Головна Послуги Гінекологія Профогляд у гінеколога

Профогляд у гінеколога

Вартість послуги
Консультація гінеколога

від630грн

Консультація гінеколога

від660грн

Мазок клінічний

210грн

Мазок клінічний

205грн

Цитологія

305грн

Цитологія (Папаніколау)

330грн

Чому гінекологи наполягають на профоглядах? Часто пацієнтки звертаються до лікаря на стадії гострого запалення. Це відбувається через те, що багато гінекологічні захворювання протікають безсимптомно.

Головна причина, по якій необхідно проходити профогляд у гінеколога як мінімум один раз на рік або частіше, за показаннями — уникнути розвитку захворювання.

Запущені захворювання жіночої статевої системи можуть стати причиною безпліддя, викиднів, хронічних запальних процесів.

Профілактичний огляд у гінеколога—це ряд стандартизованих процедур, спрямованих на обстеження репродуктивної системи жінки.

Як підготуватися до огляду у гінеколога

Плануючи профогляд, необхідно пам’ятати кілька простих правил:

 • До лікаря краще йти на 7—10 день циклу, тобто після місячних. В такому випадку діагностична картина не буде змазана через гормональні коливання.
 • Напередодні огляду не потрібно робити спринцювання і наносити косметичні засоби в інтимну зону, оскільки це може спотворити результати аналізів. Досить прийняти душ напередодні.
 • За 2 —3 дні до візиту до лікаря слід утриматися від статевого життя.
 • Безпосередньо перед оглядом потрібно спорожнити сечовий міхур.
 • У Клініку професора Феськова з собою не потрібно брати одноразовий набір для огляду, рушник та інше. Все необхідне для проведення маніпуляцій є в клініці

Що входить до планового огляду у гінеколога та як він проводиться

Звичайний профогляд у гінеколога складається с декількох етапів:

Опитування

Лікар цікавиться, чи є скарги у пацієнтки, і задає питання, що стосуються особливостей менструального циклу, статевого життя, перенесених захворювань тощо.

Огляд зовнішніх статевих органів

За зовнішнім виглядом статевих губ лікар може зробити висновок про можливу наявність будь-якої інфекції, новоутворень і дефектів розвитку.

Бімануальний огляд на гінекологічному кріслі

Пацієнток, які живуть статевим життям, лікар оглядає за допомогою гінекологічного дзеркала. Цей спеціальний інструмент, що складається з двох частин, дозволяє оглянути піхву і шийку матки.

При наявності у пацієнтки дівочої пліви обстеження проводиться інакше — шляхом введення пальця в анальний отвір з одночасною пальпацією черевної стінки.

Другий етап обстеження — пальпація руками (поверхнево через черевну стінку) яєчників, маткових труб і матки.

У деяких випадках огляд доповнюють кольпоскопією— дослідженням слизової піхви і шийки матки за допомогою збільшувального приладу.

Аналізи

На закінчення профоглядулікар бере мазок слизової для аналізу на мікрофлору і зішкріб з шийки матки для цитологічного дослідження на атипові клітини, яке рекомендовано проходити 1 раз в рік всім жінкам.

При необхідності лікар може оглянути молочні залози пацієнтки, пальпувати на предмет відсутності ущільнень, деформацій соска, зміни форми тощо.

Результат профогляду у гінеколога

За результатами огляду та аналізів, які зазвичай готові на наступний день, лікар встановлює попередній діагноз і дає рекомендації до більш детального обстеження або, якщо таке не потрібно, то призначає лікування.

Якщо за результатами профогляду у вас не виявлено патологій — це відмінний результат. В такому випадку ми будемо раді вам через рік на щорічному візит.

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

 

Найпоширеніші патології жіночої репродуктивної системи, які виявляють в ході обстеження:

Запальні захворювання

До таких відносять вульвовагініт, цервіцит, кольпітта ін. Розвиток цих патологій може бути спровоковано вірусами, бактеріями або грибками.

Своєчасне звернення до гінеколога дозволяє виявити захворювання цієї групи і провести лікування медикаментами.

Хронічний запущений інфекційний процес призводить до спайкового процесу, кістозним утворенням. У таких випадках для лікування застосовують оперативне втручання.

Захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ)

Збудниками цих інфекцій стають специфічні мікроорганізми, що зберігають життєдіяльність тільки в слизових оболонках людини. Якщо запустити таку хворобу, то запалення пошириться на внутрішні статеві органи.

Лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом комплексне і часто включає антибіотикотерапію.

Захворювання шийки матки

Ектопія, дисплазія та інші зміни нормального стану шийки матки. З урахуванням додаткового обстеження пропонується тактика спостереження або лікування, яке може бути медикаментозним, хірургічним або комплексним.

Новоутворення

Їх присутність часто безсимптомна, проте вони можуть привести до тяжких наслідків.

До новоутворенням відносяться поліпи шийки матки, цервікального каналу, кондиломи, папіломи зовнішніх статевих органів. Також до доброякісних новоутворень відносять міоми матки і кісти яєчників. Серед злоякісних — рак шийки матки. Тривалість і ефективність лікування напряму залежать від стадії захворювання.

Ендокринні патології

Гормони впливають на клітини всього організму людини. Тому гормональний збій зачіпає не тільки ендокринну систему, а й репродуктивну і всі інші.

Через дисбаланс гормонів у жінки можуть виникнути:

Також багато жінок стикаються з поганим самопочуттям в період менопаузи. Частота відвідування гінеколога знижується в постменопаузу, однак це неправильно. Щоб пройти етапи менопаузи і постменопаузи з максимальним комфортом, також рекомендовано відвідувати гінеколога регулярно.

Основна мета профогляду гінеколога — попередити розвиток серйозних гінекологічних патологій.

Основна мета лікарів Клініки професора Феськова О.М. — навчити жінок піклуватися про себе.

Ми хочемо, щоб ви взяли в звичку щороку проходити огляд у гінеколога. Це збереже ваше жіноче здоров’я, нерви і фінанси. А для вашого комфортного візиту на профогляд до гінеколога ми в клініці професора Феськова О.М. створили всі необхідні умови.

Для запису до гінеколога звертайтеся до наших координаторів за телефонами:

 • 0 800 50 77 90 (безкоштовно з українських номерів)
 • 098 100 7676
 • 066 100 7676
 • 093 100 7676

Або заповніть форму на сайті, і ми передзвонимо Вам.

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

Переваги клініки

Ми надаємо гінекологічну допомогу — від звичайного планового огляду, щоб ви переконалися, що ваше здоров’я в порядку до діагностики та лікування інфекційних захворювань і важко діагностованих гормональних порушень. Для ситуацій, які вимагають маніпуляцій або хірургічного втручання в клініці обладнана сучасна операційна. А хірургічна команда складається з досвідчених професійних хірургів і дбайливих медичних сестер.
Залежно від вашого віку, факторів ризику, історії хвороби та цілей ми адаптуємо ваш шлях так, щоб він включав в себе тільки те, що вам потрібно.

Нам важливо, щоб кожна жінка приходила до гінеколога не тільки, коли симптоми захворювання очевидні, але й дбала про своє здоров’я, проходячи щорічні профілактичні огляди. Ми ж зі свого боку забезпечимо кваліфікованого лікаря і можливість пройти всі необхідні обстеження і маніпуляції в стінах нашої клініки. Місія кожного гінеколога клініки професора Феськова О.М. — піклуватися про крихке здоров’я жінки.

 • Попередній запис на прийом до гінеколога в зручний для вас час;
 • Консультація та УЗД в одному кабінеті;
 • Можливість відразу здати необхідні аналізи;
 • Отримання результатів на електронну пошту;
 • Наявність всього необхідного для проведення огляду та маніпуляцій;

— це стандарти обслуговування в клініці професора Феськова О.М.
Додатково ми віддаємо уважне та доброзичливе ставлення на всіх етапах вашого перебування в клініці.

Вартість послуги
Консультація гінеколога

від630грн

Консультація гінеколога

від660грн

Мазок клінічний

210грн

Мазок клінічний

205грн

Цитологія

305грн

Цитологія (Папаніколау)

330грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвівул. Юлії Здановської, 71Е
Час роботипн-пт 8:30 - 17:00, сб 9:00 - 13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковівул. Холодногірська, 15
Час роботипн-пт 8:30 - 16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


   Замовити дзвінок