Головна Енциклопедія Енциклопедія гінекології - Захворювання Оофорит: визначення, причини виникнення

Оофорит: визначення, причини виникнення

Оофорит — запалення яєчників. Оофорит в більшості випадків протікає в поєднанні із запаленням маткових труб (сальпингитом). Оофорит викликається різними інфекціями (гоннококі, ешерихії, хламідії і ін.), Поряд з якими провокуючим фактором можуть служити аборти, пологи, менструація. У переважній більшості випадків ураження оофоритом настає вдруге в результаті ускладнень сальпінгіту. В процесі запалення маткові труби згуртовуються, при цьому в запальний процес втягуються яєчники. Гній, який утворюється в результаті запального процесу, вражає тканину яєчників і веде до серйозних наслідків.

Основними симптомами, що вказують на ймовірність початковій стадії оофориту, є розлади сечовипускання, появи болів в низу живота, поява рясних гнійних білій, різкі болі при статевому акті. Наявність гоноккоковой інфекції (гонореї) у статевого партнера в даний час або в минулому може служити сигналом для обов’язкового обстеження, тому що гонорея може довгий час протікати у жінки безсимптомно, приводячи до серйозних ускладнень.

Діагностика оофоритузначно ускладнена через недостатність клінічних даних (за своїми проявами оофорит і сальпінгіт має великі подібності з апендицитом, ектопічної вагітністю). У Клініці Андрології проводять діагностику оофоріта безболісно і швидко, при цьому можуть бути виявлені супутні венеричні захворювання, які часто «супроводжують» оофорит.

Лікування оофориту залежить від стадії захворювання, характеру течії, а також індивідуальної переносимості хворого різних препаратів. Вирішальну роль в лікуванні оофоріта є його рання і правильна діагностика. Методики, що використовуються в Центрі репродукції професора Феськова, дозволяють досягти повного одужання пацієнтки при оофорит за 7-21 день. Якісне та комплексне лікування оофоріта в Клініці професора Феськова О.М. гарантує пацієнтці швидке одужання без ускладнень і переходу захворювання в хронічну стадію.

Самолікування неприпустимо! Занадто часто це призводить до переходу хвороби в хронічний стан і виникнення незворотних процесів і ускладнень і неминучого хірургічного втручання.

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

Ще статті цієї рубрики

Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок