Головна Послуги Безпліддя Лікування безпліддя

Лікування безпліддя

Вартість послуги
Консультація репродуктолога з питань лікування безпліддя

від750грн

Консультація репродуктолога з питань лікування безпліддя

від750грн

Консультація уролога-андролога

від630грн

Консультація уролога-андролога

від660грн

Консультація онлайн професора Феськова О.М

2350грн

Оплатити онлайн
Консультація онлайн к.м.н Феськової І.А

1350грн

Оплатити онлайн
Консультація онлайн аналітична

950грн

Оплатити онлайн

Комплекс процедур по лікуванню безпліддя включає в себе обстеження подружньої пари, виявлення і усунення причин, що призводять до неможливості зачаття або виношування дитини. У тих випадках, коли причини безпліддя не піддаються терапії, вдаються до допоміжних технологій або донорських програм.

Види безпліддя

Безпліддя може бути первинним і вторинним. Первинне діагностують, коли у пари ніколи не було вагітностей і дітей. Вторинне встановлюють, якщо у пари репродуктивного віку вже є дитина / діти або були вагітності, але на даний момент зачати дитину не виходить.

Причини безпліддя

Причинами жіночого безпліддя найчастіше бувають:

 • гормональна дисфункція;
 • хвороби органів сечостатевої системи;
 • наслідки перенесених захворювань і операцій;
 • генетичні мутації;
 • аномальні реакції з боку імунної системи;
 • зниження оваріального резерву.

Чоловіче безпліддя може виникнути внаслідок таких причин:

 • захворювання статевої системи;
 • ендокринні порушення;
 • імунні фактори;
 • генетичні відхилення;
 • непрохідність сім’явивідних каналів;
 • еректильна дисфункція.

Статистика

В Україні приблизно 20% подружніх пар не можуть зачати дитину природним способом. У 40% випадків неможливість мати дитини пов’язана з жіночим безпліддям, 45% припадає на чоловічі фактори. Решта 15% бездітних пар стикаються з поєднанням порушень репродуктивної функції в чоловічому і жіночому організмі або з несумісністю партнерів.

Лікування безпліддя фото 2

Сучасні методи лікування

У лікуванні безпліддя першорядне значення має діагностика причин безпліддя. Тільки глибоке і всебічне обстеження обох партнерів дозволяє виявити всі можливі фактори, що перешкоджають природному зачаттю дитини. Залежно від цього підбирають програму для отримання бажаної вагітності.

У тому випадку, коли причину безпліддя можна вилікувати консервативним або хірургічним шляхом, зусилля лікарів будуть спрямовані саме на це.

Якщо причини безпліддя не лікуються, використовують методи допоміжних репродуктивних технологій:

 • ЕКЗ (екстракорпоральне запліднення): при непрохідності фаллопієвих труб у жінки, при необхідності відбору здорових сперматозоїдів у чоловіка, при високій ймовірності спадкових захворювань у дитини і в деяких інших випадках;
 • ПГД (передімплантаційна діагностика): дозволяє досліджувати ембріон на предмет генетичних мутацій і спадкових захворювань до підсадки в порожнину матки за програмою ЕКЗ;
 • штучна інсемінація: при неможливості введення сперматозоїдів чоловіка природним шляхом, при низькій якості сперматозоїдів, при необхідності вилучення чоловічих статевих клітин з окремих ділянок яєчок, при негативному тест-контакті;
 • донорські програми: коли неможливо отримати придатний для зачаття нового життя біоматеріал у одного або обох партнерів; – сурогатне материнство: при патологіях в жіночому організмі, які не дозволяють виносити здорову дитину.

Лікування безпліддя в клініці професора Феськова О.М.

«Все, що може бути виміряно, має бути виміряно» – один з девізів нашої команди. Ретельний підхід до обстеження дозволяє нам виявляти причини безпліддя навіть в тих випадках, коли в інших клініках опускають руки.

У клініці професора Феськова О. М. створені всі умови для успішного відновлення дітородної функції як у жінок, так і у чоловіків. Урологи і гінекологи вищої категорії працюють над відновленням здоров’я органів статевої системи. При необхідності проводяться консультації суміжних фахівців тут же, в стінах нашого медичного закладу.

У нас працюють найкращі хірурги Києва і Харкова. Вони проведуть оперативне втручання, якщо проблему безпліддя не вдасться усунути консервативними методами.

В області допоміжних репродуктивних технологій ми накопичили стільки досвіду і знань, що можемо практично гарантувати вагітність після ЕКЗ. Дізнайтесь вартість програми ЕКЗ за телефонами нашого контакт-центру.

Ось лише кілька ключових особливостей, які вигідно відрізняють нас від інших медичних центрів:

 1. Ми віддаємо перевагу м’яким і коротким протоколами стимуляції овуляції при ЕКЗ, що зменшує гормональне навантаження на організм жінки.
 2. Перенесення ембріона відбувається на тих же термінах, що і в природних умовах, і це підвищує його шанси на успішну імплантацію і розвиток.
 3. За розвитком ембріонів ведеться постійне спостереження за допомогою відеокамер, що дозволяє відібрати найбільш перспективний зародок для підсадки в порожнину матки.
 4. Всі пристрої, необхідні для збереження життєздатності ембріонів підключені до автономної системи енергопостачання.
 5. Для підвищення шансів на успішну вагітність застосовують спеціальні методики підготовки ендометрія матки до імплантації ембріона.
 6. Ембріон може бути досліджений на спадкові захворювання ще до підсадки в організм матері.

Перший візит

На першій зустрічі лікар-репродуктолог поставить низку питань, які допоможуть визначитися, з чого почати обстеження пари.

Будьте готові надати наступну інформацію:

 • тривалість спроб завагітніти;
 • перенесені раніше захворювання та операції;
 • особливості періоду статевого дозрівання;
 • наявність спадкових захворювань;
 • спостерігаються порушення в роботі гормональної системи і т.п.

За результатами зустрічі буде складено індивідуальну програму обстеження.

Діагностика

Обстеження чоловіків зазвичай включає в себе наступні процедури:

 1. Огляд у андролога.
 2. Спермограмма.
 3. УЗД органів сечостатевої системи.
 4. Аналізи на рівень гормонів в крові.
 5. Бакпосів виділень з статевих органів.
 6. Додаткові обстеження на імунні реакції і носіння мутацій при необхідності.

Для діагностики причин жіночого безпліддя проводять такі дослідження:

 1. Огляд в гінекологічному кріслі.
 2. УЗД сечостатевої системи.
 3. Оцінка гормонального фону.
 4. Аналізи на інфекційні захворювання.
 5. Відстеження етапів дозрівання яйцеклітин.
 6. Перевірка прохідності фаллопієвих труб.

Консультація

Після отримання результатів обстежень репродуктолог призначає консультацію для спільного з пацієнтами планування подальших дій по досягненню вагітності.

Можливі варіанти лікування жінки:

 1. Консервативне лікування медикаментами застосовують при порушеннях гормонального фону і захворюваннях сечостатевої системи інфекційної природи.
 2. Хірургічним шляхом можуть бути усунені непрохідність маткових труб і різні вроджені вади статевих органів.
 3. ЕКЗ буде запропоновано пацієнтам, якщо не вдається усунути прохідність маткових труб або коли шанси на природне запліднення залишаються низькими через погану якість сперми.
 4. Корекцію гормонального фону за допомогою андрогенного праймінга застосовують при зниженому запасі яйцеклітин.
 5. Донорські програми використовують в тих випадках, коли власний біоматеріал, придатний для запліднення, не вдається отримати у подружньої пари, яка звернулася за допомогою.

Можливі варіанти лікування чоловіка:

 1. Варикоцеле, патології в яєчках і деякі інші аномалії усувають хірургічним шляхом. Після операції репродуктивна функція, як правило, відновлюється самостійно.
 2. Захворювання, викликані інфекцією, лікують за допомогою антибіотиків та протизапальних препаратів.
 3. При відсутності сперматозоїдів в еякуляті вдаються до процедури microTESE, щоб витягти чоловічі статеві клітини безпосередньо з яєчок.
 4. При поганій спермограмі в рамках програми ЕКЗ використовують методи Піксі та ІКСІ для відбору придатних до запліднення сперматозоїдів і їх введення в жіночу яйцеклітину.
 5. У разі вироблення антитіл на власні сперматозоїди, виконують складну поетапну програму, яка коригує імунні реакції організму.

Великий вибір вживаних в нашій клініці технологій дозволяє підібрати індивідуальну програму лікування для кожного пацієнта, виходячи з медичних показань.

Результати

Нам довіряють пацієнти не тільки з України, а й з багатьох країн світу. Більш ніж 25 років досвіду в сфері репродуктивних технологій дозволяє нам братися за найскладніші випадки жіночого і чоловічого безпліддя.

Не покидаючи стін клініки професора Феськова О. М., можна пройти весь спектр діагностичних процедур, лабораторних обстежень, консультацій репродуктологов і суміжних фахівців. Комплексний підхід дозволяє максимально точно виявити причини безпліддя і успішно їх подолати.

Головна мета наших фахівців – відновити здатність до природного зачаття і виношування здорової дитини. Якщо ж цього домогтися неможливо – в нашому розпорядженні повний спектр допоміжних репродуктивних технологій. Це дозволяє нам практично гарантувати появу на світ бажаної дитини.

У нашій клініці є власний криобанк для зберігання ембріонів, які можна використовувати для повторних спроб підсадки або наступної вагітності. Також у нас зберігаються дані про здорових донорів, які готові надати свій біоматеріал в разі потреби. За рахунок цього відкривається безліч можливостей для отримання довгоочікуваної вагітності.

Ціна на послуги нашої клініки цілком прийнятна і конкурентноздатна на території України. Про всі можливі витрати вас проінформують на етапі консультацій.

Для запису на консультацію зателефонуйте нашим координаторам: 

 • 0 800 50 77 90
 • 098 100 76 76
 • 066 100 76 76
 • 093 100 7676

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

Переваги клініки

Тільки за результатами всебічного обстеження і жінки і чоловіка можна з точністю діагностувати причини безпліддя. Це дозволить вибрати ефективну для вас тактику подолання безпліддя. У клініці професора Феськова О.М. ви можете пройти повний цикл: від діагностики причин ненастання вагітності до досягнення результату — вагітності та народження дитини. Лабораторні клінічні та генетичні дослідження, хірургічні методи діагностики та лікування та 26-ти річний досвід у подоланні безпліддя дозволяють домогтися успіху навіть у найскладніших випадках.

Регулярний пошук нових методик та рішень, участь в міжнародних конференціях, публікації в наукових виданнях, підвищення кваліфікації лікарів клініки професора Феськова О.М. дозволяє поєднувати науку і практичні навички. Завдяки новим методам, дослідженням, принципам доказової медицини, ми досягаємо успіху в лікуванні пацієнтів.

Понад 26 років наші лікарі успішно боряться з жіночим і чоловічим безпліддям, руйнуючи міф, що воно нездоланне. Накопичені знання, навички та методики дозволяють лікарям підібрати індивідуальне лікування кожній парі. І до сих пір — кожен випадок унікальний. Ми маємо все необхідне, щоб допомогти вам стати батьками: кваліфіковані фахівці, навички, методики, устаткування та інструменти і те, що безцінне — досвід, завдяки котрому тисячі сімей вже отримали щастя батьківства.

Вартість послуги
Консультація репродуктолога з питань лікування безпліддя

від750грн

Консультація репродуктолога з питань лікування безпліддя

від750грн

Консультація уролога-андролога

від630грн

Консультація уролога-андролога

від660грн

Консультація онлайн професора Феськова О.М

2350грн

Оплатити онлайн
Консультація онлайн к.м.н Феськової І.А

1350грн

Оплатити онлайн
Консультація онлайн аналітична

950грн

Оплатити онлайн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвіул. Юлии Здановской, 71Е
Час роботипн-пт 8:30 - 17:00, сб 9:00 - 13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковіул. Холодногорская, 15
Час роботипн-пт 8:30 - 16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


   Замовити дзвінок