37 — 42 тиждень вагітності

37-й тиждень вагітності

Лікар в ЖК поставить вам печатку в обмінну карту. Перевірте, чи всі аналізи занесені? У Вас повинні бути наступні записи про аналізи, виконаних в 36 тижнів: загальний аналіз крові, біохімічний аналіз крові, група і резус-фактор, аналізи на ВІЛ, гепатити, сифіліс, ЗПСШ, ксерокопії результатів КТГ, останніх допплерометрії та УЗД. Ознайомтеся з матеріалами по грудному вигодовуванню. Уточніть в пологовому будинку, чи є у них консультант з грудного вигодовування, який допоможе налагодити оне в разі проблеми. Сходіть на консультацію в школу для майбутніх мам. Довжина плоду – 48-50 см, вага близько 2600-3000 грамів. Зменшується кількість сировидного мастила. Хрящі стають більш твердими.

38-й тиждень вагітності

Давайте обговоримо ознаки пологів, що наближаються. За пару тижнів до пологів ви можете виявити розрідження і почастішання стільця — це організм починає “чиститися”. Зверніть увагу на дієту. За кілька днів до пологів може почати відходити слизова пробка. Можуть посилитися і почастішати тренувальні сутички. Довжина плоду близько 48-50 см, вага — близько 3 кг.шкіра поступово блідне, приймаючи блідо-рожевий колір. Волосся на голові досягають 2 см в довжину. Мастила стає все менше, кількість пушкового волосся зменшується.

39-й тиждень вагітності

Як же зрозуміти, що пологи почалися? По-перше, можуть почати підтікати навколоплідні води. Живіт починає потягувати, можуть виникнути несильні тягнуть болі. Перейми стають більш частими і збільшуються за тривалістю. Залежно від того, як далеко знаходиться пологовий будинок, варто дочекатися періодичності схопів в 5-15 хвилин і їхати в пологовий будинок.

Як відрізнити помилкові перейми від справжніх?

ПРЕДВІСНИКИ ПЕРЕЙМИ
прекращаются спустя 1, 2 (а иногда и больше) часа настоящие схватки начавшись, уже, как правило, не прекращаются
 носят нерегулярный характер (могут быть и регулярными) имеют тенденцию к установлению регулярности
 спустя некоторое время сходят на нет с течением времени становятся более интенсивными и продолжительными

Виходячи з описаних (досить розмитих) відмінностей при підозрі на початок пологів потрібно зробити приблизно наступне:

1. Постаратися розслабитися, відпочити, відволіктися.

2. Якщо відчуття, які у вас з’явилися набувають регулярний характер спробуйте (якщо є можливість) прийняти душ, постояти в позі “кішечка” (на четвереньках). Ці процедури дозволяють зняти хвилювання, тонус м’язів, після чого сутички Брекстона-Хігса найчастіше проходять.

3. Немає ефекту або ситуція не дозволяє виконати вищеописане? Тоді озбройтеся ручкою, папером і годинником з секундною стрілкою. Як тільки починає напружуватися живіт або з’являються тягнуть відчуття в області попереку — записуйте час, коли вони з’явилися і їх тривалість. Повторіть кілька разів. А тепер займайтеся своїми справами 40-60 хвилин. Якщо до цього часу сутички все ще тривають — повторіть. Родові сутички з плином часу стають інтенсивніше (за силою відчуттів), триваліше (наприклад, спочатку 40″ через 1-2 години – 50″), а проміжок між ними скорочується (наприклад, спочатку кожні 10-15 хвилин через 1-2 години кожні 7-10 хвилин). Наявні всі три характеристики? Вітаємо, схоже у вас почалися пологи!

40-й тиждень вагітності

Легких вам пологів!

41, 42-й тиждень вагітності

Чомусь частіше матусі налаштовуються на те, що вони не доходять належних 40 тижнів. Але коли йде 41-й тиждень починають не на жарт хвилюватися. Якщо з малюком все в порядку, а це показують УЗД та інші дослідження, то можна і почекати — він краще нас знає, коли йому з’явитися на світло.

Ще статті цієї рубрики

Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок