Алергія у вагітних: як боротися?

Зміст

На жаль, вагітність при всіх плюсах даного стану, супроводжується багатьма проблемами для здоров’я жінки. Прояв алергічної реакції в даній ситуації є досить поширеним. Дане тимчасове захворювання при цьому супроводжується найрізноманітнішими симптомами. Деякі з них досить болісно переносяться жінками.

Часті симптоми при алергії у вагітних:

  • риніт;
  • дерматит;
  • синусит;
  • кропив’янка.

 

Проблема полягає в непередбачуваності алергії. Навіть якщо жінка раніше ніколи не стикалася з цим розладом, то в процесі вагітності ситуація може кардинально змінитися. Алергія цілком може проявитися на деякі харчові продукти, шерсть, пил або лікарські препарати.

Але цілком імовірна і зворотна ситуація. Якщо жінка страждала на алергію, то час вагітності її прояви можуть зійти нанівець. Це відбувається під впливом кортизолу, який посилено продукується організмом вагітних.

Наслідки алергії

Під час вагітності жінкам заборонено вживати багато медикаментів. Через це процес лікування алергії стає більш трудомістким.

Але найголовніше, що джерела негативної реакції, все ж, не здатні завдати шкоди плоду, адже вони не проникають до зростаючого малюкові крізь плаценту. Так що, не варто заробляти собі нервовий розлад, турбуючись про здоров’я дитини.

З іншого боку, алергія у майбутньої мами істотно підвищує ймовірність того, що народжений в майбутньому дитина буде схильний до алергії.

Способи лікування

Щоб захистити себе і майбутньої дитини від негативу, вагітним жінкам, які страждають від алергії, все ж, краще здатися лікареві. Після детального обстеження фахівець визначить, чи можна в конкретному випадку призначати ті або інші ліки. Слід розуміти, що найбільш поширені препарати проти алергії протипоказані при вагітності. Наприклад, “Діазолін”, “Супрастин”, “Кларитин” і “Тавегіл”, які найбільш звичні, не рекомендовані в першому триместрі (а вже про “Димедрол” і говорити нічого).

Якщо алергічна чутливість дівчата відома заздалегідь, але конкретний алерген невідомий, то відразу ж необхідно вдаватися до профілактичних заходів. Для цього обов’язково потрібно зробити алергічну пробу.

Її результат дозволить дізнатися, що конкретно є причиною прояви негативної реакції організму. Маючи в своєму розпорядженні такої інформації, представниці прекрасної статі зможуть захистити себе від будь-якого контакту з конкретним продуктом харчування або речовиною.

Паралельно з цим можна дотримуватися спеціальної гіпоалергенної дієти. Вона як раз і передбачає повне виключення з раціону жінки, яка перебуває в цікавому положенні, тих продуктів, які здатні викликати неприємні прояви.

Якщо ж алергічна реакція починає проявлятися набряком, низьким артеріальним тиском, проблемами з диханням, то варто викликати швидку. Бо набряк Квінке, наприклад, або анафілактичний шок розвиваються дуже швидко, а їх наслідки можуть виявитися фатальними.

Милі вагітні! Пам’ятайте! При будь-яких захворюваннях важливо своєчасно звернутися до лікаря!

Ще статті цієї рубрики

Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок