Дерматолог в Києві, Харкові

Шкіра – найбільший орган людського тіла, площа якого становить близько 2 м², а вага – 10 кг. Найбільш поширеними шкірними захворюваннями є грибкові, за ними слідують атопічний дерматит, екзема, псоріаз, вугровий висип.

В процесі лікування важливо враховувати, що в більшості випадків дерматологічні захворювання супроводжуються психологічним дискомфортом через зовнішні прояви, тому метою лікаря є діагностика і підбір оптимального лікування, а також створення позитивного настрою у пацієнта.

Хто такий дерматолог?

Дерматолог – це вузькоспеціалізований лікар, який займається діагностикою та лікуванням захворювань шкіри, нігтів та волосся, а також видаляє доброякісні утворення на шкірі. Бути висококваліфікованим фахівцем в області дерматології - значить володіти глибокими знаннями в суміжних областях медицини, так як шкіра є дуже чутливим органом, на який впливає безліч внутрішніх і зовнішніх факторів.

Які захворювання лікує дерматолог?

Всі дерматологічні захворювання класифікуються на групи в залежності від збудника.

Збудниками піодермії є патогенні бактерії, зокрема стафілококи і стрептококи. В результаті їх «роботи» на шкірі з'являються гнійничкові утворення. Відсутність належного лікування може призвести до некрозу тканин. Утворення на шкірі можуть бути як поодинокими, так і дислокуватися колоніями. Найбільш поширеними захворюваннями цієї категорії є фолікуліт, везикулопустульоз, інтертригінозна стрептодермія.

Мікози викликаються грибками. Передача захворювань цієї групи відбувається при безпосередньому контакті з людиною або предметами особистої гігієни. До цієї категорії дерматологічних захворювань відносять кандидоз, мікроспорію, епідермофітію.

Серед вірусних захворювань шкіри частіше зустрічаються простий герпес, бородавки і папіломи, контагіозний молюск і оперізуючий лишай.

 

 

методи видалення родимок, лазерне видалення родимок

 

Коли потрібна консультація дерматолога?

Приводом для звернення до дерматолога повинні стати будь-які видимі зміни на шкірі, зокрема, утворення: плями, прищики, лущення і дрібні висипання. Також варто звернути увагу на постійний, наростаючий свербіж і набряклість, навіть якщо на шкірі немає видимих змін.

Обов'язкова консультація дерматолога необхідна при зміні родимок кольору, форми і розміру, а також при активній появі нових. Не варто відкладати візит до дерматолога при підозрі на інфекційні захворювання шкіри, які проявляються поодинокими або численними ерозіями і гнійниками, а також при загостренні таких захворювань, як акне, псоріаз, екзема, атопічний дерматит.

Симптоми, при яких потрібна консультація дерматолога

Практично кожне дерматологічне захворювання має специфічні прояви, наприклад, для корости - свербіж, що посилюється в нічний час і дрібні прищики з сірою лінією, яка вказує на переміщення кліща.

Симптоми грибкових захворювань: почервоніння ділянки шкіри, відчуття печіння і свербіння, тріщини, лущення і круглі бляшки, які мають злегка піднятий край.

Рожевий лишай, стригучий лишай і висівкоподібний лишай проявляються бляшками з лущенням, які провокують постійний свербіж. Огляд і діагностика у дерматолога потрібна при утворенні численних везикул, які заповнені всередині кров'янистим або гнійним вмістом, при появі щільного підшкірного туберозного новоутворення, білого нальоту на слизовій оболонці.

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

 

Діагностика дерматологічних захворювань

Для того щоб оцінити стан організму, дерматолог призначає загальний аналіз крові, який дає можливість виявити наявність запальних процесів, анемії, а також оцінити роботу імунної системи.

Грибкові та паразитарні мікроорганізми виявляються шляхом взяття матеріалу з шкірних покривів. Зішкріб допомагає визначити наявність корости, кліщів, псоріазу. Патогенні бактерії виявляються за допомогою бактеріологічного посіву, цей аналіз показаний при наявності виразок, гнійних уражень і абсцесів.

Крім лабораторних досліджень, в дерматології широко використовуються інструментальні методи, зокрема, дерматоскопія, що дозволяє оцінити стан утворень і шкірних покривів в цілому. Гістологічні дослідження проводяться при видаленні родимок, і показані при підозрі на базаліому і меланому.

УЗД підшкірно-жирового шару призначається при комплексному обстеженні. Дана технологія дозволяє оцінити ступінь поширення новоутворень на сусідні тканини.

Методи лікування, які використовує дерматолог

У дерматології використовуються медикаментозні, місцеві та хірургічні методи лікування.

Медикаментозне лікування має на увазі призначення противірусних препаратів, курс, який призначений для придушення вірусної активності. Для досягнення максимальної ефективності лікування також призначаються препарати, діяльність яких спрямована на зміцнення захисних функцій організму. Якщо мова йде про бактеріальну інфекцію, то схема лікування складається з використанням антибіотиків.

Місцеве лікування пастами, гелями та мазями дозволяє зняти набряклість, свербіж і роздратування в ураженій області. Хірургічний, лазерний методи, електрокоагуляція і кріодеструкція застосовуються для видалення новоутворень, зокрема родимок, папілом і бородавок.

Як проходить прийом дерматолога?

Первинна консультація дерматолога починається з бесіди, запису скарг і збору анамнезу, якщо такі є, аналізуються результати раніше взятих аналізів. Далі огляд ураженої ділянки і шкірних покривів в цілому. Для більш точної постановки діагнозу призначаються лабораторні та інструментальні обстеження.

Зверніть увагу, що перед відвідуванням дерматолога не можна використовувати косметичні засоби та зовнішні лікарські препарати. Їхнє нанесення не дозволяє достовірно оцінити шкірні покриви.

Наші дерматологи

Висока кваліфікація, досвід, доброзичливість – три кити, на яких стоїть наша команда лікарів. Безперервні тренування і вдосконалення дозволяють нам підбирати дійсно ефективне лікування навіть в найважчих випадках.

Переваги лікування дерматологічних захворювань в Києві та Харкові в клініці Феськова

Найціннішим ресурсом нашої клініки є команда професіоналів з прогресивним поглядом на дерматологію. Наявність сучасного обладнання дозволяє не тільки отримати консультацію лікаря, але і здати необхідні аналізи в день звернення. У нашій клініці доступний очний та онлайн прийом спеціалістів, це дозволяє отримати консультацію з будь-якої точки світу.

Ціни

Актуальну вартість консультації, діагностики та процедур ви можете знайти у відповідному розділі сайту «Ціни».

Запис на прийом

Записатися на прийом можна за телефоном, вказаним у розділі контактів або через форму зворотного зв'язку на сайті.

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок