Головна Послуги Дерматологія Видалення родимок у Харкові

Видалення родимок у Харкові

Вартість послуги
Первинна консультація дерматолога

630грн

Видалення родимок

від500грн

Видалення родимок може бути продиктоване власним естетичним баченням або фізичною необхідністю. Нерідко великі опуклі родимки з’являються в місцях постійного контакту з одягом, в шкірі голови і систематично піддаються механічному впливу.

Що таке родимки або невуси?

Невуси або родимки – це патології розвитку шкірних покривів. Вони виникають, коли клітина переповнена пігментом. Скупчення меланоцитів отримало наукову назву «невус». Родимки мають виражену пігментацію, можуть значно підніматися над шкірою або бути абсолютно плоскими.

Чому з’являються родимки?

У давнину родимки вважалися знаком диявола, хоча за своєю природою вони не представляють нічого «підступного». Їх поява пов’язана з дією ультрафіолету, пошкодженням шкіри, спадковою схильністю, впливом радіоактивного фону, в деяких випадках зі змінами в ендокринній системі.

Які родимки небезпечні?

Родимки обросли безліччю міфів і антинаукових висловлювань. Насправді занепокоєння повинні викликати невуси, які змінюються (втрачають форму, деформуються, відростають набік), набувають «рваний» край, змінюють колір, починають покриватися скоринкою, грубіти, викликати печіння або свербіж.

Чи можна видаляти родимку?

Сучасні методи дозволяють видалити будь-яку родимку. Найбільш ефективними і безпечними методами на даний момент є радіохвильовий і лазерний методи, які активно застосовуються на шиї, повіках, будь-якій ділянці обличчя і тіла.

Які родимки не можна видаляти?

При бажанні пацієнта будь-який невус підлягає видаленню. Показанням до видалення, перш за все, є розташування родимки в місцях, де вона постійно натирається одягом і пошкоджується. Якщо родимка не створює фізичного дискомфорту і візуально непомітна, її видалення не виправдано.

Види родимок

Невуси класифікуються за типом наросту, локалізації, розрізняються за формою, кольором і розмірами.

види родимок, де можуть знаходитись родимки

Висячі родимки

Відмінною особливістю висячих родимок є те, що вони значно виступають за межі шкіри. У більшості випадків вони мають витягнуту форму, колір буває від світло-бежевого до насиченого коричневого. Розташування: шия, обличчя, пах, груди і пахви.

Червоні родимки

Ангіоми або гемангіоми – це розгалужена мережа капілярів. Найчастіше локалізується на животі, обличчі, спині, грудях і кінцівках. Червоні родимки можуть бути як плоскими, так і опуклими, поодинокими і множинними.

Меланоцитарний невус

Доброякісні новоутворення зустрічаються у дітей і дорослих. Придбані меланоцитарні невуси з’являються в перші 20 років життя людини, можуть бути внутрішньошкірними, прикордонними і складними. Останні два види відносяться до меланонебезпечних, тому вимагають регулярного спостереження у дерматолога.

Папіломатозний невус

Цей вид невусів має візуальну схожість з папіломами. Часто виявляється в волосистій частині голови, шиї та обличчі, ймовірність трансформації в меланому практично дорівнює нулю. Поверхня невуса горбиста, має неправильні обриси, відтінок варіюється від тілесного до насиченого коричневого.

Диспластичний невус

Цей вид невусів з’являється в підлітковому віці, вони можуть бути інтраепідермальними або змішаними, але ніколи не фіброзують. Зовнішні ознаки: нерівномірна пігментація, асиметрична форма з нерівним краєм. Відтінок невуса відповідає відтінку очей, волосся і шкіри. Так у людей зі світлим фототипом невусів мають рожевий і світло-коричневий кольори, у людей з темним фототипом – чорний і коричневий.

Невус Сеттона

Має візуальну схожість з вітіліго, являє собою ділянку знебарвленої шкіри. Найчастіше вона з’являється у дітей, у яких діагностовано аутоімунні захворювання або вітіліго. Спочатку формується родимка, потім навколо неї формується блідий контур, в 2-3 рази більше родимки.

Невус Шпіца

Ювенільний невус (шпіц) швидко росте на перших стадіях свого розвитку, являє собою одиничне доброякісне утворення розміром від 0,2 до 2 см.

Пігментний невус

Прикордонні пігментні невуси характеризуються підвищеною меланоцитарною активністю. Зовнішні ознаки: суха гладка поверхня, розмір близько 1 см, відсутність волосків.

Гігантські пігментні невуси бувають виключно вродженими, вони збільшуються з ростом дитини. Поверхня потріскана і нерівна, має щільний волосяний покрив. Переростання в злоякісну пухлину відбувається в 10% випадків.

Блакитний невус

Цей вид невусів має щільну структуру, круглу форму і синьо-блакитний колір, розмір варіюється в межах 0,5 см.

Внутрішньошкірний невус

Вона має горбисту поверхню і виступає над поверхнею шкіри, формується протягом перших 30 років життя людини. Згодом утворюється тонка ніжка, яка відокремлює внутрішньошкірне утворення від шкіри. Пізніше він трансформується в папілломатозний невус.

Невус Беккера

Найчастіше з’являється у дітей до 10 років. Вона має неправильну форму і розміщується з одного боку верхньої частини тіла. На початковому етапі формування це невеликі коричневі плями, які поступово з’єднуються і досягають в діаметрі до 20 см.

Зони появи родимок

Розташування родимок залежить від їх виду, в більшості випадків вони з’являються на животі, пахвових западинах, сідницях, спині і стегнах. Кількість безпосередньо залежить від того, скільки меланотропного гормону виробляє гіпофіз.

Як позбутися від родимок?

На даний момент ефективними методами вважаються лазерні, радіохвильові, хірургічне видалення, електрокоагуляція, кріодеструкція.

методи видалення родимок, лазерне видалення родимок

Лазерне видалення родимок

Лазерний метод набув широкого поширення завдяки своїм значним перевагам. По-перше, процедура абсолютно безкровна, так як лазер моментально припікає судини. По-друге, лазерний промінь дає можливість точково впливати на утворення, не зачіпаючи тканини навколо. Також варто відзначити високу швидкість загоєння, низьку ймовірність рецидиву і можливість видалити кілька родимок за один сеанс.

Радіохвильове видалення родимок

Відноситься до категорії щадних безкровних дерматохірургічних операцій, що проводяться під місцевою анестезією. Сама процедура займає 10-15 хвилин. Епітелізація ділянки шкіри відбувається протягом 7-10 днів, шрамів і рубців не залишається.

Діагностика родимок

Дерматоскопія використовується для діагностики родимок. Процедура не має протипоказань, не травмує шкіру і забезпечує точність досліджень навіть на ранніх стадіях. Дерматоскоп збільшує родимку в 10 разів, що дозволяє уважно розглянути її структуру, форму, краї.

Дерматоскопія рекомендована при травмуванні родимки, зміні її форми, кольору, свербінні і лущенні, збільшенні розмірів більше 0,5 см.

Показання до видалення родимок

Найбільш поширеним показанням до видалення родимки є її розташування на ділянці шкіри, який постійно активно контактує з одягом або аксесуарами (годинник, ланцюжки). Об’ємні родимки рекомендується видаляти, якщо вони знаходяться в зоні депіляції і в області волосистої частини голови.

Етапи проведення процедури

Будь-яке видалення родимки починається з консультації з лікарем, який оцінює вид, форму при візуальному огляді, а також проводить дерматоскопію. При підозрі на меланому призначається додаткове обстеження.

При реалізації методу радіочастотної електрокоагуляції проводиться місцева анестезія. Опуклі родимки видаляються за допомогою тонкої металевої петлі, яка пропускає струм високої частоти. Відбувається не тільки розріз, але і одночасна коагуляція навколишніх тканин.

Протипоказання

Прямими протипоказаннями до видалення родимок є інфекційні висипання в області родимки, наявність кардіостимулятора.

Догляд після процедури

Відразу після видалення на місці родимки утворюється кірочка, яка відпадає самостійно через 7-8 днів. Протягом 3-4 днів заборонено впливати на місце видалення родимки бритвою, а також наносити креми і декоративну косметику. Зверніть увагу, що корочку не можна видаляти примусово, такі дії чреваті виникненням атрофічних/келоїдних рубців, гіпо- і гіперпігментацією.

Протягом двох тижнів цю ділянку шкіри необхідно захищати від активних сонячних променів. Ускладнення у вигляді сильного набряку, свербежу, почервоніння, болю при натисканні в більшості випадків пов’язані з інфікуванням і вимагають медичної допомоги.

Переваги видалення родимок в клініці Феськова О.М.

Використання сучасного обладнання дозволяє швидко і безболісно видалити кілька родимок всього за один візит в нашу клініку. Процедура проводиться під наглядом висококваліфікованого лікаря, що є гарантією не тільки ефективності, але і легкого реабілітаційного періоду.

Яке обладнання ми використовуємо?

У нашій клініці реалізований метод радіочастотної електрокоагуляції за допомогою радіоножа, а також лазерний метод видалення родимок спеціальним лазером.

Видалення родимок – фото до та після

видалення родимок харків результат до після на обличчі

Вартість видалення родимок у Харкові

Ціна видалення родимок у Харкові від 500 грн. Точна вартість видалення родимок лазерним методом або методом радіочастотної електрокоагуляції визначається на консультації у дерматолога після проведення дерматоскопії. Вартість консультації дерматолога та дерматоскопії 630 грн.

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

 

Поширені запитання

Наші лікарі відповіли на найпоширеніші запитання:

Чи потрібна гістологія родимок?

Діагностичну процедуру слід проводити при найменшій підозрі на злоякісну пухлину. Це може бути асиметрія новоутворення, розмитість і нечіткість країв, нерівномірний колір, розмір більше 0,7 см, висота.

Що буде, якщо відірвати родимку?

Якщо утворення доброякісне, то пошкодження не більш небезпечне і загрозливе, ніж звичайна подряпина.

Скільки коштує видалити родимку?

Наша клініка пропонує доступні ціни на весь спектр косметологічних процедур. Вартість видалення родимок визначається на консультації дерматолога після проведення дерматоскопії.

Чи боляче видаляти родимку?

Процедура проводиться під місцевою анестезією, тому не викликає болю і дискомфорту у пацієнта.

Чи небезпечно видаляти родимку?

Ні, це не небезпечно. Видалення передбачає миттєве припікання капілярів, завдяки чому рана не кровоточить.

Скільки часу гояться родимки після видалення?

Залежно від регенеративних властивостей шкіри загоєння займає 14-30 днів.

 

Записатися на прийом

Щоб записатися на прийом, достатньо заповнити форму на нашому сайті або зателефонувати за номером, вказаним у розділі «Контакти».

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

 

Вартість послуги
Первинна консультація дерматолога

630грн

Видалення родимок

від500грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвівул. Юлії Здановської, 71Е
Час роботипн-пт 8:30 - 17:00, сб 9:00 - 13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковівул. Холодногірська, 15
Час роботипн-пт 8:30 - 16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок