Головна Послуги Прийом фахівців Дитячий гінеколог у Харкові

Дитячий гінеколог у Харкові

Вартість послуги
Консультація дитячого гінеколога

330грн

Огляд

160грн

Дитяча гінекологія не випадково виділена в окремий напрямок. Дівчинка — це не маленька жінка, її організм має свої особливості. Гінеколог, який спостерігає юних пацієнток з народження до 18 років, знає специфіку розвитку на різних вікових етапах, зміни в гормональній та кістковій системі, нюанси статевого дозрівання, а також симптоми захворювань у дівчаток і підлітків.

Проблеми «по жіночій частині» можуть виникнути навіть у немовлят. Статистика свідчить, що гінекологічні захворювання виявляються у кожної четвертої дівчинки дошкільного віку. Тому мамам важливо знати, де приймає дитячий гінеколог і не соромитися звернутися до нього, якщо помітили тривожні симптоми у своїх дочок.

Коли необхідна консультація дитячого гінеколога:

 • вроджені дефекти;
 • біль в животі та попереку в будь-якому віці;
 • печіння і свербіж геніталій, хворобливість при сечовипусканні;
 • виявлення пахової грижі;
 • неправильна будова зовнішніх статевих органів (наприклад, синехія— зрощення малих статевих губ);
 • виділення зі статевих шляхів;
 • рання поява ознак статевого розвитку (волосся під пахвами і на лобку, грудні залози починають рости до 8 років), або їх затримка, коли ці ознаки не спостерігається у 13-річних дівчаток;
 • якщо до 14-15 років не почалась менструація;
 • будь-які порушення менструального циклу: нерегулярність (з перервами в 1-2 місяці), велика тривалість (понад 7 днів), різкі болі, занадто рясна менструальна кровотеча;
 • проблеми із зовнішністю в період статевого дозрівання —ожиріння або дефіцит ваги, вугрі на обличчі й тілі, надлишковий ріст волосся та ін.
 • при виявленні запальних змін в загальному аналізі сечі.

Як підготуватися до візиту у дитячого гінеколога

Для прийому у дитячого гінеколога в Клініці професора Феськова, Харків знадобиться супровід дитини дорослим близьким родичем (одним з батьків).

З собою необхідно взяти документи, що підтверджують особу. Все інше, необхідне для огляду вже є в клініці.

Багато жінок самі хвилюються перед відвідуванням гінеколога, а вже консультація з фахівцем з приводу дитини для них і зовсім стрес. Такий настрій передається і донькам. Перелякана дитина не йде на контакт, противиться огляду. Завдання мами — заспокоїтися самій і правильно налаштувати дитину, морально підготувати її до зустрічі з лікарем.

Батьки повинні усвідомлювати:

 • похід до дитячого гінеколога—необхідність, а не надприродна подія;
 • необхідно розповідати дівчаткам про особливост іжіночого організму — доступно викладена інформація краще, ніж туманні натяки.  Це особливо важливо в підлітковому віці, коли йде гормональна перебудова, дівчинка перетворюється в дівчину.

Лікарі нашої клініки зможуть налагодити довірчі відносини з юною пацієнткою і проведуть прийом в максимально комфортних умовах.

Як проходить огляд у дитячого гінеколога

Якщо дівчинка вже може самостійно відповідати на питання, лікар розпитає її про наявність болю, про неприємні відчуття, що викликають занепокоєння.

Розпитає маму про те, як протікали пологи, як розвивалась дитина, чи не було виділень, свербіння, почервоніння статевих органів.

Лікар делікатно огляне дівчинку, щоб визначити рівень гормонального зростання — розвиток молочних залоз, ступінь оволосіннята та ін.

Огляд внутрішніх статевих органів проводиться дворучним способом — одна рука гінеколога обстежує їх через пряму кишку, інша — промацує через живіт, без введення дзеркала в піхву. При необхідності лікар візьме матеріал для дослідження (мазок). Усі проведені процедури безпечні для здоров’я і стану дівчинки.

На підставі даних огляду дитячий гінеколог дасть направлення на необхідні аналізи та обстеження і призначить програму лікування, якщо воно необхідне. Чим раніше буде поставлений діагноз і розпочата терапія, тим швидше пройде процес одужання.

Важливо усвідомити, що своєчасне лікування допоможе в майбутньому уникнути проблем в репродуктивній сфері. Слід пам’ятати, що іноді гінекологічні захворювання у дорослих жінок — наслідок порушень, на які не звернули увагу в дитячому або підлітковому віці.

Довіривши свою дитину нашим фахівцям, ви можете бути впевнені в тому, що вона потрапить в доброзичливу атмосферу. Їй буде надана якісна допомога і підтримка.

Звертайтесь в наш контакт-центр за телефонами:

 • 0 800 50 77 90 (безкоштовно з українських номерів)
 • 098 100 7676
 • 066 100 7676
 • 093 100 7676

Або заповніть форму на сайті, і ми передзвонимо Вам.

Вартість послуги
Консультація дитячого гінеколога

330грн

Огляд

160грн

Ще послуги з категорії


  Записатися на прийом  Запис на прийом
  Смена Email
  Смена Email

  В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

  Вхід в особистий кабінет
  Забули пароль
  Забули пароль
  Оберіть мову
  UK
  RU
  EN
  Заявку відправлено
  Ок
  Ви успішно зареєструвались
  Ок
  Пароль змiнено
  Ок
  Аналізи відправлені

  Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

  Ок
  Матеріали надіслано

  Перевірте свою пошту

  Ок
  Оплата пройшла успішно
  Ок
  Оплата не вдалася
  Ок
  Email успешно изменен
  Ок
  Аналізи не відправлені

  Перевірте правильність введених даних

  Ок
  Реєстрація

  Ви вже зареєстровані?

  Підтвердження реєстрації

  Ви вже зареєстровані?

  loading icon
  Записаться на прием
  На выбранную дату запись невозможна
  Спасибо

  Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    Замовити дзвінок