Ціна програми ЕКЗ

Вартість послуги
Первинна консультація репродуктолога

від750грн

Первинна консультація репродуктолога

від750грн

ЕКЗ без медикаментів

від33000грн

Онлайн консультація аналітична

950грн

Оплатити онлайн
Онлайн консультація аналітична

950грн

Оплатити онлайн

Процедура ЕКЗ стала справжнім проривом у вирішенні проблем безпліддя, яка дає можливість тисячам пар (а також одиноких жінок) пізнати радість материнства і батьківства. Цей термін з’явився в гінекології порівняно недавно. Його розшифровка – екстракорпоральне запліднення, означає, що зачаття відбувається за межами материнського організму.

Дана процедура не може давати 100% результат після однієї програми, оскільки на успіх впливає цілий ряд факторів, однак для збільшення шансів можуть застосовуватись додаткові процедури, які підвищують результативність ЕКЗ. Для багатьох ЕКЗ це єдиний шанс стати батьками, і його слід випробувати. Важливо звернутися в перевірену клініку і знайти грамотного лікаря. Також потенційних батьків цікавить, яка вартість ЕКЗ.

Скільки коштує ЕКЗ в Україні

Ціна ЕКЗ (без урахування медикаментів) становить від 31020 грн.

Для тих пар, які з причини індивідуальної особливості стикаються не з однією спробою ЕКЗ, в клініці професора Феськова О.М. розроблена спеціальна програма гарантованого лікування, яка дає парам унікальну можливість подолати безпліддя. До неї входить всебічне обстеження партнерів і необмежене число спроб запліднення, аж до народження малюка. Розроблено кілька пакетів програми “Гарантоване ЕКЗ” вартістю від 17000 євро. Точна ціна на екстракорпоральне запліднення за цією програмою стане відома після консультації з репродуктологом, який індивідуально підбирає пакет.

Які шанси на успіх ЕКЗ

Природний шанс завагітніти за один менструальний цикл складає близько 20%. Процедура ЕКЗ збільшує ймовірність до 45%. А іноді навіть до 70%. В середньому результативність процедури становить 45% випадків. Успіх залежить від загального стану здоров’я батьків, гормонального фону жінки, психологічного настрою.

Ціна програми ЕКЗ фото 1

Чималу роль відіграє вік. У молодих батьків шанси на зачаття вище. Ця здатність знижується після 35 років. А після 45-річного віку через зменшення у жінки числа ооцитів ймовірність вагітності падає на 95%. На ранніх стадіях як жіночого безпліддя, так і чоловічого безпліддя успішний результат ЕКЗ набагато вище, ніж при багаторічних проблемах фертильності. Кваліфікація гінекологів і правильний протокол лікування також має значення.

Формула успіху в репродукції: від чого залежить результат

Протокол ЕКЗ

Перша дитина «з пробірки» з’явився в Радянському Союзі в 1986 році, але робота з технологією почалася на 10 років раніше. Її застосовують в тих випадках, коли інші методи (оперативне лікування, індукція овуляції, внутрішньоматкова інсемінація) не приносять результату або при медичних показаннях, наприклад, при відсутності маткових труб.

У клініці професора Феськова в Харкові чи Києві пацієнтам пропонується передімплантаційна генетична діагностика. Вона дозволяє ще до впровадження ембріона в організм жінки визначити стать майбутньої дитини і виключити хромосомну патологію.

Для отримання більшої кількості дозрілих яйцеклітин перед проведенням ЕКЗ здійснюється гормональна стимуляція яєчників за допомогою медичних препаратів. Схеми застосування препаратів і їх різновиди називаються протоколами. Виділяють кілька основних протоколів ЕКЗ: короткий, довгий, duo-stim.

Вид протоколу визначається індивідуально після проведення обстеження і на підставі ряду факторів: причина безпліддя, вік, гормональний фон та ін.

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

Які етапи включає ЕКЗ

Залежно від протоколу програма ЕКЗ триває 2-4 тижні і включає чотири стадії. Кожна з них важлива для успішного результату.

  1. Стимуляція овуляції. Підготовка організму майбутньої матері до зачаття здійснюється шляхом гормональної терапії. Під дією препаратів у жінки відбувається зростання великого числа фолікулів. Спостереження за їх ростом проводиться за допомогою УЗД. Як тільки фолікули досягають необхідного розміру, проводиться забір яйцеклітин. Зазвичай цей етап триває 8-12 днів.
  2. Отримання яйцеклітин. Трансвагінальна пункція проводиться під легким наркозом. Незважаючи на інвазивність процедури, вона нешкідлива для жіночого організму і під анестезією безболісна. На цьому ж етапі здійснюється отримання сперматозоїдів.
  3. Штучне запліднення отриманих яйцеклітин in vitro (у пробірці). Для процедури використовується сперма чоловіка. А в разі її низької якості або відсутності у жінки партнера використовується донорський матеріал. Запліднені клітини на 3-5 днів поміщаються в інкубатор, що імітує умови порожнини матки. Ембріони перебувають під наглядом фахівців.
  4. Введення ембріона в матку. На певній стадії розвитку ембріона він поміщається в порожнину матки. Перенесення здійснюється за допомогою еластичного катетера. Процедура безболісна, проводиться без наркозу. Дві наступні тижні проводиться гормональна терапія з метою збереження вагітності. Після закінчення терміну проводиться тест на вагітність, ще через тиждень – УЗД обстеження.

Короткий протокол здійснюється на тлі природного гормонального балансу і починається відразу з стимуляції дозрівання яйцеклітин. При довгому – дія гормонів організму блокується до стану штучної менопаузи, а потім починається стимуляція функції яєчників. Таким чином репродуктологам вдається синхронізувати когорту фолікулів і домогтися їх рівномірного зростання.

Загальна схема лікування методом ЕКЗ, довгий протокол:

1. Гормональна стимуляція зростання фолікулів і блокування овуляції (10-12 днів)
2. Введення гормонально активного білка ХГЧ (13-15 день)
3. Забір фолікулів (36 годин після введення ХГЛ)
4. Введення ембріона в матку (5-6 день після пункції)
5. Контрольний тест і УЗД (2-3 тижні після перенесення ембріона)

Які лікарські препарати використовуються в циклі ЕКЗ

На кожній стадії ЕКЗ проводиться медикаментозна підтримка організму жінки і його всебічна підготовка до довгоочікуваної вагітності.

«Оргалутран», «Цетротид», «Цітрорайд» запобігають передчасну овуляцію.

«Менопур», «Пурегон», «Гонал-Ф», «Перговеріс», «Бемфола», «Меногон» стимулюють і регулюють ріст фолікулів.

Препарати прогестерону «Дюфастон», «Лютеіна», «Кринон», «Утрожестан» готують ендометрій до перенесення ембріонів.

Після впровадження ембріона використовуються препарати натуральних естрогенів «Прогінова», «Дивігель», «Естрожель».

Ціна програми ЕКЗ фото 2

Вони підтримують ендометрій і стимулюють його зростання.

Питання, що часто задають

Що таке ЕКЗ?

Це метод репродуктивної медицини, ефективний (а часто єдиний) при таких проблемах, як патологія маткових труб, відсутність овуляції, важка стадія ендометріозу, низька якість сперматозоїдів у чоловіка, немолодий вік жінки, безпліддя через проблеми в ендокринній системі або нез’ясованого характеру, відсутність партнера.

Чим відрізняється ЕКЗ від штучної інсемінації?

У першому випадку запліднення відбувається поза організмом жінки, в матку поміщається вже готовий ембріон. Другий випадок – створення ідеального умов для потрапляння сперми чоловіка або донора в порожнину матки, для подальшого природного зачаття.

Чи є протипоказання до ЕКЗ?

Такими є психічні захворювання, патології внутрішніх статевих органів, при яких неможливе виношування дитини, онкологічні захворювання, запальні процеси статевих органів.

Наскільки травматична процедура?

Процес малотравматичний і нешкідливий для організму.

Скільки разів можна проводити ЕКЗ?

Стимуляції яєчників не рекомендоване проводити більше 6 разів. ЕКЗ в природному циклі – без обмежень.

Чи відрізняються діти, зачаті за допомогою ЕКЗ від інших дітей?

Процедура безпечна для дитини. Малюки, народжені за допомогою ЕКЗ, не відрізняються від зачатих звичайним шляхом.

Скільки коштує ЕКЗ в Києві і Харкові?

Згідно прайс-листу, процедура запліднення «в пробірці» без лікарських препаратів коштує від 31020 грн.

Які аналізи необхідно здавати?

Щоб визначити причини безпліддя, виключити протипоказання до ЕКЗ і вибрати найбільш ефективний протокол лікування, необхідно провести ряд лабораторних досліджень. Жінка здає клінічні аналізи, проходить УЗД, гормональні та інші обстеження за призначенням лікаря. Чоловік здає спермограму і клінічні аналізи. Лабораторні дослідження перед ЕКЗ повинні бути актуальними.

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

Переваги клініки

Ми вже допомогли тисячам сімей з усього світу стати батьками. Сьогодні більш ніж у 52-х країнах живуть діти, що народилися в результаті наших успішних програм ЕКЗ. Це можливо завдяки згуртованій професійній команді, безперервному вдосконаленню технологій, що застосовуємо у клініці. Ми спеціалізуємося на програмах з генетичною діагностикою ембріона заради народження здорової дитини в кожній родині, яка до нас звернулася. А більш ніж 25-ти річний досвід дав можливість створити програму «Гарантоване ЕКЗ», в котрій клініка бере на себе відповідальність за результат.

У кожному менстуральном циклі при ідеальних умовах ймовірність завагітніти природнім шляхом близько 25%. Технологія ЕКЗ підвищує ці шанси. Відсоток успішного лікування методом ЕКЗ з першої спроби в Клініці професора Феськова А.М. — близько 45%, після кріопротоколів він досягає 70%. Дані підкріплені щорічним звітом відділення ЕКЗ клініки. Ці показники відповідають світовим стандартам. Результат ЕКЗ залежить в першу чергу від індивідуальної історії та віку пацієнтів і далі — від правильно обраної програми. Тому персональний прогноз може відрізнятися від цих даних як в більшу, так і в меншу сторону. Отримати його можна після обстеження та формування тактики лікування.

Двох однакових програм ЕКЗ не буває. Аналізуючи медичну історію жінки або подружньої пари, яка планує ЕКЗ, лікар складає програму таким чином, щоб досягти позитивного результату з першої спроби ЕКЗ. Важливо все: вік, причини ненастання вагітності, результати обстежень, попередній досвід лікування. Застосовуючи накопиченні за 25-ть років знання, навички та сучасні репродуктивні технології ми досягаємо позитивних результатів.

Ми використовуємо безпечне передове обладнання. Автономна система енергозабезпечення робить незалежними та невразливими усі лабораторії та ембріологічний бокс від зовнішніх факторів і ситуацій. Це означає, що ваші ембріони знаходяться в безпеці при будь-яких позаштатних ситуаціях.

Вартість послуги
Первинна консультація репродуктолога

від750грн

Первинна консультація репродуктолога

від750грн

ЕКЗ без медикаментів

від33000грн

Онлайн консультація аналітична

950грн

Оплатити онлайн
Онлайн консультація аналітична

950грн

Оплатити онлайн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвівул. Юлії Здановської, 71Е
Час роботипн-пт 8:30 - 17:00, сб 9:00 - 13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковівул. Холодногірська, 15
Час роботипн-пт 8:30 - 16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок