Головна Послуги Вагітність Підтримка вагітності після ЕКЗ на ранніх термінах

Підтримка вагітності після ЕКЗ на ранніх термінах

Вартість послуги
Консультація

330грн

Вагітність, досягнута в результаті ЕКЗ — це не тільки велика перемога і щастя, але й початок нового радісного і тривожного етапу. Зберегти і виносити дитину, на жаль, вдається не завжди. За статистикою 20% вагітностей перериваються, і відбувається це переважно в першому триместрі (до 12 тижнів).
Переривання вагітності може відбуватися у вигляді мимовільного аборту, коли елементи плодового яйця виганяють з порожнини матки або у вигляді завмерлої вагітності, у випадку, якщо розвиток ембріона припиняється, а плодове яйце ще деякий час залишається в порожнині матки.
Всі причини переривання можна розділити на дві великі групи: ембріональні причини і материнський фактор.

Перше місце, за статистикою, займають причини, пов’язані з генами і хромосомними порушеннями ембріона. Переривання вагітності в таких випадках відбувається до 6 тижнів вагітності. Також може мати місце анембріонія (відсутність ембріона в плодовому яйці).

Контрольована стимуляція овуляції (КСО) викликає певні гормональні зміни в організмі у жінки.

Для виявлення необхідності гормональної підтримки проводиться контроль рівня естрадіолу і прогестерону в крові у жінки. При цьому високий рівень естрадіолу є також і показником небезпеки розвитку синдрому гіперстимуляції яєчників.

Для підтримки вагітності ваш лікар репродуктолог індивідуально підбирає препарати та їх дозу. Використовуються як вагінальні, так і сублінгвальниє (під язик) форми застосування препаратів.

Важливу роль відіграють вітаміни, особливо вітаміни-антигіпоксантів (віт. С, Е, b-каротин), фолієву кислоту (до 800 мкг на добу). При обтяженому акушерському анамнезі (вади розвитку плода) доза фолієвої кислоти з ранніх термінів 5 мг/сут.

УЗД для визначення стану вагітності має сенс робити не раніше, ніж через 3 тижні після перенесення. У цей час вже можна побачити плодове яйце, оцінити стан яєчників і ендометрію. УЗД проводиться за показаннями з перервами в тиждень для динамічного спостереження за станом плоду, яєчників і матки. При цьому також оцінюється місце розташування ембріона (низьке розташування може призводити до викидня), відсутність (або наявність) в порожнині матки вільної рідини (тобто, крові), відшарування плодового яйця і т.д. Все це дозволяє в ранні терміни виявити загрозу переривання і вживати профілактичних заходів.

Крім того, запорукою успішного перебігу вагітності є постійний контакт жінки з лікарем. Жінка повинна стежити за своїм станом і негайно повідомляти лікаря про появу кров’янистих виділень, болів внизу живота, відчуття розпирання в животі і т.д.

Багатоплідна вагітність, частота яких при ЕКЗ вельми висока, завжди пов’язана з загрозою викиднів і передчасних пологів. Тому одним із способів уникнення даних ускладнень є селективне перенесення одного ембріона.

Як не сумно констатувати, але серед жінок, які в 1 триместрі вагітності, що наступила в результаті ЕКЗ, спостерігалися в жіночих консультаціях за місцем проживання, відсоток переривання вагітності в три рази вище, ніж серед тих, хто перші тижні вагітності провели під наглядом лікарів клінік репродуктології.
Ваше здоров’я і благополучний перебіг вагітності залежить від правильності виконання всіх призначень лікуючого лікаря, своєчасного оповіщення доктора про будь-які зміни у Вашому стані здоров’я.

При повній довірі доктору всі спільні зусилля обов’язково завершаться щасливим появою на світ вашого довгоочікуваного малюка.

Переваги клініки

Спеціалізована клініка (серед наших вагітних ті, хто йшов до народження дитини через тернистий шлях багаторічного безпліддя. Ми знаємо цінність кожного зачаття, тому професійно і відповідально спостерігаємо майбутніх малюків до самого народження).

Оформляємо всі необхідні документи – обмінна карта, лікарняний лист (немає необхідності звертатися в державну поліклініку, паралельно ставати там на облік).
Оформляємо договір на ведення вагітності (весь перелік і порядок надання послуг регламентований документально).

У нас можна зробити всі необхідні аналізи і дослідження (своя лабораторія, апарати УЗД експертного класу).

Прийом по запису без черг і очікувань (всі візити будуть скоординовані з метою мінімізації відвідувань – за один візит можна здати необхідні аналізи, пройти УЗД-скринінг, відвідати доктора, який спостерігає вагітність).

3 пакети спостереження з урахуванням індивідуальних потреб Вашої вагітності.

Для майбутніх мам ми проводимо лекції по догляду за малюком спільно з дитячим медичним центром Ліни Барської.

Вартість послуги
Консультація

330грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


  Записатися на прийом  Запис на прийом
  Смена Email
  Смена Email

  В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

  Вхід в особистий кабінет
  Забули пароль
  Забули пароль
  Виберіть місто
  Заявку відправлено
  Ок
  Ви успішно зареєструвались
  Ок
  Пароль змiнено
  Ок
  Аналізи відправлені

  Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

  Ок
  Матеріали надіслано

  Перевірте свою пошту

  Ок
  Оплата пройшла успішно
  Ок
  Оплата не вдалася
  Ок
  Email успешно изменен
  Ок
  Аналізи не відправлені

  Перевірте правильність введених даних

  Ок
  Реєстрація

  Ви вже зареєстровані?

  Підтвердження реєстрації

  Ви вже зареєстровані?

  loading icon
  Записаться на прием
  На выбранную дату запись невозможна
  Спасибо

  Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    Замовити дзвінок