Головна Послуги Дерматологія Видалення бородавок

Видалення бородавок

Вартість послуги
Первинна консультація дерматолога

630грн

Видалення бородавок

від70грн

Що таке бородавки?

Бородавки – це доброякісні новоутворення на шкірі. Їх виникнення безпосередньо пов’язане з вірусом папіломи людини. Візуально вони нагадують сосочок 1-15 мм з ніжкою або без неї. Колір утворення може варіюватися від тілесного до коричневого і сірого. Папіломи мають ніжку і м’які на дотик, бородавки відрізняються широкою основою і щільною структурою.

Чому з’являються бородавки на шкірі?

Для утворення бородавки вірус папіломи людини повинен потрапити на слизову оболонку і шкіру. Зараження відбувається трьома шляхами. Найпоширеніший – статевий. Важливо пам’ятати, що для зараження ВПЛ достатньо контакту зі статевими органами. Трансплацентарна передача – це інфекція від матері до плоду під час вагітності. При наявності травм і мікротравм шкірних покривів підвищується ймовірність зараження контактним і побутовим шляхом через предмети побуту.

Чи завжди при зараженні ВПЛ утворюються бородавки? Ні. При латентній формі вірус ніяк себе не проявляє зовні, але при цьому людина є носієм вірусу. Поява бородавок в клінічній формі може статися через 1-20 місяців.

Види бородавок

Бородавки в залежності від їх розташування, форми і структури діляться на вульгарні (прості), ниткоподібні і плоскі.

види бородавок, діагностика бородавок, видалення бородавок

Вульгарні бородавки (прості)

Ця категорія є найпоширенішою, найчастіше з’являється на шкірі пальців і кистей рук. Вони мають щільну шорстку структуру, округлу форму. Їх розмір варіюється від 2 до 10 мм. Якщо Ви уважно придивитеся до такої бородавки, то візуально помітите безліч дрібних вузликів.

Ниткоподібні бородавки

На дотик такі бородавки м’які, мають витягнуту форму і невеликі розміри в межах 0,1-3 мм. Ниткоподібні бородавки найчастіше з’являються на шкірі обличчя в періорбітальній і орбітальній зонах.

Плоскі бородавки

На цю категорію припадає близько 4% всіх випадків появи бородавок. Частіше від них страждають молоді люди і діти, тому їх ще називають підлітковими. Бородавка трохи підноситься над поверхнею шкіри, має плоску верхівку і округлу форму.

Плоска бородавка відрізняється тим, що на її поверхні відсутній процес зроговіння, вона залишається блискучою і гладкою. Колір варіюється від тілесного до світло-коричневого, розмір рідко перевищує 5 мм.

Стадії розвитку бородавок

Процес утворення бородавок починається з інфікування ВПЛ. Тривалий час вірус може залишатися в організмі і ніяк себе не проявляти. Захворювання, наявність імунодефіцитних станів і стреси призводять до ослаблення імунної системи, що активізує вірус.

Заражені клітини активно діляться і розмножуються, в результаті чого утворюється шишка і горбок, який представляє собою бородавку. Клітини бородавок з часом відмирають, утворюючи таким чином кірку ороговілого епітелію.

Бородавки можуть розташовуватися поодиноко або групами. У другому випадку видалення головної «материнської» бородавки призводить до зникнення інших.

На яких ділянках видаляють бородавки?

Сучасні технології з мінімальною травматизацією дозволяють видаляти бородавки з будь-якої ділянки шкіри обличчя і тіла, зокрема, з пальців рук і ніг, долонь, підошов стоп і передпліч, на повіках, лобі, гомілках, спині, слизовій оболонці ротової порожнини, пахвових западинах і паху. Також наша клініка допоможе позбутися від бородавок в шкірній складці між сідницями, на промежині і на зовнішніх частинах статевих органів.

Методи лікування бородавок

Позбутися від бородавок можна за допомогою хірургічного висічення, хімічної та радіохірургічної деструкції, електрокоагуляції або лазера. Вибір методу залежить від розмірів і місця розташування утворення.

Електрокоагуляція бородавок відома медицині вже понад півстоліття. Видалення бородавок проводиться за допомогою впливу змінного струму високої частоти. Метод знайшов широке застосування завдяки швидкості виконання, безболісності і можливості видалення глибоких бородавок.

Для видалення вульгарних і плоских бородавок частіше використовуються діодно-, СО2 і неодимові лазери. Метод дозволяє позбутися від широких бородавок, а також груп утворень на слизових оболонках і повіках. Лазерне видалення бородавок не проводиться при наявності цукрового діабету, фотодерматозу, герпесу, а також при прийомі тетрациклінів і сульфоніламів.

Видалення рідким азотом відбувається при температурі -196 ºC. Переваги даного методу: загоєння без рубців, не потрібно використовувати анестезію і тривалість процедури 1-5 хвилин.

видалення бородавок лазером

Догляд після процедури

Особливості післяпроцедурного догляду багато в чому залежать від обраного методу видалення бородавок. У перші дні після процедури потрібна обробка антисептиками, наприклад, Хлоргексидином або Мірамістином. Післяопераційні набряки можуть зберігатися протягом 5-7 днів.

Після того, як щільна кірочка відпаде самостійно, необхідно провести обробку кремами з відновлюючим ефектом, наприклад, Пантенолом. Якщо через 3-4 тижні в місці видалення бородавки відчувається біль, а рана не загоюється, візит до лікаря обов’язковий.

Переваги видалення бородавок в клініці професора Феськова О.М.

Метод видалення бородавок лазером, а також радіочастотна електрокоагуляція, яка застосовується в клініці професора Феськова О.М., дозволяє видалити бородавки безболісно, безпечно і ефективно. Сучасне обладнання робить пропили будь-якої глибини і дає можливість робити точкові дії. При виконанні процедури дотримуються всі санітарні норми, що є гарантією легкого реабілітаційного періоду і відмінного результату.

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

 

Яких результатів слід очікувати після видалення бородавок?

Протягом доби на місці видаленої бородавки утворюється темно-коричнева кірочка. Після загоєння кірочка відторгається без сторонньої допомоги, до двох місяців місце маніпуляції може мати яскраво-рожевий відтінок. При дотриманні рекомендацій, які дають наші лікарі, на місці видалення бородавки не залишається слідів і рубців.

Вартість видалення бородавок у Харкові

Ціна видалення бородавок у Харкові від 70 грн. Точна вартість залежить від розміру бородавки і визначається на консультації з дерматологом після дерматоскопії. Вартість консультації дерматолога та дерматоскопії 630 грн.

Поширені запитання

Проблема ВПЛ і бородавок, на жаль, знайома багатьом, тому наші лікарі відповіли на найчастіші питання:

Чим небезпечні бородавки?

Незважаючи на те, що бородавки вважаються доброякісними утвореннями, вони можуть розростатися вогнищами. Також важливо враховувати, що деякі генотипи ВПЛ мають онкогенний потенціал і можуть викликати дисплазію, ерозію та карциному. ВПЛ є не тільки косметичним дефектом, тому його прояв у вигляді бородавок має стати приводом для звернення до лікаря.

Як можна швидко позбутися від бородавок?

Безпечно і швидко позбутися від бородавок можна хірургічним шляхом, лазером, електрокоагуляцією, кріодеструкцією.

Як краще виводити бородавки?

Метод радіочастотної електрокоагуляції ефективний, може застосовуватися на будь-якій ділянці шкіри, застосовується як при плоских, так і при опуклих утвореннях. Цей метод атравматичний і безпечний. Завдяки точності дії дозволяє не зачіпати здорові тканини і домогтися високого косметичного результату без шрамів і рубців.

Скільки потрібно сеансів?

Метод електрокоагуляції дає можливість видалити бородавку за одну процедуру.

Записатися на прийом

Щоб записатися на прийом, достатньо заповнити форму на нашому сайті або зателефонувати за номером, вказаним у розділі «Контакти».

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

 

Вартість послуги
Первинна консультація дерматолога

630грн

Видалення бородавок

від70грн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвівул. Юлії Здановської, 71Е
Час роботипн-пт 8:30 - 17:00, сб 9:00 - 13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковівул. Холодногірська, 15
Час роботипн-пт 8:30 - 16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок