УЗД в Харкові

Вартість послуги
УЗД щитовидної залози

500грн

УЗД серця

750грн

УЗД молочних залоз

545грн

УЗД гінекологічне трансвагінальним датчиком

490грн

УЗД черевної порожнини

575грн

УЗД нирок

475грн

УЗД наднирників

395грн

УЗД трансректальное (включає спермограму та сім'яні пухирці)

1380грн

УЗД сечового міхура і передміхурової залози (у чоловіків)

475грн

УЗД мошонки

550грн

У нашій клініці ультразвукове обстеження проводиться на апаратах експертного класу Voluson E8 та Voluson E10, які поєднують найкращі діагностичні можливості та максимальні індекси безпеки для пацієнтів.

Для дорослих та дітей

Ультразвукове дослідження – найбільш наочний, доступний і безпечний метод діагностики в сучасній медицині. Заснована методика на здатності ультразвукових хвиль відбиватися від різних тканин людського організму. Даний метод обстеження дозволяє виявити захворювання на ранніх стадіях, тому важливо проходити його якомога частіше з профілактичною метою. У нашій клініці виконуються наступні види УЗД:

УЗД судин, доплерографія

Дозволяє оцінити товщину стінок судин, величину присвятив, виявити ущільнення, тромби, бляшки, ознаки атеросклерозу і інші зміни. Метод доплерографії використовують для обстеження судин нижніх кінцівок. Він дає точне уявлення про стан вен і артерій, їх розширенні і закупорені тромбами.

Нейросонографія – УЗД головного мозку у немовлят

Проводиться через велике тім’ячко, поки він ще не закрився (до 1 року). Даний вид діагностики дозволяє виявити ознаки підвищеного внутрішньочерепного тиску, визначити правильність формування структур головного мозку та ін.

Дитячий УЗД-скринінг

Даний УЗД-скринінг включає: нейросонографію, УЗД серця, УЗД нирок, УЗД кульшових суглобів. Проводиться у дітей до року. Необхідний для комплексної оцінки здоров’я дитини, темпів розвитку, профілактики захворювань.

УЗД щитовидної залози

Дозволяє виявити вузли, кісти, запальні і ракові патології, аденоми, розростання окремих ділянок, порушення функціонування залози з вироблення гормонів.

УЗД серця

Дає можливість оцінити стан серцевого м’яза, функціонування клапанів, наповнюваність камер серця, швидкість руху крові всередині серця, товщину оболонок та інше. В обов’язковому порядку призначають при болях в серці, що прослуховуються шуми, порушеннях серцевого ритму, після перенесеного інфаркту.

УЗД молочних залоз

Дозволяє виявити на ранніх стадіях кісти, ліпоми, папіломи, новоутворення. Даний вид діагностики використовують для виявлення мастопатії, гіпертрофії та атрофії молочної залози, а також причин порушення лактації.

УЗД гінекологічне трансвагінальним датчиком

Використовується для вивчення стану матки, яєчників, зв’язок, що підтримують матку, і простору навколо матки. Профілактичне гінекологічне УЗД необхідно проходити хоча б раз на рік, для вчасного виявлення та запобігання розвитку хвороб жіночої статевої системи.

УЗД органів черевної порожнини

В даний УЗД входять: печінку, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка. Дозволяє діагностувати гепатит, цироз печінки, пухлина, панкреатит, камені, кісти, холецистит, холестероз, травматичні ушкодження та інші патології органів черевної порожнини.

УЗД нирок та надниркових залоз

В результаті обстеження можуть бути виявлені такі захворювання, як цистит, пієлонефрит, сечокам’яна хвороба, простатит, ниркова колька, запальні процеси в сечовому міхурі, ниркова недостатність, різні новоутворення. Крім того, УЗД дозволяє оцінити стан надниркових залоз при гормональних збоях і ниркових артерій при гіпертонії.

Трансректальне УЗД (ТРУЗІ)

Обстеження виконується через пряму кишку за допомогою спеціального датчика. Цей вид діагностики дає більш детальну інформацію про органи статевої та сечовидільної систем. Застосовується для діагностики простатиту, аденоми і виявлення різного роду новоутворень.

