ЕКЗ в природньому циклі

Вартість послуги
Первинна консультація репродуктолога + УЗД

750грн

Первинна консультація репродуктолога + УЗД

680грн

ЕКЗ в природному циклі

15500грн

ІКСІ

8280грн

Мононуклеари

4950грн

Культивування в системі timelapse

2850грн

Консультація репродуктолога онлайн

380грн

Оплатити онлайн
ЕКЗ в природному циклі

15500грн

ІКСІ

8750грн

Мононуклеари

4950грн

Культивування в системі timelapse

2500грн

Процедура екстракорпорального запліднення вже міцно зайняла провідні позиції в лікуванні безпліддя. Багато пар з таким діагнозом звертаються до фахівців і в підсумку отримують бажаний результат — здорову дитину. Приходячи в клініку подружжю пропонується вибір циклу, в якому будуть проводити процедуру запліднення: природній цикл або із застосуванням гормональної стимуляції. Кожен із циклів володіє певними позитивними і негативними особливостями. Зупинимося детальніше на ЕКЗ в природному циклі.

Що таке ЕКЗ в природному циклі?

Екстракорпоральне запліднення в природньому циклі проходить без застосування гормонального методу стимулювання. Тобто, яйцеклітина для штучного запліднення виходить в процесі звичайного менструального циклу. І, отже, втручання лікарів укладається в рамки отримання і запліднення яйцеклітини поза організмом жінки (in-vitro). А турбота про формування і дозріванні яйцеклітини в даному випадку повністю покладена на природні процеси в організмі майбутньої матері.

Які переваги має даний метод екстракорпорального запліднення?

Дійсно, ЕКЗ в природному циклі має цілу низку переваг. І перш за все це є найбільш фізіологічним методом. Адже ніякі додаткові дози гормонів, в даному випадку, не впливають на створення умов для народження яйцеклітини і її овуляції.

Організм сам створює сприятливу атмосферу для цього процесу, шляхом складного поєднання статевих гормонів в різній їх концентрації.

Другим значним позитивним фактором для природному ЕКЗ є низьке гормональне навантаження на організм жінки.

І остання, але не менш важлива перевага — це можливість проведення поспіль 2 та більше протоколів (Програма накопичення ембріонів). Обумовлено це тим фактором, що природній протокол ЕКЗ не передбачає застосування штучних агресивних лікарських препаратів. А тому організм майбутньої матері працює без стресів і потрясінь, в своєму, найбільш підходящому йому, режимі.

Кому показано ЕКЗ в природному циклі?

Для проведення екстракорпорального запліднення без гормональної стимуляції існують певні показання.

До таких віднесемо наступні фактори:

– наявність медичних протипоказань стимуляції яєчників (перенесені онкозахворювання, захворювання нирок або печінки у важкій формі, порушення в процесі згортання крові та ін.);

– погана відповідь яєчників на гормональну стимуляцію (тобто навіть при проведенні гормональної стимуляції отримують тільки 1-2 яйцеклітини);

– виражене зниження оваріального резерву (перенесені операції на яєчниках, вік жінки після 40 років, синдром передчасного виснаження яєчників)

Етапи проведення природного циклу ЕКЗ

Екстракорпоральне запліднення в природньому циклі включає в себе кілька етапів:

 • обстеження обох майбутніх батьків згідно з наказом 787 МОЗ України;
 • спостереження за ростом домінантного фолікула (УЗД-моніторинг, гормональний моніторинг);
 • введення хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ) за 36 годин до овуляції;
 • пункція яєчника (вилучення дозрілої яйцеклітини);
 • підготовка сперми до процедури ЕКЗ;
 • процес запліднення за межами материнського організму;
 • вирощування ембріона до 3-5 денного віку;
 • підсадка ембріона в порожнину матки майбутньої мами;
 • результати програми: в-ХГЛ через 14 днів після перенесення.

Також після перенесення ембріона лікар може призначити прийом препаратів прогестерону, у вигляді підтримуючої терапії.

Недоліки природного циклу ЕКЗ

Разом з таким досить великим переліком переваг проведення ЕКЗ в природньому циклі, все ж метод має істотний недолік: вкрай низький рівень ефективності.

Отримання всього однієї яйцеклітини для запліднення не дає додаткових шансів як у випадку з отриманням декількох.

Також присутні ризики:

 • неотримання яйцеклітини при проведенні пункції яєчника
 • невдалі спроби запліднення яйцеклітини
 • отриманий ембріон низької якості

У таких випадках програма зупиняється.

Згідно зі статистичними даними, ймовірність настання вагітності в природньому протоколі ЕКЗ до 5%.

Такий низький відсоток ефективності даного виду ЕКЗ обумовлений головною перевагою цієї процедури – фізіологічністю, тобто найбільшою природністю процесу. Але, адже навіть при повному здоров’ї у жінки в звичайному процесі без застосування репродуктивних технологій є тільки 20% ймовірності запліднення в кожному менструальному циклі.

З іншого боку, в деяких випадках ЕКЗ в природному циклі – це єдиний шанс досягнення вагітності.

Важливо розуміти, що правильний вибір протоколу ЕКЗ можливий. Для цього знадобляться: кваліфікований репродуктолог і результати обстежень.

Бережіть своє здоров’я і пам’ятайте, що безпліддя можна подолати!

Питання, що часто запитують з ЕКЗ в природному циклі

✅ Що таке ЕКЗ в природному циклі?

ЕКЗ в природному циклі – без застосування гормонального методу стимулювання – Пунктируют яйцеклітину, яка дозріла самостійно в природному циклі ✓ЕКЗ в природному циклі рекомендують, коли стимуляція не дає потрібного результату або є протипоказання до неї ✓Также за допомогою ЕКЗ в природному циклі можна накопичувати ембріони для майбутніх ембріотрансфер

❤️ Як проходить процедура ЕКЗ в природному циклі?

Перед програмою обов’язково медичне обстеження – Репродуктолог відстежує овуляцію і домінантний фолікул за допомогою УЗД і гормональних аналізів ✓Пункція яєчника і забір яйцеклітини ✓Запліднення, розвиток ембріона і його перенесення або заморозка

✍ Скільки коштує ЕКЗ в природному циклі?

Вартість ЕКЗ в природному циклі нижче, ніж в стимульованому – це обумовлено відсутністю медикаментів для стимуляції овуляції ✓ Вартість ЕКЗ в природному циклі – 15500 грн ✓Также є можливість підвищити шанси на позитивний результат: ІКСІ, мононуклеари, timelapse спостереження ембріонів

❓ Особливості ЕКЗ в природному циклі після 40 років?

Після 40 років оваріальний резерв яєчників знижується – стимуляція овуляції препаратами може не дати належного ефекту ✓Це визначається на підставі обстеження ✓В таких випадках ЕКЗ в природному циклі допоможе досягти вагітність

Переваги клініки

Ми вже допомогли тисячам сімей з усього світу стати батьками. Сьогодні більш ніж у 52-х країнах живуть діти, що народилися в результаті наших успішних програм ЕКЗ. Це можливо завдяки згуртованій професійній команді, безперервному вдосконаленню технологій, що застосовуємо у клініці. Ми спеціалізуємося на програмах з генетичною діагностикою ембріона заради народження здорової дитини в кожній родині, яка до нас звернулася. А 25-ти річний досвід дав можливість створити програму «Гарантоване ЕКЗ», в котрій клініка бере на себе відповідальність за результат.

У кожному менстуральном циклі при ідеальних умовах ймовірність завагітніти природнім шляхом близько 25%. Технологія ЕКЗ підвищує ці шанси. Відсоток успішного лікування методом ЕКЗ з першої спроби в Клініці професора Феськова О.М. — близько 45%, після кріопротоколів він досягає 70%. Дані підкріплені щорічним звітом відділення ЕКЗ клініки. Ці показники відповідають світовим стандартам. Результат ЕКЗ залежить в першу чергу від індивідуальної історії та віку пацієнтів і далі — від правильно обраної програми. Тому персональний прогноз може відрізнятися від цих даних як в більшу, так і в меншу сторону. Отримати його можна після обстеження і формування тактики лікування.

Двох однакових програм ЕКЗ не буває. Аналізуючи медичну історію жінки або подружньої пари, яка планує ЕКЗ, лікар складає програму таким чином, щоб досягти позитивного результату з першої спроби ЕКЗ. Важливо все: вік, причини ненастання вагітності, результати обстежень, попередній досвід лікування. Застосовуючи накопиченні за 25-ть років знання, навички та сучасні репродуктивні технології ми досягаємо позитивних результатів.

Ми використовуємо безпечне передове обладнання. Автономна система енергозабезпечення робить незалежними і невразливими усі лабораторії та ембріологічний бокс від зовнішніх факторів і ситуацій. Це означає, що ваші ембріони знаходяться в безпеці при будь-яких позаштатних ситуаціях.

Вартість послуги
Первинна консультація репродуктолога + УЗД

750грн

Первинна консультація репродуктолога + УЗД

680грн

ЕКЗ в природному циклі

15500грн

ІКСІ

8280грн

Мононуклеари

4950грн

Культивування в системі timelapse

2850грн

Консультація репродуктолога онлайн

380грн

Оплатити онлайн
ЕКЗ в природному циклі

15500грн

ІКСІ

8750грн

Мононуклеари

4950грн

Культивування в системі timelapse

2500грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


  Записатися на прийом  Запис на прийом
  Смена Email
  Смена Email

  В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

  Вхід в особистий кабінет
  Забули пароль
  Забули пароль
  Виберіть місто
  Заявку відправлено
  Ок
  Ви успішно зареєструвались
  Ок
  Пароль змiнено
  Ок
  Аналізи відправлені

  Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

  Ок
  Матеріали надіслано

  Перевірте свою пошту

  Ок
  Оплата пройшла успішно
  Ок
  Оплата не вдалася
  Ок
  Email успешно изменен
  Ок
  Аналізи не відправлені

  Перевірте правильність введених даних

  Ок
  Реєстрація

  Ви вже зареєстровані?

  Підтвердження реєстрації

  Ви вже зареєстровані?

  loading icon
  Записаться на прием
  На выбранную дату запись невозможна
  Спасибо

  Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    Замовити дзвінок