З віком здатність організму жінки до зачаття знижується внаслідок численних біологічних змін в організмі, які є по суті справи фізіологічним, тобто природним процесом. Так, наприклад, кількість фолікулів в яєчниках, що вступають в зростання в кожному місяці, з віком зменшується. Для жінок у віці 20 – 25 років це 20-30 фолікулів, 25 – 30 років — 15-20 фолікулів, 30-35 років — 11, а після 40 років всього 2-3 фолікула.

У міру збільшення віку жінки овуляція (вихід зрілої яйцеклітини з яєчника) стає нерегулярною, яєчники виробляють менше статевих жіночих гормонів. З віком знижується і якість самих яйцеклітин, їх здатність до запліднення, зростає ризик генетичних відхилень.

У віці від 30 до 35 років, ймовірність настання вагітності поступово знижується, а після 40 років стає вкрай низькою. Навіть якщо у жінки настає вагітність в більш пізньому віці, зростає ризик народження дитини з хромосомними відхиленнями, особливо з хворобою Дауна.

Крім того, ефективність лікування безпліддя такими методами як внутрішньоматкова інсемінація та екстракорпоральне запліднення також знижується в міру збільшення віку жінки.

Після проведення комплексного обстеження жінки, включаючи оцінку гормонального фону і роботу яєчників, Вам пропонується найбільш оптимальний метод лікування, спрямований на настання вагітності і народження, в кінцевому рахунку, здорову дитину. Серед можливих методів лікування Вам можуть бути запропоновані наступні: стимуляція овуляції (з проведенням внутрішньоматкової інсемінації), екстракорпоральне запліднення або програма донорства яйцеклітин.

Вибір методу лікування вирішується в кожному випадку індивідуально з урахуванням діагнозу та тривалості безпліддя, віку жінки, результатів проведених обстежень і бажання подружньої пари.

Ще статті цієї рубрики

Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок