двох однакових програм ЕКЗ не буває. Аналізуючи медичну історію жінки або подружньої пари, яка планує ЕКЗ, лікар складає програму таким чином, щоб досягти позитивного результату з першої спроби ЕКЗ. Важливо все: вік, причини ненастання вагітності, результати обстежень, попередній досвід лікування. Застосовуючи накопиченні за 25-ть років знання, навички та сучасні репродуктивні технології ми досягаємо позитивних результатів.

Ми використовуємо безпечне передове обладнання. Автономна система енергозабезпечення робить незалежними і невразливими усі лабораторії та ембріологічний бокс від зовнішніх факторів і ситуацій. Це означає, що ваші ембріони знаходяться в безпеці при будь-яких позаштатних ситуаціях.

Вартість послуги
Консультація онлайн

600грн

Оплатити онлайн
Консультація професора онлайн

1200грн

Оплатити онлайн
Первинна консультація репродуктолога + УЗД

1035грн

Первинна консультація професора + УЗД

1750грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


  Записатися на прийом


  Запис на прийом
  Смена Email
  Смена Email

  В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

  Вхід в особистий кабінет
  Забули пароль
  Забули пароль
  Оберіть мову
  UK
  RU
  EN
  Заявку відправлено
  Ок
  Ви успішно зареєструвались
  Ок
  Пароль змiнено
  Ок
  Аналізи відправлені

  Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

  Ок
  Матеріали надіслано

  Перевірте свою пошту

  Ок
  Оплата пройшла успішно
  Ок
  Оплата не вдалася
  Ок
  Email успешно изменен
  Ок
  Аналізи не відправлені

  Перевірте правильність введених даних

  Ок
  Реєстрація

  Ви вже зареєстровані?

  Підтвердження реєстрації

  Ви вже зареєстровані?

  loading icon
  Записаться на прием
  На выбранную дату запись невозможна
  Спасибо

  Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    Замовити дзвінок