Головна Послуги Безпліддя Лікування безпліддя неясного генезу

Лікування безпліддя неясного генезу

Вартість послуги
Консультація репродуктолога з питань лікування безпліддя

від650грн

Консультація репродуктолога з питань лікування безпліддя

від650грн

Консультація онлайн аналітична

800грн

Оплатити онлайн

Однією з найпоширеніших проблем сімейних пар є безпліддя. І хоча більшість видів безпліддя успішно лікуються, часто зустрічається безпліддя неясного генезу, впоратися з яким досить складно. ЕКЗ при безплідді неясного генезу має також свої особливості, які важливо враховувати.

Що таке «безпліддя неясного генезу»

Безпліддя неясного генезу — це безпліддя, причину якого не вдалося встановити навіть після проведення різноманітних аналізів та діагностичних процедур. Воно зустрічається у 15% пар. І тут застосовується комплексний підхід до лікування.

Один із способів діагностики безплідностілапароскопія. З її допомогою можна визначити патологію та розробити тактику лікування з урахуванням індивідуальних особливостей. Адже визначення фактора, що перешкоджає зачаттю, є основним етапом лікування.

Ознаками ідіопатичної безплідності вважають відсутність вагітності при:

 • нормальній прохідності маткових труб;
 • відсутність порушень гормонального фону;
 • регулярній овуляції;
 • доведеній відсутності полікістозу, ендометріозу та інших гінекологічних захворювань;
 • позитивні проби на імунологічну сумісність партнерів.

Які виділяють причини незрозумілого безпліддя?

Безпліддя неясного генезу у жінок найчастіше спричинено:

 • яєчниковими та гормональними факторами;
 • факторами черевної порожнини та маткових труб;
 • матковими факторами;
 • чоловічими факторами;
 • факторами ембріона.

Лікування безпліддя неясного генезу фото 1

Коли ж можна говорити про встановлення діагнозу «безпліддя»? Вважається, що якщо через рік регулярного статевого життя без використання контрацептивів не настає вагітність, то вже можна вважати, що йдеться про безплідність одного із партнерів чи обох.

Яєчникові та гормональні фактори

Успішна вагітність неможлива через неправильне зростання фолікула, відсутність овуляції, гормональні порушення, неправильну будову яйцеклітини, генетичні відхилення в яйцеклітині, утворення антитіл, що знищують яйцеклітину.

В даному випадку порушується робота клітин імунної системи і вони знищують яйцеклітину, коли вона виходить із фолікула безпосередньо в черевну порожнину.

Фактори черевної порожнини та маткових труб

Це може бути порушення рухової активності маткових труб, що перешкоджає просуванню сперматозоїдів по такій трубі.

Маткові фактори

До них відносять виявлені під час обстеження зміни будови ендометрію матки, що перешкоджають прикріпленню ембріона до стінки матки. Також може бути підвищений рівень активності імунної системи, що згубно діє на ембріон, сприймаючи його як стороннє тіло.

Чоловічі фактори

Це може бути порушений процес проникнення сперматозоїда у клітину або дрібні зміни структури чи генетичного матеріалу сперматозоїдів. Все це унеможливлює природний процес запліднення.

Чинники ембріона

Проблема полягає в тому, що у подружжя формуються ембріони поганої якості. Вони можуть бути різні генетичні та хромосомні відхилення. Вагітність часто переривається викиднем.

Методи лікування безпліддя неясного генезу

Якщо було встановлено такий діагноз, то можливий метод лікування підбирається з урахуванням індивідуальних показників пари: віку жінки, кількості спроб завагітніти, наявності в минулому вагітності. Також наскільки можна враховуються побажання пари.

Стимуляція овуляції із внутрішньоматковою інсемінацією.

Це досить ефективний метод, який часто виявляється результативним для лікування безпліддя неясного генезу. За допомогою спеціальної дії на яєчники пацієнтки значно підвищуються шанси на настання вагітності.

При чоловічих факторах безплідності можлива штучна інсемінація донорською спермою з кріобанку. Пара може вибрати потенційного донора за багатьма параметрами, наголосивши на тих, які особливо важливі. Іноді зачаття можливе лише за умови використання донорської сперми.

ЕКЗ при безплідді неясного генезу

Ця технологія допомагає подолати різні порушення репродуктивної системи, у тому числі прохідності маткових труб, щоб досягти зачаття.

Отримати консультацію кваліфікованих фахівців, пройти всі необхідні обстеження та підібрати оптимальний спосіб лікування можна у нашій клініці.

Репродуктолог призначає обстеження та аналізи, на підставі яких підбирає індивідуальний план ЕКЗ з урахуванням усіх факторів. У процесі ЕКЗ проводиться спеціальна медикаментозна стимуляція овуляції. Після цього робиться пункція фолікулів для отримання яйцеклітини. Потім здійснюється перенесення ембріонів у порожнину матки. Для їх імплантації та розвитку використовується гормональна терапія, що імітує процеси, що відбуваються в організмі вагітної жінки.

Ціну консультації репродуктолога та УЗД Ви можете дізнатись на нашому сайті, а вартість процедури ЕКЗ або можливого лікування визначається після проходження всіх аналізів та розробки лікарем протоколу проведення лікування.

Важливо пам’ятати про те, що якщо вже були випадки переривання вагітності або у партнерів є хромосомні патології, необхідно провести каріотипування – аналіз, який виявляє порушення в хромосомній структурі.

Здоровий спосіб життя в період лікування та проведення процедури ЕКЗ та після неї – важливий фактор успіху зачаття та здорової вагітності. Це стосується як жінок, так і чоловіків. Адже алкоголь і куріння негативно позначаються не лише на потенції, а й на якості сперми.

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

Переваги клініки

Тільки за результатами всебічного обстеження і жінки і чоловіка можна з точністю діагностувати причини безпліддя. Це дозволить вибрати ефективну для вас тактику подолання безпліддя. У клініці професора Феськова О.М. ви можете пройти повний цикл: від діагностики причин ненастання вагітності до досягнення результату — вагітності та народження дитини. Лабораторні клінічні та генетичні дослідження, хірургічні методи діагностики та лікування та 26-ти річний досвід у подоланні безпліддя дозволяють домогтися успіху навіть у найскладніших випадках.

Регулярний пошук нових методик та рішень, участь в міжнародних конференціях, публікації в наукових виданнях, підвищення кваліфікації лікарів клініки професора Феськова О.М. дозволяє поєднувати науку і практичні навички. Завдяки новим методам, дослідженням, принципам доказової медицини, наши пацієнти досягають успіху у подоланні безпліддя.

Понад 26 років наші лікарі успішно боряться з жіночим і чоловічим безпліддям, руйнуючи міф, що воно нездоланне. Накопичені знання, навички та методики дозволяють лікарям підібрати індивідуальне лікування кожній парі. І до сих пір — кожен випадок унікальний. Ми маємо все необхідне, щоб допомогти вам стати батьками: кваліфіковані фахівці, навички, методики, устаткування та інструменти і те, що безцінне — досвід, завдяки котрому тисячі сімей вже отримали щастя батьківства.

Вартість послуги
Консультація репродуктолога з питань лікування безпліддя

від650грн

Консультація репродуктолога з питань лікування безпліддя

від650грн

Консультація онлайн аналітична

800грн

Оплатити онлайн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвіул. Юлии Здановской (бывшая Ломоносова), 71Е
Час роботипн-пт 8:30 - 17:00, сб 9:00 - 13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковіул. Холодногорская, 15
Час роботипн-пт 8:30 - 16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


   Замовити дзвінок