Головна Послуги Урологія та Андрологія Лікування раку сечового міхура

Лікування раку сечового міхура

Вартість послуги
Консультація уролога

від630грн

Консультація уролога

від660грн

Консультація онлайн аналітична

950грн

Оплатити онлайн

Онкологічні захворювання, в тому числі і рак, стали останнім часом справжнім лихом для всього населення земної кулі. В рамках цієї статті поговоримо про рак сечового міхура.

Що ж це за недуга і хто відноситься до групи ризику? Рак сечового міхура – це злоякісна пухлина, як правило, утворюється на слизовій поверхні міхура, і при запущеній формі, що вражає органи, розташовані як в безпосередній близькості від нього (передміхурова залоза, матка, сечовипускальний канал, пряма кишка) так і більш віддалені (легкі, печінку, кістки).

До групи ризику цього захворювання входять курці, які вдихають канцерогенні речовини з сигаретного диму, які виводяться з організму в тому числі і з сечею. Крім цього, великому ризику піддаються і ті люди, робота яких пов’язана з канцерогенами. До таких належать: художники, малярі, працівники виробництва пластмас і гуми.

Симптоми раку сечового міхура

Одним з вірних симптомів раку сечового міхура є поява крові в сечі і больові відчуття при сечовипусканні. Якщо пухлина перекриває шлях сечі з нирок в сечовий міхур, то можливий розвиток дисфункції нирок, що проявляється болями в області нирок. Найбільш небезпечним є випадок, коли пухлина блокує сечовипускальний канал, тоді процес справления справляння малої нужди дуже скрутний.

Діагностика захворювання

Для діагностики раку сечового міхура застосовують такі методи:

 • УЗД сечовидільної системи;
 • цистоскопія;
 • Комп’ютерна томографія.

Ультразвукове сканування проводиться при повному сечовому міхурі і при виявленні патологій призначається проведення цітоскопія, що дозволяє візуально визначити наявність новоутворень. Ця процедура може проводитися під місцевим наркозом, оскільки вимагає введення трубки цітоскопія в уретру. Комп’ютерна томографія урологічної області також дозволяє зрозуміти вогнище ураження.

Лікування раку сечового міхура

Єдиним способом лікування є хірургічне втручання. Вид операції вибирають в залежності від вогнища ураження і його площі, з урахуванням віку і стану здоров’я пацієнта.

На ранній стадії розвитку пухлини можливе збереження сечового міхура, оскільки є шанс видалити лише саму пухлину і невелику область навколо неї. При цьому операція може проходити із застосуванням розрізу (відкрита резекція сечового міхура) або ендоскопічно, тобто без розрізу (трансуретральна резекція).

Операція ТУР (трансуретралдьная резекція) виконується за допомогою спеціального медичного приладу резектоскопа, що вводиться в сечовий міхур через уретру, а безпосередньо видалення ураженої ділянки проводиться за допомогою петлі і електричного струму.

Відкрита резекція показана при досить великій площі ураження і проводиться шляхом розрізу в нижній частині живота для доступу до сечового міхура. При резекції видаляється частина сечового міхура з пухлиною, а також розташовані поруч лімфатичні вузли.

Бувають випадки, коли видаляється і місце з’єднання міхура з мочеточником, тоді застосовують операцію пересадки сечоводу в іншу ділянку міхура.

При інвазивної форми раку застосовують радикальні заходи, в ході яких видаляється сечовий міхур повністю. Операція з повним видаленням сечового міхура називається радикальної цистектомії, при цьому віддаляються і прилеглі уражені органи, у жінок це найчастіше матка, яєчники, фаллопієві труби і сечовипускальний канал, у чоловіків – передміхурова залоза і, в деяких випадках, сечовипускальний канал.

Записатися на консультацію лікаря андролога у Харкові чи Києві можна, заповнивши форму нижче.

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

 

Переваги клініки

Урологи та андрологи клініки професора Феськова О.М. — це досвідчені лікарі, які спеціалізуються на відновленні здоров’я та лікуванні репродуктивної системи чоловіків. Лікування чоловічого безпліддя, ІПСШ, простатиту, варикоцеле, еректильної дисфункції — те, з чим стикаються наші лікарі щодня. Спираючись на більш, ніж 25-ти річний досвід, знаючи тонкощі та нюанси пацієнтів-чоловіків лікарям вдається успішно долати захворювання і патології чоловічого організму. А щоденний консиліум забезпечує експертний аналіз проблеми кожного пацієнта.

 • Попередній запис на прийом до лікаря в зручний для вас час;
 • Широкий спектр діагностичних маніпуляцій;
 • Можливість відразу здати необхідні аналізи;
 • Отримання результатів на електронну пошту;
 • Наявність всього необхідного для проведення огляду та маніпуляцій;

— це стандарти обслуговування в клініці професора Феськова О.М.
Додатково ми віддаємо уважне та доброзичливе ставлення на всіх етапах вашого перебування в клініці.

Ми лікуємо важкі форми чоловічого безпліддя (азооспермія), маємо власну лабораторію та кріобанк сперми, застосовуємо сучасні протоколи лікування, впроваджуємо інноваційні методи для досягнення результату. Удосконалення методик лікування — пріоритет у розвитку наших фахівців. У разі, якщо консервативне лікування не дало результат, в клініці проводять урологічні і андрологічні операції. Ви можете бути впевненими в кваліфікації оперуючого лікаря і використовуваному обладнанні. Ми проводимо операції за допомогою точної і потужної апаратури. Щорічно це більше 600 операцій на чоловічих статевих органах. Сучасні види наркозу, післяопераційний догляд дозволяють переносити операції з максимальним комфортом.

В сучасній урології та андрології існує багато методик і способів реабілітувати чоловіче здоров’я. Звертаючи увагу на історію пацієнта, його проблему і мети лікування, лікар обирає індивідуальну тактику, в якій враховані ці особливості. А довіра між пацієнтом і лікарем — обов’язкова умова успішного лікування.

Вартість послуги
Консультація уролога

від630грн

Консультація уролога

від660грн

Консультація онлайн аналітична

950грн

Оплатити онлайн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвіул. Юлии Здановской, 71Е
Час роботипн-пт 8:30 - 17:00, сб 9:00 - 13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковіул. Холодногорская, 15
Час роботипн-пт 8:30 - 16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


   Замовити дзвінок