Головна Послуги Вагітність Ведення вагітності на ранніх термінах

Ведення вагітності на ранніх термінах

Вартість послуги
Консультація гінеколога

365грн

Консультація гінеколога

535грн

Спостереження вагітності "Базовий"

21950грн

Спостереження вагітності "Спеціальний"

36850грн

Спостереження вагітності "Все включено"

49500грн

Вагітність, досягнута в результаті ЕКЗ – це не лише велика перемога та щастя, а й початок нового радісного та тривожного етапу. Зберегти та виносити дитину, на жаль, вдається не завжди. За статистикою 20% вагітностей перериваються, і відбувається це переважно у першому триместрі (до 12 тижнів). Переривання вагітності може відбуватися у вигляді мимовільного аборту, коли елементи плодового яйця виходять з порожнини матки або у вигляді вагітності, що завмерла, у разі, якщо розвиток ембріона припиняється, а плодове яйце ще деякий час залишається в порожнині матки.

Які обстеження призначають вагітним у першому триместрі

Майбутні матері обов’язково проходять дослідження, починаючи з 1-го триместру (з 3 по 12 тиждень).
У цей термін жінка здає такі аналізи:

 1. ВІЛ, RW;
 2. Аналіз крові: клінічний, група та резус фактор, на глюкозу;
 3. Аналіз сечі: клінічний, бак. посів сечі, антибіотикограма;
 4. ІФА: HBA-антиген, гепатит С;
 5. ЕКГ;
 6. Кольпоскопія;
 7. Мазок на флору, цитологія;
 8. УЗД;
 9. Розрахунок маркерів хромосомної аномалії у плода та прееклампсії.

Усі результати діагностики розшифровуються під час консультації з провідним спеціалістом вагітності.

Можливі причини переривання вагітності на ранніх термінах

Усі причини переривання можна розділити на великі групи: ембріональні причини і материнський чинник. Перше місце, за статистикою, займають причини, пов’язані з генами та хромосомними порушеннями ембріона. Переривання вагітності у разі відбувається до 6 тижнів вагітності.

Також може мати місце анембріонія (відсутність ембріона у плодовому яйці). Контрольована стимуляція овуляції (КСВ) викликає певні гормональні зміни в організмі жінки. Для виявлення необхідності гормональної підтримки проводиться контроль рівня естрадіолу та прогестерону у крові у жінки. При цьому високий рівень естрадіолу є також показником небезпеки розвитку синдрому гіперстимуляції яєчників.

Небезпечні симптоми, що вимагають звернення до лікаря

Починаючи з першого тижня вагітності, жінка несе велику відповідальність не лише за себе, а й за майбутню дитину. Тому відкладати чи нехтувати консультаціями з гінекологом не варто.
Звернутися до лікаря необхідно, якщо:

 • Нудота більше 5 разів на добу;
 • Нестабільний тиск;
 • Часті мігрені;
 • Біль у поперековому відділі;
 • Біль в животі;
 • Кров’янисті виділення.

Ведення вагітності на ранніх термінах фото 1

Після виявлення причини лікар може призначити додаткову діагностику та лікування.

Особливості вагітності після ЕКЗ

Ведення вагітності на ранніх термінах після ЕКЗ має особливий характер. Репродуктологи клініки та акушери-гінекологи супроводжують майбутню маму, приділяючи особливу увагу саме 1-му триместру. Тому що в цей період відбувається найважливіше формування плаценти.

Для підтримки вагітності Ваш лікар репродуктолог на прийомі індивідуально підбирає препарати та їхню дозу. Використовуються як вагінальні, так і сублінгвальні (під язик) форми застосування препаратів. Важливу роль відіграють вітаміни, особливо вітаміни-антигіпоксанти (віт. С, Е, b-каротин), фолієва кислота (до 800 мкг на добу).

За наявності патології у плода доза фолієвої кислоти з ранніх термінів 5 мг на добу. УЗД для визначення стану вагітності має сенс робити не раніше ніж через 3 тижні після перенесення.

У цей час вже можна побачити плодове яйце, оцінити стан яєчників та ендометрію. УЗД проводиться за показаннями з перервами на тиждень для динамічного спостереження за станом плода, яєчників та матки. При цьому також оцінюється місце розташування ембріона (низьке розташування може призводити до викидня), відсутність (або наявність) у порожнині матки вільної рідини (тобто крові), відшарування плодового яйця і т.д.

Все це дозволяє в ранні терміни виявити загрозу переривання та вживати профілактичних заходів. Крім того, запорукою успішного перебігу вагітності є постійний контакт жінки з лікарем. Жінка повинна стежити за своїм станом і негайно повідомляти лікаря про появу кров’янистих виділень, болю внизу живота, відчуття розпирання у животі тощо.

Багатоплідна вагітність, частота яких при ЕКЗ дуже висока, завжди пов’язана з загрозою викиднів та передчасних пологів. Тому одним із способів уникнення даних ускладнень є селективне перенесення одного ембріона. Як не сумно констатувати, але серед жінок, які в 1 триместрі вагітності, що настала в результаті ЕКЗ, спостерігалися у жіночих консультаціях за місцем проживання, відсоток переривання вагітності втричі вищий, ніж серед тих, хто перші тижні вагітності провели під наглядом лікарів клінік репродуктологи .

Ведення ранньої вагітності у клініці Феськова О.М.

Ваше здоров’я та благополучний перебіг вагітності залежить від правильності виконання всіх призначень, своєчасного оповіщення лікаря про будь-які зміни у Вашому стані здоров’я. При повній довірі всі спільні зусилля обов’язково завершаться щасливою появою на світ Вашого довгоочікуваного малюка.

На додаток у пакетах спостереження вагітності вже передбачені всі необхідні для Вас аналізи та обстеження, консультації лікарів, супровід документації на кожному з етапів. Кожне відвідування у комфортний час у тихій та спокійній обстановці без черг. Докладніше про пакети Ви дізнаєтесь на сторінці «Програми ведення вагітності» або на консультації у спеціаліста клініки.

Прийом проводять наші фахівці у Харкові та Києві. Записатись на консультацію можна через наш контакт-центр або залишити заявку на сайті.

Ціна консультації складає від 365 грн.

Переваги клініки

Спеціалізована клініка (серед наших вагітних ті, хто йшов до народження дитини через тернистий шлях багаторічного безпліддя. Ми знаємо цінність кожного зачаття, тому професійно і відповідально спостерігаємо майбутніх малюків до самого народження).

Оформляємо всі необхідні документи – обмінна карта, лікарняний лист (немає необхідності звертатися в державну поліклініку, паралельно ставати там на облік).
Оформляємо договір на ведення вагітності (весь перелік і порядок надання послуг регламентований документально).

У нас можна зробити всі необхідні аналізи і дослідження (своя лабораторія, апарати УЗД експертного класу).

Прийом по запису без черг і очікувань (всі візити будуть скоординовані з метою мінімізації відвідувань – за один візит можна здати необхідні аналізи, пройти УЗД-скринінг, відвідати доктора, який спостерігає вагітність).

3 пакети спостереження з урахуванням індивідуальних потреб Вашої вагітності.

Для майбутніх мам ми проводимо лекції по догляду за малюком спільно з дитячим медичним центром Ліни Барської.

Вартість послуги
Консультація гінеколога

365грн

Консультація гінеколога

535грн

Спостереження вагітності "Базовий"

21950грн

Спостереження вагітності "Спеціальний"

36850грн

Спостереження вагітності "Все включено"

49500грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


  Записатися на прийом  Запис на прийом
  Смена Email
  Смена Email

  В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

  Вхід в особистий кабінет
  Забули пароль
  Забули пароль
  Виберіть місто
  Заявку відправлено
  Ок
  Ви успішно зареєструвались
  Ок
  Пароль змiнено
  Ок
  Аналізи відправлені

  Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

  Ок
  Матеріали надіслано

  Перевірте свою пошту

  Ок
  Оплата пройшла успішно
  Ок
  Оплата не вдалася
  Ок
  Email успешно изменен
  Ок
  Аналізи не відправлені

  Перевірте правильність введених даних

  Ок
  Реєстрація

  Ви вже зареєстровані?

  Підтвердження реєстрації

  Ви вже зареєстровані?

  loading icon
  Записаться на прием
  На выбранную дату запись невозможна
  Спасибо

  Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    Замовити дзвінок