Вартість послуги
Первинна консультація репродуктолога

від750грн

Первинна консультація репродуктолога

від750грн

Консультація онлайн аналітична

950грн

Оплатити онлайн

PRP-терапія — процедура більше відома в області косметології. Ви напевно чули про неї — це плазмотерапія. Зараз технологія знайшла застосування і в інших сферах медицини. У гінекології, наприклад, застосовується для лікування хронічних запальних процесів, а в репродуктології для стимуляції росту ендометрія. Результати помітні вже після першої процедури, а сам процес проходить без болю.

На чому заснований метод

Суть методики полягає в зрошенні порожнини матки плазмою крові, збагаченої тромбоцитами (англійською Platelet Rich Plasma – PRP). Кров беруть у самої пацієнтки, тому отриманий препарат не викликає відторгнення і алергічних реакцій.

Плазма – це рідка частина крові. У ній містяться у високій концентрації білки, вітаміни, мінерали, гормони і різні ферменти. Вони запускають процеси відновлення тканин організму.

Для проведення PRP-терапії плазму додатково збагачують тромбоцитами. Ці формені елементи сприяють регенерації, а також активізують фібробласти, які виробляють колаген, еластин і гіалуронову кислоту. За рахунок цього в результаті плазмотерапіі підвищується місцевий імунітет, прискорюється оновлення слизової оболонки, відбувається омолодження на клітинному рівні.

Для пацієнток в програмі ЕКЗ плазмотерапія дає зростання ендометрія, товщина якого важлива для успішної імплантації ембріона. Для збільшення шансів настання вагітності можуть використовуватись додаткові процедури, які підвищують результативність ЕКЗ.

В яких випадках призначають

Основними показаннями для проведення PRP в ЕКЗ є:

 • Товщина ендометрія менше 7 мм. При такому значенні шанси на настання і благополучне протікання вагітності вкрай малі, тому в слизовій оболонці активують процеси відновлення і регенерації.
 • Хронічні запальні процеси в жіночій репродуктивній системі. Плазмотерапія проводять в період ремісії захворювання.

Як проводиться

В рамках програми ЕКЗ репродуктолог також стежить за зростанням ендометрія.

На 5-7 день стимуляції на УЗД оцінюється товщина ендометрію. Якщо присутній відставання зростання ендометрія, лікар рекомендує введення PRP на 7, 9 і 11 день програми.

Процедуру проводять наступним чином:

 1. У пацієнтки беруть кров з вени.
 2. Пробірку з кров’ю поміщають в центрифугу, де відбувається відділення плазми від інших елементів.
 3. Плазму додатково готують. В цілому на це йде не більше 30 хвилин.
 4. Далі за допомогою тонкого катетера плазму вводять в порожнину матки і зрошують нею слизову. Процедура безболісна, тому проводиться без анестезії.

PRP терапія в ЕКЗ фото 1

Як швидко настає ефект?

Зазвичай приріст товщини ендометрія помітний на УЗД вже через 1-2 дня. Як правило, однією маніпуляції досить для позитивного результату. При необхідності процедуру повторюють.

Протипоказання

PRP-терапію не проводять при гострих запальних процесах, інфекційних захворюваннях, порушеннях згортання крові, під час вагітності та в період лактації.

Дізнатись вартість програми ЕКЗ та записатись на консультацію до наших фахівців можна за телефонами Call-центру:

 •   0 800 50 77 90
 •   098 100 76 76
 •   066 100 76 76
 •   093 100 7676

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

 

Переваги клініки

Ми вже допомогли тисячам сімей з усього світу стати батьками. Сьогодні більш ніж у 52-х країнах живуть діти, що народилися в результаті наших успішних програм ЕКЗ. Це можливо завдяки згуртованій професійній команді, безперервному вдосконаленню технологій, що застосовуємо у клініці. Ми спеціалізуємося на програмах з генетичною діагностикою ембріона заради народження здорової дитини в кожній родині, яка до нас звернулася. А 25-ти річний досвід дав можливість створити програму «Гарантоване ЕКЗ», в котрій клініка бере на себе відповідальність за результат.

У кожному менстуральном циклі при ідеальних умовах ймовірність завагітніти природнім шляхом близько 25%. Технологія ЕКЗ підвищує ці шанси. Відсоток успішного лікування методом ЕКЗ з першої спроби в Клініці професора Феськова О.М. — близько 45%, після кріопротоколів він досягає 70%. Дані підкріплені щорічним звітом відділення ЕКЗ клініки. Ці показники відповідають світовим стандартам. Результат ЕКЗ залежить в першу чергу від індивідуальної історії та віку пацієнтів і далі — від правильно обраної програми. Тому персональний прогноз може відрізнятися від цих даних як в більшу, так і в меншу сторону. Отримати його можна після обстеження і формування тактики лікування.

Двох однакових програм ЕКЗ не буває. Аналізуючи медичну історію жінки або подружньої пари, яка планує ЕКЗ, лікар складає програму таким чином, щоб досягти позитивного результату з першої спроби ЕКЗ. Важливо все: вік, причини ненастання вагітності, результати обстежень, попередній досвід лікування. Застосовуючи накопиченні за 25-ть років знання, навички та сучасні репродуктивні технології ми досягаємо позитивних результатів.

Ми використовуємо безпечне передове обладнання. Автономна система енергозабезпечення робить незалежними і невразливими усі лабораторії та ембріологічний бокс від зовнішніх факторів і ситуацій. Це означає, що ваші ембріони знаходяться в безпеці при будь-яких позаштатних ситуаціях.

Вартість послуги
Первинна консультація репродуктолога

від750грн

Первинна консультація репродуктолога

від750грн

Консультація онлайн аналітична

950грн

Оплатити онлайн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвівул. Юлії Здановської, 71Е
Час роботипн-пт 8:30 - 17:00, сб 9:00 - 13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковівул. Холодногірська, 15
Час роботипн-пт 8:30 - 16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


   Замовити дзвінок