Warning: Undefined array key "HTTP_USER_AGENT" in /home/admin/web/feskov.ua/public_html/wp-content/themes/feskov/functions.php on line 385
Головна Послуги Безпліддя Лікування жіночого безпліддя

Лікування жіночого безпліддя

Вартість послуги
Консультація репродуктолога з питань лікування безпліддя + УЗД

1140грн

Консультація репродуктолога з питань лікування безпліддя + УЗД

1490грн

Консультація онлайн аналітична

800грн

Оплатити онлайн

Безпліддя – один з найпоширеніших діагнозів на сьогодні. Його ставлять величезній кількості пар, зневірених завагітніти. Однак у наш час це давно не вирок: сучасні технології, досвідчені лікарі і правильна постановка діагнозу дають можливість майже кожній парі стати щасливими батьками завдяки лікуванню практично будь-якої форми безпліддя.

Лікарі розрізняють первинне і вторинне безпліддя. У першому випадку жінка жодного разу не вагітніла, а в другому – не може завагітніти в поточний момент. До вторинного також належать випадки викиднів, самовільних абортів і т. п.

Ознаки безпліддя у жінок: коли звертатися в клініку

Діагноз «безпліддя» ставиться, якщо пара протягом року регулярного статевого життя без застосування контрацептивів не змогла отримати вагітність. Багатьох цікавить, як лікувати таке захворювання і які його симптоми. До основних ознак можливого безпліддя відносять такі прояви:

 • різка зміна ваги в бік збільшення або зменшення;
 • очевидні дерматологічні проблеми (висипання, підвищена жирність шкіри);
 • гірсутизм (надмірний ріст волосся на нехарактерних ділянках тіла);
 • хворобливі відчуття в області малого тазу, під час статевого акту;
 • порушення менструального циклу або його болючість, наявність коричневих мізерних виділень до / або після менструації.

Лікування жіночого безпліддя фото 1

Зрозуміло, жоден з цих чинників не є стовідсотковою гарантією безпліддя. У будь-якому випадку необхідно звернутися до лікаря і пройти повний курс обстеження. Причому зробити це необхідно як чоловікові, так і жінці, якщо протягом року у пари не вийшло завагітніти.

Причини жіночого безпліддя

Серед основних причин, що викликають жіноче безпліддя, можна виділити наступні хвороби:

 • порушення процесу дозрівання яйцеклітини;
 • синдром полікістозних яєчників;
 • трубне безпліддя;
 • ендометріоз;
 • патологічні зміни шийки матки;
 • вроджені вади розвитку матки, труб або яєчників (вроджені або придбані);
 • імунні порушення;
 • генетичні відхилення;
 • запальний процес;
 • статеві інфекції.

Порушення дозрівання яйцеклітини

Основні види жіночого безпліддя, що виникають при дозріванні яйцеклітини, – це в, тому числі, гормональні порушення. Варто відзначити, що вони набагато частіше зустрічаються у жінок, хоча бувають і у чоловіків. Гормональний дисбаланс не дозволяє яйцеклітині повноцінно дозріти, порушує процес овуляції і функції жовтого тіла.

Найчастіше на яєчники впливають інші ендокринні залози, і найбільше – щитовидна. Тому при обстеженні обов’язково рекомендується здати репродуктивну гормональну панель, що включає і гормони щитовидної залози. На роботу яєчників можуть також впливати гіпофіз і наднирники. Лікування ендокринної безплідності у жінок – спеціалізація гінеколога-ендокринолога.

Якщо лікар діагностував саме гормональні порушення, він розробляє схему лікування, що передбачає вирівнювання гормонального фону, а також стимуляцію овуляції, що дає можливість незабаром досягти довгоочікуваної вагітності. У будь-якому випадку лікар підбирає найбільш ефективний і безпечний спосіб, щоб провести лікування жіночого безпліддя.

Синдром полікістозних яєчників (СПКЯ)

Іноді в жіночих яєчниках утворюється велика кількість маленьких кіст – бульбашок, наповнених рідиною. Синдром полікістозних яєчників найчастіше супроводжується підвищеним рівнем чоловічих гормонів в крові. Таким чином, яйцеклітина не може дозріти, що і призводить до безпліддя. Помітити їх можна під час УЗД-дослідження. Високу ефективність лікування полікістозу яєчників демонструє стимуляція овуляції за допомогою ФСГ, в такому разі не знадобиться пересадка ембріона.

Безпліддя трубного походження

Найпоширеніший вид безпліддя – трубний. Саме маткові труби забезпечують перехід яйцеклітини з яєчника в матку. Якщо такий шлях закритий, з тих чи інших причин, то яйцеклітини не зможуть потрапити в матку. Ще однією причиною також може бути видалення маткових труб. У такому випадку для запліднення найчастіше використовується метод ЕКЗ.

Ендометріоз

Поширеною проблемою є безпліддя при ендометріозі, адже при цьому захворюванні відбувається розростання епітелію матки за її межами. До сих пір невідомо, що викликає це захворювання. Такий епітелій може з’являтися на сечовому міхурі, яєчниках, кишечнику, самій матці і трубах і на інших органах.

Найнебезпечніше – його поява на маткових трубах, яке провокує рубці, після чого маткові труби втрачають свою функцію. В такому випадку також використовується ЕКЗ. Крім того, ендометріоз сприяє зниженню якості яйцеклітин.

Зміна матки і шийки матки

Якщо у жінки в анамнезі є хірургічні втручання, що зачіпають матку, значить, вони привели до виникнення рубців. Окремої уваги потребує лікування безпліддя у жінок після аборту, адже наслідками такої процедури є пошкодження внутрішнього шару матки – ендометрія, а це веде до проблем імплантації ембріона і виношування вагітності.

Пороки розвитку яєчників, труб або матки

Серед основних вад розвитку яєчників можна виділити:

 • агенезія – яєчників в принципі немає;
 • гетеротопія – орган містить клітини, не властиві йому в нормі;
 • гіпоплазію – орган недорозвинений або його розміри значно менше норми;
 • ектопію – орган розташований в невластивому йому місці;
 • гіперплазію – орган патологічно розростається і займає місця більше норми.

Крім цього, можуть бути діагностовані агенезия (відсутність органу), аплазія (відсутність його частини), атрезія (заростання фізіологічного отвору), гетеротопія (наявність клітин, характерних для іншого органу).

Імунологічне безпліддя

При такому вигляді безпліддя жіночий організм сприймає сперматозоїди як чужорідні тіла, включаючи механізм боротьби з ними. Такий вид безпліддя зустрічається і у чоловіків, і у жінок. Абсолютно вилікувати його неможливо, але можливо подолати за допомогою методів ДРТ.

Хромосомні і генетичні причини

До них найчастіше відносять хромосомні аберації і генні перебудови. Характерно для обох. Для постановки такого діагнозу необхідно здати аналіз на каріотипування обом партнерам, який перевірить стан їх хромосомного набору. Для подолання проблем такого роду, застосовується штучне запліднення з попередньою діагностикою ембріона (ПГД – передімплантаційна генетична діагностика) на хромосоние аномалії.

Методи лікування безпліддя у жінок в клініці Феськова О. М.

Залежно від виду і причини безпліддя в клініці використовуються різні методи лікування: ЕКЗ, ПГД, штучна інсемінація, донорські програми або сурогатне материнство. Яка з них підійде вам – визначає кваліфікований лікар-репродуктолог.

Вартість лікування жіночого безпліддя в Києві і Харкові

Вартість лікування залежить від багатьох факторів, але перш за все від програми, яка буде використовуватися для запліднення. Чим молодше жінка, чим швидше вона звернулася в клініку, тим більше у неї шансів завагітніти в максимально стислі терміни і за доступною ціною лікування.

Багато хто задається питанням, який лікар лікує жіноче безпліддя? В першу чергу необхідно відвідування гінеколога. Найкраще, якщо це буде гінеколог-ендокринолог, в подальшому можна відвідати репродуктолога. Консультацію фахівців можна отримати в клініці професора О.М. Феськова в Києві чи Харкові. Тут також пропонується послуга УЗД і можливість здачі різних супутніх аналізів в сучасній лабораторії.

Переваги клініки

Тільки за результатами всебічного обстеження і жінки і чоловіка можна з точністю діагностувати причини безпліддя. Це дозволить вибрати ефективну для вас тактику подолання безпліддя. У клініці професора Феськова О.М. ви можете пройти повний цикл: від діагностики причин ненастання вагітності до досягнення результату — вагітності та народження дитини. Лабораторні клінічні та генетичні дослідження, хірургічні методи діагностики та лікування та 26-ти річний досвід у подоланні безпліддя дозволяють домогтися успіху навіть у найскладніших випадках.

Регулярний пошук нових методик та рішень, участь в міжнародних конференціях, публікації в наукових виданнях, підвищення кваліфікації лікарів клініки професора Феськова О.М. дозволяє поєднувати науку і практичні навички. Завдяки новим методам, дослідженням, принципам доказової медицини, ми досягаємо успіху в лікуванні пацієнтів.

Понад 28 років наші лікарі успішно боряться з жіночим і чоловічим безпліддям, руйнуючи міф, що воно нездоланне. Накопичені знання, навички та методики дозволяють лікарям підібрати індивідуальне лікування кожній парі. І до сих пір — кожен випадок унікальний. Ми маємо все необхідне, щоб допомогти вам стати батьками: кваліфіковані фахівці, навички, методики, устаткування та інструменти і те, що безцінне — досвід, завдяки котрому тисячі сімей вже отримали щастя батьківства, дав можливість створити програму «Гарантоване ЕКЗ», в якій клініка бере на себе відповідальність за результат.

Вартість послуги
Консультація репродуктолога з питань лікування безпліддя + УЗД

1140грн

Консультація репродуктолога з питань лікування безпліддя + УЗД

1490грн

Консультація онлайн аналітична

800грн

Оплатити онлайн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвівул. Юлії Здановської (колишня Ломоносова), 71 Е
Час роботипн-пт 8:30-17:00, сб 9:00-13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковівул. Холодногірська, 15
Час роботипн-пт 8:30-16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


   Замовити дзвінок