Warning: Undefined array key "HTTP_USER_AGENT" in /home/admin/web/feskov.ua/public_html/wp-content/themes/feskov/functions.php on line 385

Новоутворення придатка, оболонок яєчка, сім’яного канатика поділяються на доброякісні та злоякісні, а за походженням на епітеліальні, неепітеліальні, тератоідні і метастатичні.

Характерною ознакою пухлини є поява щільного вогнища в придатку яєчка, частіше в хвостовому його відділі.

При об’ємних процесах придатка яєчка, його оболонок і сім’яного канатика діагноз грунтується на результатах пальпації, діафаноскопії (просвічування), що виявляє щільну тканину, і ультразвукового дослідження мошонки, при необхідності доповнюються рентгено-радіологічними методами.

З кістозними утвореннями придатка яєчка і сім’яного канатика і запальними захворюваннями органів мошонки, в першу чергу, проводиться диференційна діагностика.

Різниця пухлинних захворювань від запальних полягає в результатах лікування антибактеріальними та протизапальними препаратами «для поліпшення» місцевих проявів. Остаточний діагноз може бути встановлений тільки на підставі морфологічного дослідження видаленої тканини і тонкоголкової пункційної біопсії.

Велике клінічне значення в діагностиці пухлин придатка і оболонок яєчка має виявлення і різниця відростка яєчка та відростка головки придатка яєчка (гідатід Морганії). Відросток яєчка виявляється при обстеженні майже у 90% здорових чоловіків, він розташований зверху на поверхні яєчка і має округлу форму розміром зазвичай менше 10 мм, є рудиментом мюллерової протоки.

При об’ємних процесах сім’яного канатика існує можливість неповного опущення яєчок при поліорхізмі.

При доброякісних пухлинах проводиться лікування оперативне, органозберігающе (вилущування пухлини, резекція придатка або його видалення). При злоякісних пухлинах проводять комбіноване лікування. Таке лікування поєднує в собі проведення операції, променевої терапії та хіміотерапії в послідовності, яку встановлює онколог.

При доброякісних пухлинах прогноз сприятливий. Поганий прогноз захворювання визначається пізньою стадією, низькою дифференційованністю і поширеністю пухлинного процесу.

Велике значення приділяється профілактиці пухлинних процесів. Кожен чоловік повинен хоча б один раз на рік відвідувати лікаря-уролога.

Ще статті цієї рубрики

Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок