Візит до гінеколога: керування для жінок

Зміст

Кожній жінці періодично необхідно відвідувати кабінет гінеколога. Насправді, для більшості жінок такий візит є не дуже приємним заходом, і вони просто ігнорують такі візити.

Коли потрібно звернутися на огляд гінеколога?

Вперше гінеколога слід відвідати ще до початку статевого життя. Потім відвідувати лікаря рекомендується 2 рази на рік. Коли починається менопауза, необхідний своєчасний контроль за гінекології, так як підвищується рівень ризику різноманітних захворювань, в тому числі онкологічних.

Важливим є вибір лікаря-гінеколога і установи, де слід спостерігатися. Навіть високопрофесійний лікар не зможе забезпечити якісний огляд при відсутності спеціального обладнання. Сучасні методики і лабораторні дослідження дадуть можливість провести комплексну діагностику, встановити діагноз і при необхідності підібрати кваліфіковане лікування.

Що потрібно обговорювати з лікарем під час консультації?

Збираючись до лікаря, необхідно правильно поставити всі запитання.

Що не варто робити під час візиту до гінеколога:

  • починати розповідати про поставленому вами діагнозі, тому що турбувати може зовсім не та передбачувана проблема;
  • насичувати розповідь термінології, які не належать до проблеми;
  • намагатися припускати свій діагноз, з огляду на симптоми, це повинен робити лікар, вислухавши Ваші скарги.

 

Потім необхідно розповідати про те, коли почалися критичні дні, який цикл, скільки було вагітностей, пологів, викиднів, чи були аборти, і як всі ці періоди протікали, з ускладненнями або без них. Також потрібно буде відповідати на питання, що стосуються особливостей статевого життя і використання контрацепції.

Огляд гінеколога

Після опитування необхідно зняти одяг з нижньої частини тіла і сісти в спеціальне крісло, яке призначене для проведення огляду. Саме правильне проведення огляду є безпечним, в той же час інформативним для встановлення правильного діагнозу.

Також важлива і психологічна підготовка. Перший прихід до лікаря протікає з природним стисненням, яке в подальшому необхідно подолати і налаштувати себе на те, що це життєво важлива необхідність. Також важливо пам’ятати, що гінеколог — це в першу чергу лікар-професіонал, для якого це щоденна робота і його борг провести гінекологічне обстеження з мінімальним психологічним дискомфортом для пацієнтки.

Гінекологічний огляд — це безболісний процес, дзеркала, які вводяться — гладкі, без гострих кутів, відчувається тільки невеликий тиск. Ризик заразиться якоюсь хворобою, зводиться до нуля, якщо використовувати стерильні рукавички і гінекологічні набори для огляду одноразового використання.

Нюанси обстеження в гінекологічному кріслі

Перед тим як буде вводитися гінекологічне дзеркало необхідно добре розслабитися, покласти руки на грудну клітину і дихати рівно, не напружуватися. Після огляду за допомогою гінекологічної лопатки гінеколог бере мазки з шийки матки, стінок піхви і верхньої частини сечового каналу. Такі дослідження дадуть можливість провести діагностичні дослідження і виявити патологічні гриби і мікроорганізми. Далі гінеколог проводить біманіуальное обстеження, при якому середній і вказівний палець вводить в піхву, а іншу руку кладе в область живіт. Це дозволить дослідити розташування, розміри і можливе зміщення матки і її придатків. Також можливе додаткове дослідження — колькоскоп за допомогою спеціального приладу, який дає можливість обстежити статеві органи жінки або УЗД.

Після гінекологічного огляду лікар заповнює медичну карту, встановлює попередній діагноз та дає подальші рекомендації.

Не соромтесь ставити питання лікарю як до огляда так і після. Пам’ятайте, що жіноче здоров’я — це запорука вашого комфорту, тому не слід нехтувати ним.

Прийом гінеколога в Клініці професора Феськова О.М.
Отримати кваліфіковану консультацію гінеколога, а також виконати необхідні процедури Ви можете в Клініці професора Феськова О.М. в Києві (вул. Ломоносова 71е, ЖК “Сонячна брама”) чи Харкові (вул. Холодногорская, 15)

Щоб детально уточнити необхідну інформацію, телефонуйте за номерами клініки:

  •  0 800 50 77 90, 
  •  098 100 76 76, 
  •  066 100 76 76, 
  •  093 100 76 76, 

Звертайтеся! Будемо раді Вам допомогти!

Ще статті цієї рубрики

Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок