Головна Енциклопедія Енциклопедія ЗПШС

Енциклопедія ЗПШС

Сьогодні в Україні досить поширені інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом. На жаль, має місце низька сексуальна культура населення в плані обов’язкової діагностики даних захворювань після випадкових статевих контактів.

Висока якість, анонімність діагностики та лікування, найкоротші терміни і достовірність досліджень і ефективність лікування дозволяють нашим пацієнтам проводити контроль стану здоров’я, не змінюючи звичного графіка життя.

Важливим фактором для запобігання повторного зараження і ефективного лікування інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом, є обстеження разом з партнером. У більшості випадків, пара відчуває себе в центрі репродукції професора Феськова О. М. ® досить комфортно, крім того, даний крок сприймається партнером, як турбота про його здоров’я і покращує психологічний клімат відносин, роблячи їх більш довірливими.

Зараження інфекціями, що передаються статевим шляхом, може відбуватися не тільки при генітальному статевому контакті, але і при анальному і оральному з не меншою ймовірністю. Після статевого контакту до появи перших симптомів захворювання проходить від 3-х до 14-ти днів.

Досить часто після зараження статевими інфекціями взагалі не буває ніяких скарг, або вони слабо виражені (безсимптомні і малосимптомні форми захворювань) – тому дуже важливо після кожного випадкового статевого зв’язку пройти обстеження на наявність статевих інфекцій. Цим ви оберігаєте ваших статевих партнерів від серйозних проблем, проявляєте турботу про здоров’я близьких.

На жаль, в даний час багато пацієнтів, які заразилися статевою інфекцією, тягнуть зі зверненням до лікаря, навіть після появи різних симптомів, характерних для інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом. Багато досліджень показують, що більше половини пацієнтів чекають близько двох тижнів після появи симптомів в надії на те, що симптоми зникнуть. Помилковий сором, страхи, різні комплекси заважають звернутися до лікаря. Це призводить до того, що захворювання може прийняти більш важку форму, хронічні прояви, лікування займе більше часу, і є ризик рецидиву і зараження статевих партнерів або близьких побутовим шляхом.

Якщо інфекції не лікувати, вони протікають по висхідній і викликають запалення сечостатевих органів (піхви, придатків, матки, уретри, передміхурової залози і т.д.).

Центр ЕКЗ професора Феськова О.М. ® пропонує своїм пацієнтам найсучасніші та ефективні методики діагностики та лікування захворювань, що передаються статевим шляхом. Ми лікуємо швидко і безболісно, пацієнтам забезпечується повна анонімність. Висока кваліфікація персоналу гарантує відмінну якість проведеного лікування.

Ні за яких обставин не слід займатися самолікуванням або прийомом «чарівних таблеток», це може привести до незворотних наслідків і перевести захворювання в хронічну стадію, лікування якої надзвичайно утруднено.

Хронічні форми венеричних захворювань призводять до безпліддя, уражається нервова система, кістки, мозок, кишечник, серцево-судинна система, розвиваються онкологічні захворювання. Тільки фахівець високої кваліфікації може грамотно провести обстеження, поставити діагноз і призначити системне, цілеспрямоване і ефективне лікування.

Захворювання

Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок