Головна Послуги Безпліддя

Безпліддя

Почути на свою адресу слово «безпліддя», як мінімум неприємно. Сприймається воно, як щось безнадійне.
Однак, це не так. Кожна 6-а пара репродуктивного віку в Україні стикається з проблемами зачаття дитини.
Зниження фертильності (здатності до зачаття) може бути як з боку жінки, так і з боку чоловіка.
Більшість цих проблем можна вирішити. Своєчасне звернення до лікаря репродуктолога дозволить, в кінцевому підсумку, стати батьками.

Що пропонує наша клініка

Репродуктолог

Андролог

Відповіді на найпоширеніші питання щодо лікування безпліддя

Чому може бути відсутня овуляція? Чи можна завагітніти при порушенні овуляції?

Відсутність овуляції відноситься до так званого ендокринного безпліддя, при якому порушені гормональні механізми в організмі жінки. У більшості випадків проблеми з овуляцією успішно лікуються за допомогою стимуляції овуляції.
Частою причиною ановуляції є синдром полікістозних яєчників (СПКЯ), при якому фолікули, в яких дозрівають яйцеклітини, ростуть, але овуляція (розрив фолікула) не відбувається, і яйцеклітина не виходить з фолікула. Це відбувається через різних гормональних порушень. Після проведення стимуляції овуляції в більшості випадків настає вагітність.

Як діагностують проблеми з овуляцією?
Перевірити наявність овуляції можна за допомогою фолікулометрії (ультразвукового обстеження процесу дозрівання фолікулів). Завдяки цій процедурі лікар може побачити, як росте фолікул і чи відбувається овуляція.
Відсутність овуляції зазвичай коригують стимуляцією овуляції, після чого вагітність настає природним чином. Якщо в природному статевому циклі при стимуляції овуляції вагітність не настає, можна використовувати внутрішньоматкову інсемінацію. Якщо ж інсемінація не допомагає, використовуються екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ).

Як дізнатися, чи є проблеми зі сперматозоїдами?

Якщо протягом року активного статевого життя без запобігання вагітність не настає, необхідно провести діагностику пари, яке доцільно почати з чоловіка.

Для діагностування проблем зі сперматозоїдами, чоловікові необхідно здати аналізи сперми (після трьох-п'яти днів статевої стриманості). Нормальні показники спермограми — 20 мільйонів сперматозоїдів в одному мілілітрі сперми, з них половина — активно рухливі. 5 мільйонів сперматозоїдів повинні бути без патологій. Тільки тоді сперма вважається здатною до запліднення.
Якщо є відхилення, то необхідна консультація лікаря андролога і можливе лікування, яке відновить показники спермограми.

Для лікування складних форм чоловічого безпліддя була розроблена методика лікування ЕКЗ+ICSI. За допомогою спеціальних мікроінструментів один, попередньо відібраний сперматозоїд вводять безпосередньо в яйцеклітину, після чого ембріон переноситься в матку жінки.

Хто з нас двох безплідний?

Абсолютне безпліддя трапляється досить рідко. Найчастіше це зниження фертильності. Однак, в карті пацієнта вкажуть саме діагноз «безпліддя», якщо в парі не настає вагітність протягом року.
За статистикою жіноче безпліддя — 40% , чоловіче — 40% і 20% — це поєднане безпліддя, коли проблеми з репродуктивним здоров'ям є у обох партнерів.
Щоб визначити, кого необхідно лікувати, знадобиться консультація лікаря репродуктолога, андролога і аналізи, які здають обоє.

Чому не можу завагітніти вдруге?

Існує таке поняття, як вторинне безпліддя. Це означає, що жінка не може зачати або виносити дитину повторно, але у неї вже була вагітність або пологи.
Найпоширеніші причини:
- зниження оваріального резерву яєчників через вік,
- статеві інфекції та запальні процеси в органах малого таза
- гормональний збої
- новоутворення в матці, на яєчниках
та ін.
Важливо проходити обстеження у гінеколога не рідше 1 разу на рік. Тоді деяких станів можна уникнути або виявити їх на ранніх стадіях. Це дозволить вжити заходів і уникнути в майбутньому проблем з настанням вагітності.

Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Забули пароль
Забули пароль
Виберіть місто
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок


      ?>