Майбутнім мамам завжди цікаво, як йде розвиток плоду під час, коли його чекають з таким нетерпінням. Поговоримо і подивимося на фото і картинки, як же зростає і розвивається плід по тижнях.

Розвиток плода (1—4 тижні)

Запліднення — поєднання жіночої яйцеклітини і чоловічого сперматозоїда. Через якийсь час яйцеклітина ділиться, після спускається в порожнину матки. Зародок після цього називають морулой. Під час другого тижня морули вростають в оболонку матки. Формується пуповина, нервова трубка і плаценти. Протягом четвертого тижня у зародка формується хорда і нервова трубка.

Розвиток плода (5—6 тижні)

На п’ятому тижні трохи стає видно пуповину. Формується носова порожнина. На шостий тижні ембріона стає близько 5 мм. Відбувається формулювання головного мозку, м’язи обличчя, змінюються верхні кінцівки. Змінюються такі органи, як серце, травна і сечовивідна системи.

Розвиток плода (7—8 тижні)

До сьомого тижня вже сформовані очі, які прикриті століттями. Розвивається головний мозок. На восьмий тижні довжина ембріона становить близько 20-21 мм. Обличчя в дитини вже стає більш сформованим. Стають добре видно пальці.

Розвиток плода (9—12 тижні)

Змінюється серцево-судинна система, розвивається головний мозок, приходить до вдосконалення хрящова тканина. На десятого тижня плід стає довжиною в 35-40 мм. Йде розвиток сідниць, нервової системи, формування смоктального рефлексу, а також йде до кінця розвиток діафрагми. До кінця одинадцятого тижня плід стає близько 40-50 мм. Плацента досягає достатнього розвитку, йде продовження формування очей. На дванадцятого тижня приходять до розвитку статеві органи.

Розвиток плода (13—16 тижні)

До тринадцятого тижня особа сформовано. А вже на чотирнадцятій тижні завершують формуватися нирки і сечовий міхур. До п’ятнадцятої тижні приходить до вдосконалення кровоносна система, виробляється кал, руки і нога плода вже сформовані.

Розвиток плода (16—20 тижні)

До цього часу з’являється реакція на звуки, серцебиття стає виразним. До вісімнадцятого тижня можна відчути ворушіння вашої дитини. Приходить до вдосконалення ендокринна система, також змінюється склад крові. У період двадцятого тижня добре поліпшена координація плода.

Розвиток плода (21—24 тижні)

Зміна діє в режимі дня і неспання. Сформувався хребет, серце стає значно більше.

Розвиток плода (25—28 тижні)

Йде розвиток кісткового мозку. Продовжують формуватися статеві органи. Вага дитини збільшується приблизно на 950 грам.

Розвиток плода (29—36 тижні)

Удосконалюються системи органів. йде продовження розвитку головного мозку. До тридцять першого тижня розмір головного мозку збільшується. Внутрішні органи удосконалюються. На тридцять четвертий тиждень дитина займає стійке положення в матці. До тридцять шостого тижня всі органи повністю розвинені.

Розвиток плода (37—40 тижні)

Стають щільними хрящі носа і вушні раковини. Плід починає опускатися. На сороковий тижні матка скорочується, а кістки черепа так і залишаються м’якими і податливими. Такі зміни відбуваються з плодом протягом всієї вагітності.

Ще статті цієї рубрики

Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок