Головна Блог 16 речей, яким навчив мене діагноз – безпліддя

16 речей, яким навчив мене діагноз – безпліддя

18.08.2016 / Переглядів : 183

Поділитися з друзями:

Прекрасним днем я їхала в своєму автомобілі. Світило сонце, і я прямувала на зустріч, яку відкладала протягом багатьох років. Радіо був вимкнений, було відчуття, що мої думки пересуваються зі швидкістю мільйон миль за кожну хвилину, але чути я могла тільки вітер на вулиці.

Моє серце билося так сильно, що я буквально відчувала це в своїй голові.

Чи дійсно я повинна це зробити? Чи є наша сім’я повною? Чи не стрибаю я вище своєї голови? Що робити, якщо це не спрацює? Що робити, якщо ми витратимо гроші, весь наш час і всю нашу енергію … і не отримаємо дитини, про який так мріємо?

Під’їжджаючи до будівлі, я побачила в вікнах напис «Центр лікування безпліддя» і раптом все емоції чотирирічної давності нахлинули знову.

Я подумала про себе: “Я готова до цього? … ЗНОВУ ?!”

Чотири роки тому я пройшла через складне лікування і ніколи б не подумала, що повернуся сюди знову. Всі ці речі, через які мені довелося пройти, я нікому не побажаю. Сотні аналізів, процедур, операцій, голки, спроби і молитви. Сьогодні я була благословенна своєю дитиною, який з’явився на світ завдяки справжньому чуду, який для мене все, про що я коли-небудь могла мріяти. Як я хочу подарувати їй справжнє щастя – стати старшою сестрою для маленького хлопчика або дівчинки!

Справа в тому, що безпліддя – це те, що навряд чи піде назавжди.

І коли я сиділа в своїй машині наодинці зі своїми думками, я думала про те, чи дійсно я зможу зайти всередину будівлі і виконати весь цей шлях знову?

Всепоглинаюче усвідомлення простих істин, які мені відкрилися в період лікування безпліддя, вдарило мене, як мішок цегли! І сьогодні я хотіла б поділитися цими речами з Вами …

16 речей, яким навчив мене діагноз – безпліддя:

 1. ЖИТТЯ – ЦЕ НЕЛЕГКО: Це дійсно іноді дуже і дуже важко.
 2. СИТУАЦІЇ НЕ ЗАВЖДИ СКЛАДАЮТЬСЯ ТАК, ЯК МИ ПЛАНУЄМО: Насправді, плани здійснюються рідко саме в тому вигляді, в якому ми їх уявляємо. Якщо план А не спрацьовує, то ми переходимо до плану Б … або В або Д. … На щастя, в алфавіті багато букв, так що якщо потрібно, ми можемо просто може перетворювати свої плани.
 3. ТЕРПІННЯ ВАЖЛИВО: властивість, яке складно придбати, але яке особливо необхідно … Необхідно, щоб ми змогли витримати будь-яке випробування.
 4. КОЛИ ЖИТТЯ занадто важко, ЩОБ ВИСТОЯТИ НА НОГАХ, СТАВАЙТЕ НА КОЛІНА: існує Той, хто завжди готовий вислухати і точно знає, через що Ви проходите. Ідіть до Нього через молитву.
 5. ВИПРОБУВАННЯ зближує ВАС З ТИМИ, КОГО ЛЮБИШЬ: Що найважливіше, ваші переживання майже завжди привертають найближчих людей навколо вас.
 6. ВСЕ СІМ’Ї РІЗНІ: І запам’ятайте – ваша сім’я ідеальна. Не судіть. Не порівнюйте. Не турбуйтеся про чиїсь невдачі і не заздріть чиїмось успіхам. Зосередьтеся на своїй сім’ї.
 7. ВИ НІКОЛИ НЕ ДОВІДАЄТЕСЯ, ЧЕРЕЗ ЩО ПРОХОДЯТЬ ІНШІ: Якщо хтось ходить з посмішкою на обличчі, то це не означає, що їм не боляче. Іноді найсильніші навколо нас – це ті, хто, хто посміхаються через біль, плачуть за закритими дверима і б’ються в битвах, про які ніхто не знає.
 8. ПРИЙМІТЬ ВАННУ: це дійсно розслабляє!
 9. ЗРОБІТЬ ЩОСЬ ВЕСЕЛЕ, КОЛИ ВАМ ЗДАЄТЬСЯ ЩО все пішло шкереберть: Ви це заслужили. Ви заслужили це більше, ніж будь-хто. Якщо тест на вагітність негативний або є інші на перший погляд непереборні перешкоди – підіть в кафе-морозиво, пройдіться по магазинах, прочитайте книгу. Зробіть щось ви любите !!!
 10. НІКОЛИ НЕ ЗДАВАЙТЕСЯ: Для того, до чого Ви прагнете, настане час. Настане час, і Ви зробите ЦЕ. Зберіться і спробуйте ще раз!
 11. Засмучує – ЦЕ НОРМАЛЬНО: навіть якщо Ви будете виглядати безглуздо, робіть це. Не дозволяйте нікому забороняти вам плакати … або бути сумною … тому що це абсолютно нормально.
 12. Вибирайте – БУТИ ЩАСЛИВИМИ: Після того, як у Вас трапилося кілька хвилин сліз, візьміть себе в руки і продовжуйте з посмішкою. Життя приносить набагато більше задоволення, якщо звернутися до неї з посмішкою.
 13. БУДЬТЕ ЗАВЖДИ ВДЯЧНІ: На Вашому шляху завжди будуть випробування і важкі часи, але повинна бути впевненість, що після божевільних ударів, які ми відчуваємо, приходять найнеймовірніші благословення.
 14. СТАВТЕ ЦІЛІ: і наполегливо працюєте, щоб їх досягти. Відчуття задоволення від того, що Ви зробили все можливе – це непередавані відчуття.
 15. НА ВСЕ Є СВОЇ ПРИЧИНИ: Навіть якщо ви не бачите причину протягом довгого … довгого … довгого часу.
 16. НІ ТАКОГО ПОНЯТТЯ, ЯК НЕ МОЖНА: Ніколи не приймайте “ні” як відповідь. Ніколи не здавайтесь. Ніколи не втрачайте віру. І ніколи не забувайте, що найкращі речі в житті ДІЙСНО варто чекати!

Просидівши довгий час в машині, і обмірковуючи цей список з 16 істин, – я увійшла в кабінет і сказала: “Я готова!”

Я готова до кожного аналізу … кожній процедурі … кожної сльозинки … і кожній молитві … тому що це того варте! І я знаю, що це можливо!

Автор:

Задати питання на тему
  Схожі статті

  18 Квітня 2024 Чому не йдуть місячні?

  Регулярність місячних – важливий показник здоров’я загалом, не тільки жіночої репродуктивної системи. Затримки нерідко вказують на глобальні зміни в організмі […]

  04 Квітня 2024 Печія при вагітності

  Чи є печія ознакою вагітності? Вагітність – це завжди унікальний процес, під час якого з тілом і організмом дівчини відбуваються […]

  29 Березня 2024 Відмінності других пологів від перших

  Перша вагітність – хвилюючий і новий досвід для майбутньої мами. Під час другої багато хто впевнений, що пологи пройдуть так […]

  21 Березня 2024 Загроза викидня на ранньому терміні

  Що таке викидень? Викидень, або мимовільний аборт, – це раптове переривання вагітності на терміні до 22 тижнів, найчастіше пов’язане з […]

  15 Березня 2024 Як спланувати стать майбутньої дитини?

  Багато майбутніх батьків хочуть заздалегідь дізнатися і спланувати стать свого майбутнього малюка. Для деяких пар це дуже важливо, й існує […]

  11 Березня 2024 Доплер при вагітності

  Що таке доплер?   Доплер при вагітності – це ультразвукова процедура, яка дозволяє вивчити роботу кровотоку і судин матки, плаценти і […]

  Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
  Запис на прийом
  Смена Email
  Смена Email

  В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

  Вхід в особистий кабінет
  Забули пароль
  Забули пароль
  Оберіть мову
  UK
  RU
  EN
  Заявку відправлено
  Ок
  Ви успішно зареєструвались
  Ок
  Пароль змiнено
  Ок
  Аналізи відправлені

  Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

  Ок
  Матеріали надіслано

  Перевірте свою пошту

  Ок
  Оплата пройшла успішно
  Ок
  Оплата не вдалася
  Ок
  Email успешно изменен
  Ок
  Аналізи не відправлені

  Перевірте правильність введених даних

  Ок
  Реєстрація

  Ви вже зареєстровані?

  Підтвердження реєстрації

  Ви вже зареєстровані?

  loading icon
  Записаться на прием
  На выбранную дату запись невозможна
  Спасибо

  Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    Замовити дзвінок