Онкоуролог в Києві, Харкові

Онкурологія – це наука, яка вивчає природу, методи діагностики, профілактики та лікування доброякісних та злоякісних пухлин, органів сечостатевої системи людини, зокрема, йдеться про сечовий міхур, нирки, статевий член, передміхурову залозу, яєчка.

Хто такий онкоуролог?

Компетенція онкоуролога поширюється на діагностику та лікування новоутворень сечостатевої системи, зокрема пухлин сечового міхура, нирок та сечоводу, яєчка, раку статевого члена, уретри, передміхурової залози.

Які захворювання лікує уролог-онколог?

80% всіх захворювань у цьому напрямку припадає на онкологічне ураження паренхіми нирки, пухлину сечоводу та лоханки. Рак паренхіми нирки ускладнюється тим, що часто перебіг захворювання протікає в латентній формі і виявляється випадково при проведенні профілактичного УЗД. Пухлина малого тазу і сечоводу в більшості випадків діагностується у віці старше 60 років.

Частим випадком є ​​рак простати, на жаль, практично половина пацієнтів недбало ставиться до перших ознак захворювання і звертається до онкоуролога вже з поширеним процесом.

За статистикою, рак сечового міхура у чоловіків зустрічається в 3 рази частіше, ніж у жінок. Найбільше випадків припадає на вік старше 60 років.

Решта 20% випадків – це рак яєчок, пухлини статевого члена і верхніх сечовивідних шляхів.

прийом онкоуролога рак простати рак яєчка уролог-онколог рак у чоловіків

Коли потрібна консультація онкоуролога?

Очевидних причин, які б сприяли розвитку онкологічних захворювань, немає. Однак існує ряд факторів, що підвищують ймовірність розвитку захворювання. Якщо вони присутні в житті, то ставлення до питання здоров'я має стати більш педантичним.

Основним фактором ризику є вік. Наприклад, найбільша кількість випадків раку передміхурової залози припадає на вік старше 60 років. Звернутися до онкоуролога варто при несприятливій спадковості (діагностовано рак передміхурової залози). Щорічне обстеження рекомендовано відповідно до віку (старше 45 років), хронічних запалень органів малого таза.

Симптоми, при яких потрібна консультація онкоуролога

Приводом для звернення до онкоуролога має стати відчуття хворобливості в промежині, наявність крові в насіннєвій рідині, часті позиви до сечовипускання як вдень, так і під час нічного сну, нетримання сечі, високий рівень ПСА в крові. Також симптомами розвитку новоутворення є помилкові позиви до сечовипускання. Загальні симптоми можуть включати втому, підвищене потовиділення під час сну, блідість і втрату ваги.

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

 

Діагностика захворювань онкоурологом

Серед лабораторних досліджень в першу чергу призначають аналіз сечі і аналіз крові на ПСА.

Метод ультразвукового дослідження дозволяє визначити утворення розміром більше 5 мм. Внутрішньовенна пієлографія відноситься до методів апаратного рентгенологічного дослідження, використовується для обстеження сечового міхура, нирок, сечоводу. Процедура передбачає введення контрастної речовини і отримання серії знімків.

Більш детальне зображення при діагностиці отримують за допомогою КТ і МРТ.

Це більш ефективні методи візуалізації. Для гістологічного дослідження використовується метод тонкоголкової трепанової біопсії, за допомогою якої визначається тип пухлини. Якщо мова йде про ураження сечового міхура, проводиться цистоскопія з біопсією.

Методи лікування, які використовує онкоуролог

Серед хірургічних методів лікування перевага, по можливості, надається малоінвазивним, таким як ендохірургія (ТУР) і лапароскопія.

Хірургічне лікування також призначається в комплексі з хіміотерапією і променевою терапією.

Як проходить прийом у онкоуролога?

Прийом онкоуролога починається зі збору анамнезу і скарг. В анкеті пацієнта також з'ясовуються питання, що стосуються особливостей сечовипускання, його частоти, візуальних особливостей сечі, факту наявності і дислокації больових відчуттів (низ живота, тазова область, поперек). Діагноз ставиться після отримання результатів УЗД, МРТ або біопсії.

Наші онкоурологи

Захворювання, які перебувають у компетенції онкохірурга, не терплять зволікань, вимагають чіткого розуміння ситуації, уміння прогнозувати результат та швидко приймати рішення. Наші лікарі вибирають найбільш щадні, але ефективні методи лікування, діють за принципом органозбереження. Завдяки високій кваліфікації, досвіду і націленості на результат, висока ефективність лікування досягається навіть в найскладніших випадках.

Переваги консультації та лікування онкоуролога в Києві та Харкові в клініці Феськова

Клініка професора Феськова – це прогресивний медичний заклад, який працює за сучасними та ефективними протоколами лікування. Найціннішим ресурсом є висококваліфіковані лікарі з досвідом роботи. Завдяки наявності власного діагностичного обладнання та лабораторії, Ви можете пройти всі необхідні обстеження на місці.

Ціни

Актуальний прайс на прийом до онкоуролога вказаний в розділі «Ціни».

Запис на прийом   

Щоб вибрати зручний час для прийому і прийому, достатньо зателефонувати за номером телефону, вказаним в розділі контакти або заповнити форму на сайті.

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок