Warning: Undefined array key "HTTP_USER_AGENT" in /home/admin/web/feskov.ua/public_html/wp-content/themes/feskov/functions.php on line 385

Психотерапія при безплідді

Супутником жінок, які страждають безпліддям, як правило, є психопатологічне стан різного ступеня вираженості, наслідком чого стає формування у більшості з них стабільного стресу.
Сеанси психотерапії, що допомагають впоратися зі стресом, значно збільшують шанси на зачаття у жінок, які проходять лікування безпліддя. До таких висновків прийшли американські вчені, які представили звіт про своє дослідження на щорічній конференції Європейського товариства ембріології і репродукції людини.
Психологічне (психогенне, психосоматичне) безпліддя без змін в репродуктивній системі жінки, зустрічається рідко. Це той випадок, коли лікарі не виявляють видимих ​​причин безпліддя, ставлять діагноз «безпліддя неясного генезу» (перший варіант звернення). У даній ситуації корисно зробити паузу в постійній гонці обстежень, прислухатися до себе і звернутися за професійною допомогою до психотерапевта, щоб розібратися в причинах такого стану.
Лікування психологічного безпліддя фото 1
При функціональних та імунологічних причини безпліддя показана психотерапія, яка допоможе впоратися з хронічним стресом. Ця терапія вимагає часу, але набагато меншого, ніж роки, проведені в спробах завагітніти самостійно.
Для багатьох жінок виходом зі сформованої ситуації стає ЕКЗ.
Психотерапія повинна проводитися з моменту вступу в програму ЕКЗ з допомогою комплексу психотерапевтичних методик і складатися з декількох етапів.

  • Перший етап — зниження тривожності,
  • Другий — нейтралізація негативних переживань, що стосуються безпліддя і минулого досвіду лікування,
  • Третій — корекція мотивації вагітності,
  • Четвертий — досягнення психоемоційної рівноваги в період з дня перенесення ембріонів до дня діагностики вагітності.

Велика увага в ході психотерапії має надаватися створенню образу себе вагітною. Так само значущою позицією є створення справді позитивного настрою на лікування, без елементів страху і підвищеної тривожності.

Результати досліджень дозволяють зробити висновок про те, що жінки страждають безпліддям і звертаються з цього приводу в клініки репродуктивної медицини, не повинні залишатися без психотерапевтичної підтримки. Різноспрямована і постійна протягом усього лікувального циклу психокорекція стресового стану дозволяє поліпшити результативність програми ЕКЗ.

Ще статті цієї рубрики

Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок