Головна Послуги Безпліддя Консультація репродуктолога

Консультація репродуктолога

Вартість послуги
Консультація репродуктолога з питань лікування безпліддя

від650грн

Консультація репродуктолога з питань лікування безпліддя

від650грн

Консультація онлайн аналітична

800грн

Оплатити онлайн

Медичний фахівець, який займається оцінкою роботи репродуктивної системи у чоловіків та жінок, – лікар репродуктолог. Існує багато захворювань, які стосуються органів, які відповідають за дітонародження. В результаті сімейні пари не можуть зачати дитину. До завдань лікаря входить визначення причини безпліддя та проведення ефективного лікування виявлених порушень.

Коли потрібна консультація репродуктолога?

Безпліддя – це основне порушення, з яким доводиться стикатися фахівцям репродуктивної медицини. Не всі сімейні пари можуть впоратися з відсутністю вагітності самостійно. Також трапляється, що після вдалого народження первістка настає вторинне безпліддя, коли, незважаючи на всі зусилля, сім’ї не вдається поповнитися другим чадом.

У більшості випадків записатися на прийом до репродуктолога рекомендує гінеколог або андролог, до яких насамперед звертаються чоловіки та жінки з різними розладами сечостатевої системи. Найчастіше консультація репродуктолога необхідна при:

 • відсутності зачаття 2-ї чи 3-ї дитини;
 • переривання вагітності на ранніх термінах;
 • неможливості завагітніти без явних причин;
 • наявності бажання пройти обстеження на етапі планування вагітності

Для тих, хто не має статевого партнера для зачаття, розроблено спеціальну програму екстракорпорального запліднення або штучного запліднення. Перед проходженням процедури обов’язково призначається консультація лікаря репродуктолога, оскільки це збільшує шанси на успішне запліднення.

Під час консультації репродуктолог:

 • збирає анамнез пацієнта (в ідеалі подружжя);
 • спрямовує жінку на проходження  УЗД діагностики;
 • робить оцінку результатів аналізів, які заздалегідь були здані;
 • дає рекомендації щодо подальшої терапії.

Важливо не відкладати запис до репродуктолога надовго, оскільки до 35 років жінки можуть розраховувати на природне зачаття. Після 35 з кожним роком стає все складніше зачати дитину та народити її здоровою.

Лікування у репродуктолога

Після обстеження лікар складає план лікування. Залежно від виду та причини розладу роботи репродуктивної системи проводиться:

 • консервативна терапія;
 • хірургічне втручання;
 • лікування допоміжними репродуктивними технологіями (ДРТ).

Іноді пацієнт має пройти лікування у лікарів суміжних спеціальностей. Наприклад, якщо у жінки стався викидень, тоді для відновлення здоров’я терапію проводить гінеколог, а потім призначається консультація у репродуктолога з метою запобігання повторному перериванню вагітності.

Як проходить прийом репродуктолога у Києві?

Пацієнтам пропонують пройти репродуктолога консультацію у комфортній обстановці, у зручний час. На прийомі фахівець поставить питання щодо скарг, раніше перенесених захворювань, спадкових патологій. Також лікарю необхідно буде надати інформацію інтимного характеру: наскільки активним є статеве життя, чи є взаємне бажання народити дитину, чи є довірчі відносини між партнерами.
Після опитування та збору анамнезу репродуктолог оглядає жінку на гінекологічному кріслі, дає направлення на ультразвукове дослідження. Складає план діагностики визначення причини безпліддя.

На прийомі репродуктолог аналізує отримані результати обстеження. Фахівець розповідає про сучасні тактики лікування безпліддя, відповідає на питання, пов’язані з ДРТ. Завдяки спільним зусиллям лікаря та пацієнта вдається досягти бажаної вагітності.

Як підготуватись до консультації?

Консультація з питань безпліддя з лікарем завжди допоможе внести ясність у вашу ситуацію. Для здійснення максимально корисного візиту потрібно заздалегідь скласти список питань, що цікавлять. На прийомі багато хто губиться і забуває про найважливіше, тому нескладні підготовчі заходи допоможуть зібратися в потрібний момент.

Для консультації необхідно підготувати всю важливу медичну документацію: аналізи, дослідження, висновки лікарів та виписки з історій хвороб, якщо проводилося лікування у стаціонарі. У разі стояння на обліку у профільного фахівця потрібно проконсультуватися з ним про можливе проведення ДРТ.
Якщо під час консультації планується огляд уролога чи огляд гінеколога, слід напередодні утриматися від інтимних стосунків, застосування лікарських засобів як свічок чи гелів на статевих органах.

Чим відрізняється репродуктолог від гінеколога?

Питаннями жіночого здоров’я опікується лікар-гінеколог. У його компетенцію входить профілактика та лікування захворювань сечостатевої системи у жінок. Найчастіше гінекологи проводять терапію запалень, інфекцій, ерозій, міом, порушень менструацій та постклімактеричних проявів, ендометріозу та вад розвитку.

У жіночій консультації гінекологи ставлять на облік вагітних та спостерігають за розвитком плода до передбачуваної дати пологів. Далі жінки вступають до пологового будинку, де акушери-гінекологи беруть участь у народженні малюка і спостерігають спочатку за породіллю до виписки зі стаціонару.

Репродуктологи в здебільшого надають консультацію щодо безпліддя. Для з’ясування причини відсутності вагітності лікар має великі знання не тільки з гінекології, але й ендокринології, урології та інших спеціальностей.
Лікарський досвід репродуктологи застосовують для:

 • визначення причини безплідності;
 • складання індивідуального плану лікування сімейної пари від безплідності;
 • підготовки чоловіка та жінки до зачаття природним шляхом;
 • проведення при необхідності внутрішньоматкової інсемінації чи екстракорпорального запліднення.

Репродуктологи працюють із сімейною парою обопільно, тому питання з вагітністю вирішуються швидше та ефективніше. Якщо немає партнера для зачаття, тоді можна звернутися до лікарів для проведення ЕКЗ, яке також відбувається за участю репродуктолога.

Консультація з безпліддя у клініці професора Феськова О.М.

Репродуктолог у Києві у клініці Феськова О.М. докладно проконсультує щодо передових технологій лікування жіночої та чоловічої безплідності. Фахівці нашого медичного центру мають передові ДРТ, а також всі необхідні знання та досвід, які використовуються для якнайшвидшого настання бажаної вагітності. З нами ви зможете відчути радість батьківства.

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

Переваги клініки

Тільки за результатами всебічного обстеження і жінки і чоловіка можна з точністю діагностувати причини безпліддя. Це дозволить вибрати ефективну для вас тактику подолання безпліддя. У клініці професора Феськова О.М. ви можете пройти повний цикл: від діагностики причин ненастання вагітності до досягнення результату — вагітності та народження дитини. Лабораторні клінічні та генетичні дослідження, хірургічні методи діагностики та лікування та 26-ти річний досвід у подоланні безпліддя дозволяють домогтися успіху навіть у найскладніших випадках.

Регулярний пошук нових методик та рішень, участь в міжнародних конференціях, публікації в наукових виданнях, підвищення кваліфікації лікарів клініки професора Феськова О.М. дозволяє поєднувати науку і практичні навички. Завдяки новим методам, дослідженням, принципам доказової медицини, ми досягаємо успіху в лікуванні пацієнтів.

Понад 25 років наші лікарі успішно боряться з жіночим і чоловічим безпліддям, руйнуючи міф, що воно нездоланне. Накопичені знання, навички та методики дозволяють лікарям підібрати індивідуальне лікування кожній парі. І до сих пір — кожен випадок унікальний. Ми маємо все необхідне, щоб допомогти вам стати батьками: кваліфіковані фахівці, навички, методики, устаткування та інструменти і те, що безцінне — досвід, завдяки котрому тисячі сімей вже отримали щастя батьківства.

Вартість послуги
Консультація репродуктолога з питань лікування безпліддя

від650грн

Консультація репродуктолога з питань лікування безпліддя

від650грн

Консультація онлайн аналітична

800грн

Оплатити онлайн

Фахівці

Ще послуги з категорії


Сертифікати

Підтвердження нашої суворої відповідності високим стандартам якості та безпеки в галузі репродуктивної медицини. Це гарантія того, що ваше здоров'я перебуває в надійних руках.

Лицензия МОЗ Украины
Сертификат ISO 9001: 2015
Патент США
Всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием


Філії

Зручне розташування наших клінік у Києві та Харкові з необхідною контактною інформацією та графіком роботи. Центри репродуктивної медицини професора Феськова, працюють для вас і вашого здоров'я

Клініка у Києвіул. Юлии Здановской (бывшая Ломоносова), 71Е
Час роботипн-пт 8:30 - 17:00, сб 9:00 - 13:00
Телефон0 800 50 77 90
Клініка у Харковіул. Холодногорская, 15
Час роботипн-пт 8:30 - 16:00
Телефон0 800 50 77 90
Відгуки про нас
Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


   Замовити дзвінок