Коли рекомендують ЕКЗ?

Зміст

Материнство — одна з найважливіших сторін життя кожної жінки, але, на жаль виникають ситуації, внаслідок яких, деяким жінкам і їх партнерам пізнати цю радість практично неможливо. Але, не варто впадати у відчай, в сучасному світі, завдяки високоспеціалізованих технологіям, впорається з безпліддям можна.

Одним з найбільш дієвих методів в боротьбі з безпліддям є запліднення ЕКЗ (екстракорпоральне запліднення). Але, варто зазначити, що в останні кілька років незвичайним попитом користується ще один, більш інноваційний метод — ІКСІ.

Процедура ЕКЗ. Призначення

Якщо більш детально розглядати процедуру ЕКЗ, тоді, варто відзначити, що весь метод заснований на заплідненні яйцеклітини сперматозоїдом в пробірці або точніше, в чашці Петрі. Після того, як безпосередньо саме запліднення відбулося, яйцеклітина поміщається в матку жінки, де і відбувається подальше рвіть плода. Окрему увагу варто приділити і того, що для успішного проведення запліднення, обом партнерам необхідно провести ряд процедур, як до, так і після завершення ЕКЗ.

ІКСІ є методом проведення ЕКЗ

Основний принцип заснований на тому, що процес проведення процедури залишився колишнім, просто, перед заплідненням, з яйцеклітини видаляються клітини променистого вінця, таким чином шанси на успіх зростають, так як запліднити яйцеклітину стає простіше. Метод ІКСІ надзвичайно успішний в разі чоловічого безпліддя або в тому випадку, якщо сперматозоїди у чоловіка слабоактивними.

Але, найчастіше, перебуваючи на роздоріжжі багато жінок сумніваються, чи варто проходити процедуру ЕКЗ, чи допоможе вона їм чи стане черговим розчаруванням. Відповідь на запитання; в яких випадках вагітності рекомендовано ЕКЗ? Знайти більш ніж легко. Для початку варто відзначити, що безпосередньо сама процедура ЕКЗ заснована на перенесенні ембріона в жіночу матку через шийку. Таким чином, маткові труби абсолютно не впливають на процес. Тому, ЕКЗ рекомендовано у випадках непрохідності або відсутності маткових труб.

У разі тяжких форм чоловічого безпліддя, ЕКЗ відбувається за методом ІКСІ і найчастіше, завершується успіхом. Окрему увагу варто приділити і того, що фактично, штучне запліднення рекомендовано при будь-яких варіантах безпліддя у одного або іншого партнера. Але, варто пам’ятати, що якщо ви зважилися на цю процедуру, то, не варто втрачати час, тому-що в даному випадку, воно “працює” проти вас.

Точніше, ніж старше жінка, тим менше шансів на успіх. Якщо розглядати середні статистичні дані, тоді можна помітити, що ймовірність успішного ЕКЗ, тобто безпосередньо самого народження такого бажаного і довгоочікуваного дитини, у жінок до 35 років, становить близько 40-45%. А ось в 35-37 років, цей відсоток падає до 30. У період з 38 і до 40 років, можливість народити малюка залишається на рівні 20 або 25%, а ось вже в сорокарічному віці падає до 10%.

Звичайно, дані статистичні дані не точні і завжди існує шанс, пізнати радість материнства завдяки ЕКЗ і в 45 років, але не варто на це сподіватися, найкраще, пройти процедуру в тому віці, коли ваш організм прибуває в максимальному розквіті і шанси на народження малюка високі як ніколи.

Ще статті цієї рубрики

Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок