Зачаття обумовлює початок вагітності. До цього дуже важливого кроку в житті подружжя необхідно готуватися заздалегідь, щоб ніщо згодом не затьмарило зустрічі з Вашим малюком. Необхідно врахувати безліч факторів — вік батьків, спадкові та набуті захворювання, харчування, шкідливі звички і т.д. на все це слід звертати увагу не після настання вагітності, а ще до зачаття.

У центрі ЕКЗ професора Феськова ® ви зможете пройти комплексне обстеження стану здоров’я, що дозволить своєчасно виявити і попередити захворювання і патологічні стани, що впливають на майбутню вагітність, розвиток плода і пологи. Більш того, ретельне обстеження дозволяє визначити причини неможливості зачаття, а досвід і високий професіоналізм наших фахівців гарантує успішне вирішення даної проблеми.

Як відбувається зачаття?

Зачаття — процес формування нового організму в процесі злиття яйцеклітини і сперматозоїда. Насіннєва рідина, що складається з мільйонів сперматозоїдів, знижує кислотність середовища піхви, в результаті чого сперматозоїди можуть близько 9 днів зберігатися в жіночому організмі чекаючи дозрівання яйцеклітини. В організмі жінки під час сексуального контакту відбувається вихід яйцеклітини, посилюється вироблення прогестерону, в результаті чого матка готується до прийому зародка — відбувається зачаття.

Коротко процес зачаття описується наступним чином:

  • еякуляція та вихід яйцеклітини з фолікулу
  • злиття сперматозоїда і яйцеклітини
  • прикріплення яйцеклітини до матки і її поділ
  • формування ембріона

Як підготуватися до зачаття?

У період планування зачаття необхідно приділяти особливу увагу своєму здоров’ю. В першу чергу, необхідно відмовитися від вживання алкоголю, наркотичних речовин, нікотину, займатися спортом, здати аналізи і переконатися у відсутності інфекцій і максимально пролікувати хронічні захворювання. При виконанні всіх цих Умов ймовірність успішного зачаття і народження здорової дитини сильно збільшується.

Звернення до лікаря перед зачаттям — бажаний крок. Тільки фахівець зможе виявити приховані проблеми, які можуть зробити негативний вплив на перебіг вагітності і на майбутнього малюка. Один з батьків може бути носієм хвороботворного гена, в результаті чого навіть у цілком здорових батьків може народитися неповноцінний або хвора дитина. Діти з вродженими вадами можуть народитися і у повністю здорових батьків через порушення в статевих клітинах. Ризик народити таку дитину тим підвищується з віком жінки. Тому не можна нехтувати консультаціями генетиків і гінекологів перед зачаттям.

Також при підготовці до зачаття необхідно пройти обстеження на наявність різних хронічних інфекцій (уреаплазмоз, хламідіоз) — захворювання необхідно вилікувати до настання вагітності, після чого пройти відновлювальний курс і підвищити імунітет.

Краща підготовка до зачаття — здоровий спосіб життя, правильне харчування і душевну рівновагу! Будь-який стрес для Вас і вашого організму може відбитися і на вашому майбутньому малюку.

Хлопчик чи дівчинка?

Стать майбутньої дитини залежить від інформації, яку несуть статеві клітини при злитті. Яйцеклітина містить дві Х-хромосоми, які є маркерами жіночого організму. Сперматозоїд несе в собі інформацію, укладену в Х і У хромосоми. За законами генетики, малюк отримує від кожного з батьків по половині генетичної інформації. Ось і виходить, що з’єднання Х маминої хромосоми та Х татової хромосоми порадує майбутніх батьків появою на світ дочки, а мамина Х і татова Y гарантують народження сина. Існує величезна кількість всіляких народних методів планування статі дитини, але наукових доказів їм немає. Запланувати стать дитини можна тільки при штучному заплідненні (метод передімплантаційної генетичної діагностики). Ця методика виправдана, якщо у пари є спадкові захворювання, пов’язані зі статтю, коли народження дитини певної статі пов’язане з ризиком прояву у малюка хвороби. Ці дані повинні бути відомі лікарю репродуктологу ще до зачаття дитини, що дозволить вжити відповідних заходів.

Правильне харчування — запорука успішного зачаття

Правильне харчування в період планування зачаття допоможе плоду отримати корисні речовини з самого початку вагітності, коли відбувається формування органів.

Повноцінне харчування повністю виключає всілякі консерванти і напівфабрикати, жирну їжу. У Ваш раціон обов’язково повинні входити свіжі фрукти і овочі. Їжу необхідно приймати 4-5 разів на день і ні в якому разі не перекушувати на ходу.

Ви можете задати питання щодо зачаття лікарям центру репродукції людини професора Феськова О.М. ® на сайті.

Ще статті цієї рубрики

Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок