Warning: Undefined array key "HTTP_USER_AGENT" in /home/admin/web/feskov.ua/public_html/wp-content/themes/feskov/functions.php on line 385

Здоровий спосіб життя

Про шкідливі звички

З першого ж тижня бажано відмовитися від вживання спиртного та сигарет (майбутньому татові теж). Оскільки пасивне куріння також шкідливо для Вас і плоду, постарайтеся переконати своїх домочадців курити на балконі або сходовому майданчику.

 

Про прогулянки

Виділяйте хоча б півгодини в день на прогулянки. Можна зробити вечірні прогулянки своєрідним ритуалом для Вас і майбутнього тата. Також намагайтеся виходити під час обідньої перерви на вулицю, не сидіть в офісі.

 

Про сон

Потреба уві сні, особливо в перші тижні вагітності, збільшується. Спіть на годину — дві більше, ніж звичайно. Лягайте раніше. Висипатися дуже важливо для вагітної.

 

Про харчування

Головне в харчуванні — збалансованість. Воно повинно задовольняти потреби майбутньої мами і плоду у вітамінах, мікроелементах і енергії, забезпечувати комфортне самопочуття і високу активність жінки на всіх етапах вагітності, бути гіпоалергенним. Якщо перші 4-6 тижнів припадають на весну, намагайтесь уникати страв із минулорічної картоплі. Вважається, що вони можуть викликати деякі вроджені вади у плода. Якщо не виходить, знімайте шкірку з бульб товстіше. Поменше пийте каву і чай, газовані напої з барвниками бажано виключити зовсім (або скоротити споживання до мінімуму). Не зловживайте шоколадом. У першій половині вагітності головне — різноманітність раціону і включення в нього всіх груп продуктів. Навіть якщо Вас мучить токсикоз і хочеться чогось солоного \ солодкого \ незвичайного, постарайтеся чергувати і урізноманітнити меню. У другій половині вагітності Вам буде потрібно набагато більше енергії і поживних речовин, адже плід починає рости дуже інтенсивно. Також слід обмежити споживання рідини і солі, щоб уникнути набряків.

 

Про вітаміни

Почніть пити вітамінний комплекс.


Про ліки та медичних обстеженнях

Якщо Ви приймаєте будь-які ліки, проконсультуйтеся з лікарем — чи можуть вони вплинути на розвиток плода, і чи не варто їх замінити іншими. Також проконсультуйтеся щодо хронічних захворювань, якщо такі є, про час і методах лікування.
Бажано уникати рентгенологічних досліджень особливо в області живота і таза.

 

Про приховані небезпеки

Намагайтеся уникати багатолюдних місць під час епідемії інфекційних захворювань. Дотримуйтеся профілактичних заходів: якщо хтось із рідних хворіє, надягайте марлеву пов’язку, змащуйте ніс оксоліновою маззю або закапайте інтерферон, додайте в раціон більше цибулі та часнику.

 

Про настрої

Емоційний настрій дуже важливий в будь-якому починанні, особливо коли мова йде про майбутню дитину. Уникайте стресів. Не вступайте в конфлікт.

 

Про роботу та навчання

Проаналізуйте рід Вашої діяльності на предмет шкідливості для майбутнього плода: радіація, електромагнітне випромінювання, контакт з хімікатами і подібне

 

Про домашніх тварин

Цей період — не найвдаліший час для того, щоб заводити домашніх тварин. Якщо у Вас вже є домашній вихованець, то постарайтеся основні турботи про нього перекласти на плечі Ваших близьких. Багато котів інфіковані токсоплазмою. При первинному попаданні в організм вагітної цей мікроб може викликати захворювання у матері, а також викликати генетичні дефекти та інші ураження в органах і тканинах плода. Однак якщо кіт у Вас в родині живе досить довго, цілком можливо, що Ви маєте природний захист від цього захворювання. Переконатися в цьому можна, перевіривши рівень спеціальних захисних антитіл у Вашій крові (де і яким чином це можна зробити — підкаже Ваш лікар). Крім того, бажано обстежити Вашого улюбленця у ветеринара. У будь-якому випадку, займатися обслуговуванням туалетного посуду кота повинні не Ви, а хто-небудь з домочадців. Постарайтеся також не годувати кота сирим м’ясом і обмежити його можливості в плані лову мишей, щурів і голубів. Небажано його спілкування з вуличними побратимами. Що ж стосується собак, то існує не так вже й багато хвороб, якими вони можуть заразити людину. Уважно стежачи за чотириногим другом можна уникнути багатьох небезпек. Вчасно і правильно прищеплюйте собаку (особливо від сказу і лептоспірозу), в плані їжі, прогулянок, спілкування та іншого «сервісу» – рекомендації ті ж, що і для котів.

Ще статті цієї рубрики

Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок