Ультразвукове дослідження вже давно стало звичним явищем на етапі вагітності. Воно дозволяє простежити розвиток плоду, виявити деякі патології, безпосередньо перед пологами на підставі положення дитини в утробі матері прийняти рішення про метод розродження. Однак наука не стоїть на місці і зараз стало модним проводити 3D або навіть 4D УЗД. Про ці типи ультразвукового дослідження і поговоримо.

Загальні відомості про УЗД

Сенс ультразвукового дослідження  полягає у прийомі і обробці відображень ультразвукових хвиль від кордонів тканин досліджуваних органів людини. Перший прилад для УЗД був створений майже 70 років тому в США. З тих самих пір прилади УЗД міцно закріпилися в рядах медичних діагностичних апаратів. Крім цього використання ефекту Доплера уможливило використання апарату УЗД для визначення швидкості кровотоку в судинах.

Метод УЗД є безпечним для людини і не має практично ніяких обмежень, хіба що на точність дослідження може вплинути зайва вага або метеоризм у пацієнта. Отримана при обстеженні картинка була плоскою, тобто це дозволяє судити лише про довжину та ширину досліджуваної області, тому такий метод діагностики називають 2D УЗД.

3D і 4D УЗД: історія розвитку, відмінності і переваги

В кінці 80-х років минулого століття з’явився перший апарат, що дозволяє побачити тривимірне зображення, але низька якість картинки не дозволила випускати його в масове виробництво. Тільки в 1996 році, завдяки появі спеціального сканера, що дозволяє отримувати чітку картинку в масштабі реального часу, було запущено масове виробництво апаратів для проведення 3D УЗД.

Як можна зрозуміти з вищеописаного, 3D УЗД дозволяє отримати тривимірне, об’ємне зображення, більш зрозуміле для людини, тому такий метод дослідження швидко став модним серед майбутніх батьків. З медичної точки зору метод двовимірної діагностики залишається більш інформативним, проте, тривимірне зображення дозволяє точніше судити про статеву приналежність дитини, про особливості розвитку скелета, кінцівок та обличчя.

При 3D УЗД мається на увазі отримання об’ємного статичного знімка, а 4D просто додає складову за часом, тобто отримання на виході відеоряду. Проведення 3D УЗД можливо лише кваліфікованим фахівцем і вимагає більш тривалого часу процедури, практично в 3-4 рази більше, ніж при звичайному УЗД.

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

Провести 3D УЗД в Харкові можна в Клініці професора Феськова О.М. на апараті експертного класу Voluson E8 в Києві на апараті Samsung Medison.

Телефони для запису:

  •  0 800 50 77 90, 
  •  098 100 76 76, 
  •  066 100 76 76, 
  •  093 100 76 76, 

Ще статті цієї рубрики

Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок