Головна Безпека онлайн платежів

Безпека онлайн платежів

Оплата банківською картою в мережі Інтернет

Наша платформа підключена до інтернет-еквайрінгу і Ви можете оплатити Послугу банківською картою Visa або Mastercard. Після підтвердження обраної Послуги, Ви будете перенаправлені на захищену платіжну сторінку АТ «Сенс-Банк» (Україна), де Вам необхідно ввести дані Вашої банківської карти. Для додаткової аутентифікації власника картки використовується протокол 3D Secure. Якщо Ваш Банк підтримує дану технологію, Ви будете перенаправлені на його сервер для додаткової ідентифікації. Інформацію про правила і методи додаткової ідентифікації уточнюйте в Банку, що видав Вам банківську карту.

Представлена ​​до оплати сума є вартістю Послуги.

 

Гарантії безпеки

АТ «Сенс-Банк» (Україна) захіщає и обробляє дані Вашої банківської карти за стандартом безпеки PCI DSS 2.0. Передача информации в Платіжний шлюз відбувається Із ЗАСТОСУВАННЯ технології шифрування SSL. Подальша передача информации відбувається за Закритого акціонерного банківськім Мережа, у якіх Найвищий рівень надійності. АТ «Сенс-Банк» (Україна) не передает дані Вашої картки нам и іншім третім особам. Для додаткової аутентіфікації власника картки вікорістовується протокол 3D Secure.

У разі, если у Вас є питання по Досконалий платежу, Ви можете звернути в call-центр 0 800 50 77 90 (безкоштовно по Україні), (057) 760 46 66 – багатоканальний

Безпека онлайн платежів

Надана Вами персональна інформація (ім’я, телефон, e-mail, номер кредитної картки) є конфіденційною і не підлягає розголошенню. Дані Вашої кредитної картки передаються тільки в зашифрованому вигляді і не зберігаються на нашому Web-сервері.

Безпека обробки Інтернет-платежів гарантує АТ «Сенс-Банк» (Україна). Всі операції з платіжними картами відбуваються відповідно до вимог VISA International, MasterCard та інших платіжних систем. При передачі інформації використовується спеціальні технології безпеки карткових онлайн-платежів, обробка даних ведеться на безпечному високотехнологічному сервері процессинговой компанії.

 

Оплата за допомогою банківської карти через «Сенс-Банк»

Оплата надається без комісії. Платежі здійснюються перерахуванням коштів з банківських карт VISA і MASTER CARD при наявності можливості здійснення інтернет-платежів, наданих Вашим банком, що випустив банківську карту.
Про наявність можливості здійснення інтернет-платежів з використанням банківської картки, Ви можете дізнатися, звернувшись в банк.
Послуга оплати здійснюється відповідно до Правил міжнародних платіжних систем на принципах дотримання конфіденційності і безпеки здійснення платежу, для чого використовуються найсучасніші методи перевірки, шифрування і передачі даних по закритих каналах зв’язку.
Введення даних банківської карти здійснюється на захищеній платіжної сторінці банку – партнера, що надає послугу.
Банком-партнером є АТ «Сенс-Банк» (Україна). Конфіденційність Послуга оплати через інтернет здійснюється відповідно до Правил міжнародних платіжних систем на принципах дотримання конфіденційності і безпеки здійснення платежу, для чого використовуються найсучасніші методи перевірки, шифрування і передачі даних по закритих каналах зв’язку. Введення даних банківської карти здійснюється на захищеній платіжної сторінці банку – партнера, який надає Послугу.
Нашим банком – партнером є АТ «Сенс-Банк» (Україна).

Випадки відмови в здійсненні платежу:

Для коректного введення необхідно уважно і точно, дотримуючись послідовність цифр і букв, ввести дані так, як вони зазначені на Вашій карті:

  1. власник карти (як правило, вказано на лицьовій стороні банківської карти англійською мовою великими літерами. Наприклад, IVANOV IVAN);
  2. номер карти (як правило, вказано на лицьовій стороні банківської карти і складається з 16-и цифр. Наприклад: 0123 4567 8901 2345);
  3. термін дії картки (як правило, вказано на лицьовій стороні банківської карти – місяць і рік, до якого дійсна карта. Термін дії карти вводиться цифрами. Наприклад, 12 (вводиться в поле місяці) і 13 (вводиться в поле року), що означає, що карта дійсна до грудня 2013 року); г) CVV2 або CVC2 код карти (як правило, вказано на зворотному боці банківської карти і складається з 3-х цифр. Наприклад, 123).
  4. закінчився термін дії банківської карти. Термін дії карти, як правило, вказано на лицьовій стороні картки (це місяць і рік, до якого дійсна карта). Детальніше про термін дії карти Ви можете дізнатися, звернувшись в банк, що випустив банківську карту;
  5. недостатньо коштів для оплати на банківській картці. Детальніше про наявність коштів на банківській картці Ви можете дізнатися, звернувшись в банк, що випустив банківську карту;
  6. перевищено встановлений ліміт операцій за день. Сума щоденного ліміту для всіх операцій визначається банком-партнером.

 

З питань оплати за допомогою банківської карти і інших питань, пов’язаних з роботою сайту, Ви можете звертатися за наступними телефонами:

0 800 50 77 90, (057) 760 46 66 з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:30.

Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок