Харчування майбутнього батька

Якщо пара всерйоз задумалася про появу в сім’ї дитини, то партнерам потрібно бути готовими до того, щоб забезпечити появу на світ здорового спадкоємця. Незважаючи на те, що основне навантаження по харчуванню плоду бере на себе жіночий організм, якість насіння та здоров’я чоловіки також дуже впливає на ембріон.

Саме з цієї причини обоє батьків повинні бути здоровими. Перш за все, подружжю необхідно позбутися від шкідливих звичок, таких, як куріння і вживання алкоголю, адже саме ці звички можуть зіграти злий жарт з майбутнім потомством.

Підготовку до появи потомства лікарі рекомендують проводити не менше, ніж за 3 місяці до запланованого зачаття, оскільки цикл дозрівання статевих клітин в організмі чоловіка становить близько 90 днів. Протягом цього періоду необхідно приділяти особливу увагу споживаної їжі, оскільки від неї залежить функціонування всього організму, а також якість насіння і рухливість сперматозоїдів.

Майбутньому татові в першу чергу необхідно обмежити споживання тваринних жирів, оскільки вони провокують утворення холестеринових бляшок у кровоносних судинах і сприяють появі зайвої ваги, який негативно позначається на виробленні чоловічих статевих гормонів.

Безумовно, якщо чоловік веде активний спосіб життя і приділяє достатню увагу спортивних навантажень, то від зайвих калорій не так вже й складно буде позбутися, але все ж краще знати міру.

Харчування чоловіка повинно бути різноманітним і забезпечувати організм необхідною кількістю вітамінів і мінералів. Згідно з рекомендаціями генетиків, чоловікові необхідно ввести в раціон продукти, багаті цинком, фосфором, фтором, калієм, кальцієм, а також містять вітаміни A, E, B9 і особливо C.

У раціоні харчування майбутнього тата повинні бути горіхи, лимони, яблука, свіжі овочі і фрукти, що підвищують рухливість сперматозоїдів, а також морепродукти, багаті селеном, молібденом і цинком, що позитивно впливає на активність насіння.

При цьому необхідно розуміти, що термічна обробка продуктів харчування не завжди дозволяє зберегти в них всі вітаміни, закладені природою. Рішенням проблеми стануть спеціальні полівітамінні комплекси, які допоможе підібрати лікар.

Пам’ятайте! Харчування має бути регулярним і повноцінним, їжа повинна містити достатню кількість білків, жирів, вуглеводів, мінералів і солей.

Будьте здорові!

Ще статті цієї рубрики

Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок