Передчасне сім’явиверження (еякуляція)

Передчасне сім’явиверження (еякуляція) захворювання, що має різні причини. Ось чому і лікування цієї недуги є завданням досить складним. Прийнято вважати, що статевий акт, що триває від моменту введення статевого члена до 1 хвилини (при безперервних фрикціях) є патологією. Фрикціями називають зворотно-поступальні рухи статевого члена в піхву. Іноді цей період зводиться всього лише до кількох фрикцій. Бувають випадки, коли еякуляція трапляється до моменту настання статевого акту.

Будь-яка з цих ситуацій може призвести до незадоволеності статевого партнера і стати причиною дисгармонії в шлюбі.

Основних причин передчасного сім’явиверження чотири.

Перша: чоловік страждає так званим синдромом парацентральних часточок (ПЦЧ) — природженим або придбаним в дитинстві захворюванням. Найчастіше це патологія вагітності у матері, родова травма. Можливо також як прояв ускладнення після струсу мозку. Суть захворювання зводиться до появи вогнища перезбудження в головному мозку і, як правило, поєднується з порушеннями сечовипускання (наприклад, енурез), полюціями (мимовільні сім’явиверження під час сну) на тлі регулярного статевого життя.

Друга причина пов’язана із запальним процесом в сім’яному горбку (утворення в задній частині сечовивідного каналу, оточене передміхурової залозою), де бере початок рефлекс сім’явиверження. Це спостерігається при уретропростатиті, статевих інфекціях.

Третя причина криється в прояві гіперсексуальності чоловіка сильної статевої конституції, коли при високій статевій активності наступає швидка еякуляція. Зазвичай такий партнер здатний зробити наступний статевий акт через короткий проміжок часу, такий же короткий.

Четверта: рідше причиною захворювання є порушення регуляції сім’явиверження в крижово-поперековому відділі спинного мозку (остеохондроз хребта, хребетні грижі, хвороба Бехтєрєва, травми і переломи хребта, розсіяний склероз).

Кожен з варіантів захворювання лікується по-своєму, і визначити тактику лікування здатний тільки фахівець. У будь-якому випадку, з проблемою необхідно боротися обом статевим партнерам, інакше шансів на одужання буде значно менше.

Ще статті цієї рубрики

Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок