Головна Послуги Аналізи та Діагностика Трепан-біопсія молочних залоз у Харкові

Трепан-біопсія молочних залоз у Харкові

Вартість послуги
Консультація мамолога

від630грн

При підозрі на рак грудей пацієнтці призначають додаткові методи діагностики. До них відносять трепан-біопсію. Дослідження призначається у випадках, коли мамографія або УЗД грудей виявили візуальні зміни, при цьому дані методики не дають можливості отримати повну картину про наявність патології.

Біопсія молочних залоз – це діагностична процедура, яка полягає у взятті тканинного матеріалу для подальшого дослідження. Її призначають для визначення характеру новоутворення. За результатом дослідження лікар може дізнатися тип і характер утворення (злоякісне або доброякісне, пухлина);

На ранніх стадіях розвитку захворювання методика допомагає виявити підозру на пухлину, після чого лікар може призначити правильне лікування. Для проведення біопсії використовують спеціальне обладнання з медичними голками.

Трепан-біопсія – це різновид біопсії. Під час її проведення лікар отримує більшу ділянку патологічної тканини. Для проведення маніпуляції використовується спеціальний інструмент – трепан. Він являє собою трубку з загостреним кінцем і порожниною всередині. Ця методика більш інформативна, так як забір матеріалу проводиться в декількох місцях, а це дає можливість отримати більш широку картину про новоутворення.

Показання до проведення

Показання до проведення забору тканин можуть бути наступними:

 • виявлення під час УЗД або мамографії підозрілих ділянок;
 • виділення із сосків або незрозумілі зміни ореола і соска;
 • зміни в молочній залозі нез’ясованого генезу;
 • ущільнення в молочній залозі, виявлені в ході пальпації;
 • зміна відтінку шкіри грудей;
 • виразки на грудях.

Як проходить процедура?

Трепан біопсі. проводять із застосуванням місцевої анестезії і під контролем УЗД. При біопсії всередину утворення вводиться голка, за допомогою якої отримують зразок тканини для гістологічного дослідження.

В ході трепан-біопсії на грудях робиться невеликий розріз, через який вводиться прилад. З його допомогою проводиться забір тканини, яку потім досліджують.

Відібраний в результаті процедур матеріал відправляють на гістологічне та при необхідності на імуногістохімічне дослідження.

Реабілітаційний період після процедури відсутній. Щоб виключити ускладнення, протягом декількох днів жінці рекомендують утриматися від прийняття гарячої ванни або підняття важких предметів.

Чи потрібна підготовка?

Особливої підготовки до біопсії не потрібно. Однак напередодні проведення процедури жінці варто виключити вживання спиртних напоїв і медикаментів, здатних вплинути на процес згортання крові. Якщо є алергічні реакції на препарати для анестезії, важливо заздалегідь сказати про це лікаря.

Онкологія, виявлена ​​на ранній стадії, сьогодні добре піддається лікуванню. Тому жінкам рекомендують щорічно проходити профілактичний огляд у мамолога та здавати аналізи.

Щоб отримати консультацію мамолога в Харкові, запишіться на прийом через наш контакт-центр за телефонами або заповнивши онлайн-форму на сайті.

Переваги клініки

У клініці організована власна біотехнологічна лабораторія, яка об’єднує кілька напрямків проведених досліджень:

 • Молекулярно-генетичне напрям (виявлення генних причин жіночого і чоловічого безпліддя);
 • Цитогенетична лабораторія (проведення цитогенетичних та молекулярно-генетичних досліджень з метою аналізу каріотипу різних клітин);
 • Клініко-діагностичний відділ (виконання стандартних рутинних клінічних аналізів, необхідних на етапі підготовки до програми ЕКЗ і при проведенні планових оперативних втручань).

Наявність власної лабораторії дозволяє виконувати аналізи в найкоротші терміни, а регулярний контроль якості гарантує точність виконуваних досліджень.

Ми використовуємо сучасне і високотехнологічне обладнання, в тому числі ультразвукове обстеження проводиться на апаратах експертного класу Voluson E8 і Voluson E10, які поєднують найкращі діагностичні можливості і максимальні індекси безпеки для пацієнтів.

Автономна система енергозабезпечення і водопостачання робить незалежними та невразливими лабораторії і кабінети діагностики від зовнішніх факторів чи ситуацій. У разі, якщо відбудеться збій електроенергії або відключення води, робота продовжиться в автономному режимі.

Вентиляція здійснюватися за рахунок припливно-витяжної системи вентилювання з вбудованими НЕРА-фільтрами (високоефективний захист від твердих частинок).

Провідні фахівці біотехнологічної лабораторії клініки професора Феськова О.М. є кандидатами біологічних наук, мають сертифікати Європейських Асоціацій, регулярно підвищують свою кваліфікацію при проходженні як планових курсів, визначених правилами Міністерства охорони здоров’я України, так і в рамках відвідування різних конгресів і work-shop в країнах Європи.

Для економії Вашого часу ми створили систему, при якій Ви зможете здати всі аналізи в найкоротші терміни. Злагодженість роботи підрозділів клинки дозволить швидко і продуктивно пройти необхідні обстеження.

Ми цінуємо Ваш час, тому координатори call-центру допоможуть спланувати Ваш візит так, щоб була можливість в один день зробити максимальний перелік досліджень.

Результати аналізів будуть доступні Вам за спеціальним кодом і відправлені на вказану Вами адресу електронної пошти.

Вартість послуги
Консультація мамолога

від630грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвівул. Юлії Зданівської (колишня Ломоносова), 71Е
Час роботипн-пт 8:30 - 17:00, сб 9:00 - 13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковівул. Холодногірська, 15
Час роботипн-пт 8:30 - 16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


   Замовити дзвінок