Аналіз на ХГЛ (хоріонічний гонадропін)

Зміст

Час виношування плоду — праця довгий і ємний. З моменту зачаття, майбутня мама, познайомитися з великим об’ємом інформації, адже мова йде про нове життя. Дуже важливо, щоб це життя розвивалася повноцінно і правильно. Поняттям, яке визначає правильно і нормально розвивається ваша вагітність, прийнято вважати рівень гонадотропіну в крові.

Хоріонічний гонадотропін, що це і яка його значимість?

Хоріонічний гонадотропін — це гормон, який виробляє дитяче місце, тобто плацента, в період вагітності. Як тільки ембріон знайшов своє місце в матці, починається вироблення гормону. Поява підвищення рівня гонадотропіну в крові у жінок, які не очікують немовляти, і деяких чоловіків говорить про можливу пухлини. В такому випадку, слід здати необхідні аналізи, в клініках з певною спеціалізацією, наприклад, клініка безпліддя. Дані заклади не тільки допомагають позбавитися від такої недуги, а й виконують ряд процедур і аналізів для тих, хто збирається обстежитися, або чекає поповнення. Аналіз на наявність гормону ХГЛ дає більш точну відповідь, на питання, чи є вагітність, вже на дуже ранньому терміні. Вироблятися гормон буде, протягом, дев’яти місяців, рівно стільки жінка виношує дитину. Наявність вагітності аналіз показує вже на першому тижні після запліднення. Даний спосіб аналізу відрізняється від тесту на вагітність більш раннім відповіддю і достовірністю. Тест на вагітність зручний тим, що його можна провести в домашній обстановці. Саме гонадотропін допомагає з адаптацією ембріону в матці. Імунітет матері на ранньому терміні може не прийняти ембріон, адже для дорослого організму, що зародився крихітка, чужорідний і невідомий.

Недостатність гонадотропіну і причини його недоліку?

Діагностика ранньої вагітності хороша тим, що на ранньому терміні визначається, чи достатня кількість гонадотропіну виділяється в організмі. Перший триместр характеризується тим, що гонадотропін контролює вироблення прогестерону і естрогену. Це життєво важливі і необхідні гормони розвитку майбутнього малюка. Якщо ж синтез ХГЛ припиняється, або знижується, це говорить про можливі порушення, так як необхідні плоду речовини не надходять в потрібній кількості. Процентне співвідношення таких випадків один до десяти. Харчується жовте тіло за рахунок лХГ. До 17 тижня вагітності плацента не здатна виробляти гормон сама, і тільки з 17 тижня вона набуває самостійності.

Рівень ХГЛ, норми?

Здорова невагітна жінка має в крові до 10 МО / мл. Випадки, коли у жінки підвищений гормон, а, значить, існує ймовірність пухлини, є винятком. Починаючи, з першого тижня після того, як відбулося запліднення, рівень ХГЛ підвищується вдвічі, і приріст здійснюється кожні два дні. Концентрація ХГЛ максимально виростає до 11 тижня вагітності. Існує таблиця норм МО / мл ХГ, відповідно до вашого терміном вагітності. Випадки, коли, показник значно нижче, ніж повинен бути на даному терміні, говорять про те, що можливо розвивається позаматкова вагітність або ж плід завмер. Якщо ХГЛ завищений, є ймовірність наявності патології в наборі хромосом малюка, або наявності у мами цукрового діабету. Багатоплідна вагітність також супроводжується підвищеним рівнем гонадотропіну в крові матері. Цей аналіз плановий в першому, другому і третьому триместрах. Він йде в комплексі з скринінгу, так як є головним показником виношування. Дослідження відбуваються добровільно.

Ще статті цієї рубрики

Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок