Хлопчик…і ще один хлопчик

Напевно, кожна людина хоч раз та чув фразу: «Добре б першого хлопчика, а слідом дівчинку. Захисник і принцеса », або навпаки:« Перш за все, як то кажуть, няньку, а потім ляльку ». Зазвичай, так міркують ті, хто поки знаходиться в стадії пасивного планування, або взагалі абстрактно думають про майбутнє. Для пар, які усвідомлено і серйозно підійшли до народження дитини, першорядним стає народження міцного і здорового малюка, все інше – другорядне. Але те, що стать дитини завжди і в усі часи хвилювало батьків, залишається фактом.

Науково доведено, що саме батько є «відповідальним» за стать дитини. Справа в тому, що чоловічі сперматозоїди можуть бути як з хромосомою Х так і з Y-хромосомою, на відміну від жіночої яйцеклітини, яка містить завжди лише Х-хромосому. При злитті яйцеклітини і Х-сперматозоїда відбудеться зачаття дівчинки, а при заплідненні жіночої клітини сперматозоїдом хромосомою Y почнеться розвиток чоловічого ембріона.

На підставі цих наукових фактів, вважають, що Х і Y сперматозоїди мають різні характеристики. Виходячи з цих характеристик, люди намагаються створити максимально сприятливі умови, щоб вийшов дитина бажаної статі.

Два основних моменти, що характеризують сперматозоїди – це їх швидкість пересування і тривалість життя. Так, Х-сперматозоїди здатні довше прожити в жіночому організмі, але їх швидкість невелика. А ось сперматозоїди з хромосомою Y досить «швидкі», але вони значно поступаються в тривалості життєвого циклу. 

Хлопчик...і ще один хлопчик фото 1Необхідно пам’ятати, що якщо у пари є проблеми із зачаттям або стоїть діагноз безпліддя, краще даний метод не використовувати, так як час, витрачений на планування, може значно збільшитися.

І, звичайно ж, якщо пара зважилася на ЕКЗ, то можна провести ПГД (Передімплантаційна генетична діагностика). Це процедура, яка допоможе точно дізнатися стать ембріона. Ясно, що це робиться не для розваги, а за медичними показаннями, а також щоб виключити ризик передачі майбутній дитині захворювання, яке передається тільки по чоловічій або жіночій лінії.

Ще статті цієї рубрики

Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок