Програма “ЕКЗ з гарантією”

Вартість послуги
Первинна консультація професора

від1350грн

Первинна консультація професора

від1650грн

Консультація онлайн професора Феськова О.М.

2350грн

Оплатити онлайн
Консультація онлайн професора Феськова О.М.

2200грн

Оплатити онлайн
Первинна консультація репродуктолога

від750грн

Первинна консультація репродуктолога

від750грн

Багато пар, яким довелося зіткнутися зі штучним заплідненням, знають, що завагітніти з першої спроби вдається далеко не всім. А вартість кожної спроби ЕКЗ досить висока. Тому в нашому репродуктивному центрі професора Феськова О. М. розроблено спеціальну програму «ЕКЗ з гарантією», яка передбачає всі етапи планування вагітності та її виношування.

Гарантоване ЕКЗ — як це працює?

Насамперед у клініці проводиться повна та всебічна діагностика пари, щоб виявити причину безпліддя та підібрати максимально відповідний протокол лікування. Діагностику важливо пройти обом партнерам, адже безпліддя часто зустрічається і у чоловіків. Щоб збільшити шанс настання вагітності можуть використовуватись додаткові процедури, які підвищують результативність ЕКЗ.

Як потрапити до програми «Гарантоване ЕКЗ»

Щоб визначити можливість участі у програмі, виконайте такі дії:
1. Зателефонуйте до кол-центру Клініки професора Феськова О. М.:

 • 0-800-50-77-90,
 • 098-100-76-76,
 • 066-100-76-76,
 • 093-100-76-76.

2. Отримайте детальну інформацію про програму від координатора.
3. Виберіть відповідну дату та запишіться на прийом.
4. Приходьте приймати в клініку. Після нього зможете ухвалити рішення про приєднання до програми «Гарантоване ЕКЗ».

Далі слідує:

 • Підписання контракту на надання послуг із пакету «Гарантоване ЕКЗ». Формування індивідуального плану обстеження пари та підготовка до процедури ЕКЗ. Проведення ЕКЗ.
 • Настання вагітності.
 • Спостереження вагітності до 5 тижнів/до 12 тижнів/до пологів — залежно від обраного пакету послуг.

Зверніть увагу! Договір на проведення програми «Гарантоване ЕКЗ» безстроковий та кількість спроб ЕКЗ не обмежена!

Дізнайтеся вартість програми ЕКЗ за телефонами нашого контакт-центру.

Переваги ЕКЗ з гарантією

Серед головних плюсів програми:

 • юридична захищеність на кожному етапі програми;
 • фіксована ціна, яка не зростатиме, незалежно від кількості спроб запліднення;
 • гарантія ЕКЗ у вигляді позитивного результату — народження здорового малюка.

Програма "ЕКЗ з гарантією" фото 1

Якщо у вас залишилися питання щодо нюансів програми, або ви хочете уточнити якусь інформацію, — запишіться на комплексний первинний прийом до лікаря-репродуктолога, який ґрунтовно відповість на всі питання з огляду на ваші індивідуальні особливості.

Записатися на прийом в Україні можна в Києві та Харкові: в одній із філій клініки. 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

Чи можна отримати більше ніж вагітність?

Здавалося б, вагітність — це все, про що багато хто мріє, але є ще безліч нюансів, на які варто звернути увагу. Наприклад, у клініці професора Феськова О. М. розроблена також генетична програма, яка дає можливість зачати здорову дитину (що дуже важливо для пар, які мають захворювання, що передаються генетично).
Гарантія вагітності забезпечується завдяки застосуванню донорських яйцеклітин і/або ембріонів. Вони використовуються, якщо один із партнерів не може стати батьком за жодних умов. У разі застосування донорського матеріалу немає альтернатив.

Пацієнтці також може бути запропонована програма сурогатного материнства у разі неможливості зачати та виносити дитину (часто використовується при різних патологіях матки чи яєчників). Такий варіант супроводжується юридичним оформленням, що гарантує всі права, безпеку батьків та дитини. Клініка також контролює стан здоров’я сурогатної матері.

Важливим етапом є медичний контроль протікання вагітності до пологів. Фахівці клініки пропонують таку послугу. Таким чином, жінка отримує повний пакет: від запліднення до пологів, їй не потрібно шукати акушера-гінеколога для ведення вагітності, призначення аналізів та регулярних оглядів.

Переваги клініки

Ми вже допомогли тисячам сімей з усього світу стати батьками. Сьогодні більш ніж у 52-х країнах живуть діти, що народилися в результаті наших успішних програм ЕКЗ. Це можливо завдяки згуртованій професійній команді, безперервному вдосконаленню технологій, що застосовуємо у клініці. Ми спеціалізуємося на програмах з генетичною діагностикою ембріона заради народження здорової дитини в кожній родині, яка до нас звернулася. А більш ніж 25-ти річний досвід дав можливість створити програму «Гарантоване ЕКЗ», в котрій клініка бере на себе відповідальність за результат.

У кожному менстуральном циклі при ідеальних умовах ймовірність завагітніти природнім шляхом близько 25%. Технологія ЕКЗ підвищує ці шанси. Відсоток успішного лікування методом ЕКЗ з першої спроби в Клініці професора Феськова О.М. — близько 45%, після кріопротоколів він досягає 70%. Дані підкріплені щорічним звітом відділення ЕКЗ клініки. Ці показники відповідають світовим стандартам. Результат ЕКЗ залежить в першу чергу від індивідуальної історії та віку пацієнтів і далі — від правильно обраної програми. Тому персональний прогноз може відрізнятися від цих даних як в більшу, так і в меншу сторону. Отримати його можна після обстеження і формування тактики лікування.

Двох однакових програм ЕКЗ не буває. Аналізуючи медичну історію жінки або подружньої пари, яка планує ЕКЗ, лікар складає програму таким чином, щоб досягти позитивного результату з першої спроби ЕКЗ. Важливо все: вік, причини ненастання вагітності, результати обстежень, попередній досвід лікування. Застосовуючи накопиченні за 25-ть років знання, навички та сучасні репродуктивні технології ми досягаємо позитивних результатів.

Ми використовуємо безпечне передове обладнання. Автономна система енергозабезпечення робить незалежними і невразливими усі лабораторії та ембріологічний бокс від зовнішніх факторів і ситуацій. Це означає, що ваші ембріони знаходяться в безпеці при будь-яких позаштатних ситуаціях.

Вартість послуги
Первинна консультація професора

від1350грн

Первинна консультація професора

від1650грн

Консультація онлайн професора Феськова О.М.

2350грн

Оплатити онлайн
Консультація онлайн професора Феськова О.М.

2200грн

Оплатити онлайн
Первинна консультація репродуктолога

від750грн

Первинна консультація репродуктолога

від750грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвівул. Юлії Здановської, 71Е
Час роботипн-пт 8:30 - 17:00, сб 9:00 - 13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковівул. Холодногірська, 15
Час роботипн-пт 8:30 - 16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


   Замовити дзвінок