Головна Послуги Екстракорпоральне запліднення: ЕКЗ (IVF) Процедури, що підвищують результативність ЕКЗ

Процедури, що підвищують результативність ЕКЗ

Вартість послуги
ІКСІ (ICSI)

8750грн

ІМСІ (IMSI)

5690грн

ПІКСІ (PICSI)

4955грн

Timelapse

2500грн

Лазерний хетчинг

3320грн

Мононуклеари

4950грн

ІКСІ (ICSI)

8280грн

ІМСІ (IMSI)

5820грн

ПІКСІ (PICSI)

4955грн

Timelapse

2850грн

Лазерний хетчинг

3320грн

Мононуклеари

4950грн

На сьогоднішній день процедура екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) стає все більш звичною для пар, які з тих чи інших причин не можуть стати батьками природним чином. І якщо з міфами про те, що діти, зачаті за допомогою ЕКЗ, мають проблеми зі здоров’ям і відрізняються від інших малюків, в основному, зрозуміло, то віра в те, що ЕКЗ – щось на зразок дива, залишається як і раніше сильною.

Так, в якомусь сенсі сама можливість стати батьками таким чином — унікальна і чудова. Але результат залежить не тільки від лікаря-репродуктолога, але і від майбутніх батьків.

Від чого залежить ефективність ЕКЗ

Існує кілька факторів, які обов’язково повинні бути враховані при прогнозуванні ефективності ЕКЗ. Серед них:

 • вік майбутньої мами (чим старше жінка, тим менше % вдалих ЕКЗ, але багато що залежить від загального стану здоров’я жінки і її способу життя);
 • конкретна причина, з якої зв’язується безпліддя;
 • тривалість спроб завагітніти самостійно;
 • наявність / відсутність процедур ЕКЗ в минулому, їх результативність;
 • стан слизової оболонки матки на момент перенесення ембріонів і якість самих ембріонів.

Що роблять лікарі, щоб збільшити ймовірність успішного ЕКЗ

ІКСІ (ICSI) (Intra Cytoplasmic Sperm Injection). Проведення цієї процедури, що представляє собою введення найбільш підходящого сперматозоїда в цитоплазму відібраної яйцеклітини, значно підвищує шанси на отримання бажаної вагітності. Як правило, процедуру виконують у випадках, коли показники спермограми залишають бажати кращого.

 

ІМСІ (IMSI) — процедура вибору живих морфологічно нормальних сперматозоїдів безпосередньо перед ІКСІ. Пошук сперматозоїдів здійснюється за допомогою спеціального мікроскопа, який дає збільшення більш, ніж в 6300 разів.

 

Піксі (PICSI) — процедура, яка передбачає вибір зрілого сперматозоїда для запліднення яйцеклітини. Виконується Пікс з використанням гіалуронової кислоти. Чим вище рівень зв’язування з гіалуроновою кислотою, тим вище відсоток запліднення, частота дроблення і частота настання вагітності

 

Timelapse — метод покадрової зйомки розвитку ембріонів. Ембріолог веде безперервне спостереження за розвитком ембріонів в режимі реального часу при цьому немає необхідності отримувати планшети з ембріонами з інкубатора. Завдяки timelapse при ЕКЗ для перенесення вибирають самі життєздатні ембріони.

 

PGD ​​— передімплантаційна генетична діагностика, аналіз ембріона на наявність найпоширеніших хромосомних і генних захворювань перед імплантацією ембріона в порожнину матки.

 

Найбільш сучасна методика предімплантаційної генетичної діагностики — NGS, завдяки якій можна досліджувати всі пари хромосом і визначити здоровий ембріон. Точність методу 99%

 

Лазерний хетчинг. Одним з ключових моментів в розвитку вагітності є момент прикріплення ембріона до стінки матки. Але щоб воно пройшло успішно, ембріон повинен вибратися з оболонки, що оточує його. На жаль, це відбувається не завжди. Тому застосовується методика стоншування і розриву оболонки, щоб створити максимально сприятливі для ембріона умови. Зазвичай лазерний хетчинг рекомендований у випадках, коли вік майбутньої мами — більше 36 років, а також в ситуаціях, коли раніше вже були невдалі спроби ЕКЗ або коли причина безпліддя не виявлена. Ще одна причина проведення процедури – порушена морфологія самої оболонки (потовщення, підвищена щільність).

 

Мононуклеари при ЕКЗ. Для успішної імплантації ембріона важливо визначити узгодження готовності ендометрію до імплантації з розвитком ембріона (так зване імплантації вікно). Прогестерон грає вирішальну роль в підготовці слизової оболонки матки до імплантації. Дослідження показали, що в лімфоцитах периферичної крові (мононуклеарні клітини периферичної крові, МКПК) в нормі присутні рецептори прогестерону. Застосування внутриматочного введення мононуклеаров перед перенесенням ембріонів пацієнтам, повторно проходять ЕКЗ, значно підвищує можливість імплантації ембріона і настання клінічної вагітності. З огляду на те, що дані клітини мають здатність посилювати інвазію ембріона, даний метод застосовується для підвищення шансів отримання вагітності у пацієнтів з невдалими спробами ЕКЗ в минулому.

 

Підсадка бластоцист. Здійснювати підсадку ембріона в матку можна вже на третій день після запліднення. Але, як показують сучасні дослідження, ембріони 5-6 днів — оптимальні для перенесення через цілого ряду факторів. Тому в клініках, де є для цього можливість, проводять підсадку саме таких ембріонів (бластоцист).

 

Що не залежить від лікарів в результативності ЕКЗ

При тому, що від кваліфікації лікаря і якості обладнання клініки залежить багато, але не менше треба буде зробити і майбутнім батькам. Їх спосіб життя (і готовність його коригувати) і загальний стан організму грають дуже велику роль в результативності ЕКЗ.

 

Відмова від шкідливих звичок

Виходячи з даних досліджень, проведених вченими, вживання алкоголю негативно позначається на фертильності, тому, плануючи ЕКЗ, оптимальним буде повна відмова від нього (прийняті протягом тижня 10 доз спиртного (300 грамів горілки 1500 грамів сухого вина) знижують здатність до зачаття на 65%).

Також варто відмовитися від кави і міцного чаю (їх не слід вживати понад 3-х чашок в день).

Куріння — ще один «ворог» вагітності. Момент зачаття для жінки зі шкідливою звичкою може наступити значно пізніше, ніж у не палить (вагітність у залежних від тютюну жінок настає, найчастіше, на рік пізніше, ніж у не мають такої звички (за інших рівних умов). Ймовірність успішного ЕКЗ у жінки, що палить – майже в два рази нижче.

Всі рекомендації, що стосуються позбавлення від шкідливих звичок, справедливі як для жінок, так і для чоловіків, адже від якості сперми залежить дуже багато чого. При цьому на очищення організму від систематичного вживання алкоголю і нікотину потрібно приблизно 3 місяці.

 

Придбання корисних звичок і зміна способу життя

 

Як показує практика, помірна фізична активність (переважно аеробне, а аеробна без надмірних фізичних навантажень, а також екстремального спорту), контроль ваги (він повинен бути нормальним для зростання і конституції тіла майбутньої мами) і здорове харчування (особливо рекомендовано дотримання середземноморської дієти) – складові, які значно підвищують шанси на успіх ЕКЗ.

 

Як діяти після ЕКЗ

Після перенесення ембріонів слід дотримуватися всіх призначень лікаря, не відступаючи від них. Як правило, в списку будуть:

 • уникати підняття важких предметів (як мінімум, в перші 48 годин), фітнесу, бігу;
 • відмовитися від відвідування лазні і сауни, прийому гарячих ванн;
 • проводити багато часу на свіжому повітрі;
 • пити не менше 1,5 літра води в день (без газу);
 • інтимна близькість – в залежності від самопочуття і порад лікаря;
 • не проводити сприцювання (введення до піхви лікувальних розчинів).

 

Залежно від індивідуальних особливостей пацієнтки лікар може призначити певну дієту і прийом препаратів.

 

Успіхів!

 

Переваги клініки

Ми вже допомогли тисячам сімей з усього світу стати батьками. Сьогодні більш ніж у 52-х країнах живуть діти, що народилися в результаті наших успішних програм ЕКЗ. Це можливо завдяки згуртованій професійній команді, безперервному вдосконаленню технологій, що застосовуємо у клініці. Ми спеціалізуємося на програмах з генетичною діагностикою ембріона заради народження здорової дитини в кожній родині, яка до нас звернулася. А 25-ти річний досвід дав можливість створити програму «Гарантоване ЕКЗ», в котрій клініка бере на себе відповідальність за результат.

У кожному менстуральном циклі при ідеальних умовах ймовірність завагітніти природнім шляхом близько 25%. Технологія ЕКЗ підвищує ці шанси. Відсоток успішного лікування методом ЕКЗ з першої спроби в Клініці професора Феськова О.М. — близько 45%, після кріопротоколів він досягає 70%. Дані підкріплені щорічним звітом відділення ЕКЗ клініки. Ці показники відповідають світовим стандартам. Результат ЕКЗ залежить в першу чергу від індивідуальної історії та віку пацієнтів і далі — від правильно обраної програми. Тому персональний прогноз може відрізнятися від цих даних як в більшу, так і в меншу сторону. Отримати його можна після обстеження і формування тактики лікування.

Двох однакових програм ЕКЗ не буває. Аналізуючи медичну історію жінки або подружньої пари, яка планує ЕКЗ, лікар складає програму таким чином, щоб досягти позитивного результату з першої спроби ЕКЗ. Важливо все: вік, причини ненастання вагітності, результати обстежень, попередній досвід лікування. Застосовуючи накопиченні за 25-ть років знання, навички та сучасні репродуктивні технології ми досягаємо позитивних результатів.

Ми використовуємо безпечне передове обладнання. Автономна система енергозабезпечення робить незалежними і невразливими усі лабораторії та ембріологічний бокс від зовнішніх факторів і ситуацій. Це означає, що ваші ембріони знаходяться в безпеці при будь-яких позаштатних ситуаціях.

Вартість послуги
ІКСІ (ICSI)

8750грн

ІМСІ (IMSI)

5690грн

ПІКСІ (PICSI)

4955грн

Timelapse

2500грн

Лазерний хетчинг

3320грн

Мононуклеари

4950грн

ІКСІ (ICSI)

8280грн

ІМСІ (IMSI)

5820грн

ПІКСІ (PICSI)

4955грн

Timelapse

2850грн

Лазерний хетчинг

3320грн

Мононуклеари

4950грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


  Записатися на прийом  Запис на прийом
  Смена Email
  Смена Email

  В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

  Вхід в особистий кабінет
  Забули пароль
  Забули пароль
  Виберіть місто
  Заявку відправлено
  Ок
  Ви успішно зареєструвались
  Ок
  Пароль змiнено
  Ок
  Аналізи відправлені

  Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

  Ок
  Матеріали надіслано

  Перевірте свою пошту

  Ок
  Оплата пройшла успішно
  Ок
  Оплата не вдалася
  Ок
  Email успешно изменен
  Ок
  Аналізи не відправлені

  Перевірте правильність введених даних

  Ок
  Реєстрація

  Ви вже зареєстровані?

  Підтвердження реєстрації

  Ви вже зареєстровані?

  loading icon
  Записаться на прием
  На выбранную дату запись невозможна
  Спасибо

  Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    Замовити дзвінок