УЗД органів малого тазу у чоловіків

Сюди входять: сечовий міхур, передміхурова залоза (простата), насінні бульбашки. Дане УЗД дозволяє виявити камені в сечовивідних шляхах, кісти і пухлини в простаті і сечовому міхурі, а також визначити причини чоловічого безпліддя.

Прийом за попереднім записом проводить лікар, фахівець ультразвукової діагностики.

Записатися на прийом і дізнатися підготовку до УЗД різних органів можна у наших координаторів за телефонами:

  • 0 800 50 77 90
  • 098 100 76 76
  • 066 100 76 76
  • 093 100 76 76

Адреса клініки:

м. Харків, район “Холодна гора”, вул. Холодногірська, 15.

(Метро “Холодна гора”, за ринком “Казка”. Наземним транспортом до нас можна дістатися на тролейбусі № 27, трамваї № 3, поруч з клінікою зупинка маршруток № 270, 258).

Переваги клініки

У клініці організована власна біотехнологічна лабораторія, яка об’єднує кілька напрямків проведених досліджень:

  • Молекулярно-генетичне напрям (виявлення генних причин жіночого і чоловічого безпліддя);
  • Цитогенетична лабораторія (проведення цитогенетичних та молекулярно-генетичних досліджень з метою аналізу каріотипу різних клітин);
  • Клініко-діагностичний відділ (виконання стандартних рутинних клінічних аналізів, необхідних на етапі підготовки до програми ЕКЗ і при проведенні планових оперативних втручань).

Наявність власної лабораторії дозволяє виконувати аналізи в найкоротші терміни, а регулярний контроль якості гарантує точність виконуваних досліджень.

Ми використовуємо сучасне і високотехнологічне обладнання, в тому числі ультразвукове обстеження проводиться на апаратах експертного класу Voluson E8 і Voluson E10, які поєднують найкращі діагностичні можливості і максимальні індекси безпеки для пацієнтів.

Автономна система енергозабезпечення і водопостачання робить незалежними та невразливими лабораторії і кабінети діагностики від зовнішніх факторів чи ситуацій. У разі, якщо відбудеться збій електроенергії або відключення води, робота продовжиться в автономному режимі.

Вентиляція здійснюватися за рахунок припливно-витяжної системи вентилювання з вбудованими НЕРА-фільтрами (високоефективний захист від твердих частинок).

Провідні фахівці біотехнологічної лабораторії клініки професора Феськова О.М. є кандидатами біологічних наук, мають сертифікати Європейських Асоціацій, регулярно підвищують свою кваліфікацію при проходженні як планових курсів, визначених правилами Міністерства охорони здоров’я України, так і в рамках відвідування різних конгресів і work-shop в країнах Європи.

Для економії Вашого часу ми створили систему, при якій Ви зможете здати всі аналізи в найкоротші терміни. Злагодженість роботи підрозділів клинки дозволить швидко і продуктивно пройти необхідні обстеження.

Ми цінуємо Ваш час, тому координатори call-центру допоможуть спланувати Ваш візит так, щоб була можливість в один день зробити максимальний перелік досліджень.

Результати аналізів будуть доступні Вам за спеціальним кодом і відправлені на вказану Вами адресу електронної пошти.

Вартість послуги
УЗД щитовидної залози

500грн

УЗД серця

750грн

УЗД молочних залоз

545грн

УЗД гінекологічне трансвагінальним датчиком

490грн

УЗД черевної порожнини

575грн

УЗД нирок

475грн

УЗД наднирників

395грн

УЗД трансректальное (включає спермограму та сім'яні пухирці)

1380грн

УЗД сечового міхура і передміхурової залози (у чоловіків)

475грн

УЗД мошонки

550грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвівул. Юлії Здановської (колишня Ломоносова), 71 Е
Час роботипн-пт 8:30-17:00, сб 9:00-13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковівул. Холодногірська, 15
Час роботипн-пт 8:30-16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок