Головна Блог Куди приводять мрії

Куди приводять мрії

27.09.2020 / Переглядів : 185

Поділитися з друзями:

«Хочеш розсмішити Бога – розкажи йому про свої плани», — так іноді говорять тим, хто не боїться мріяти. Мрія, оформлена в слова, висловлена ​​вголос, стає вразливою. Нібито вона і є, але хтось чужий вже простягнув до неї жадібну руку і відщипнув шматочок, тим самим зменшивши шанси на здійснення. Ми боїмося мріяти, планувати майбутнє, розповідати про хороше — а раптом наврочити, а раптом позаздрять, а раптом не збудеться, а раптом …

«… Ми нікому не розповідали, куди їдемо і навіщо. Навіть батькам. Для моральної підтримки були тільки ми один у одного і лікар. (Тетяна, 32 роки, перша спроба ЕКЗ

Але мрія – це те, що рухає нас вперед, то, заради чого ми живемо. Наше продовження у Всесвіті. Так само як і діти.

Мрія про дітей — що може бути світліше неї? Чекати, думати, перебирати в уяві ще неясні і далекі, але вже рідні образи. Бачити сни про дітей і вважати їх віщими. Помічати, що кожна четверта побачена сьогодні дівчина вагітна, а кожна п’ята — з коляскою. Розглядати вітрини дитячих магазинів, торкатися рукою речей для новонароджених, купувати м’які іграшки — нібито собі, але насправді — йому. Піклуватися про своє здоров’я — адже вам ще дітей ростити!

Діти — це не ми, але частинка нас. Це сльози радості і просто сльози. Це рожеві п’ятки, легкі, як павутинка, волоссячко і розгублене щастя батьків – у них тепер є власне диво. Це перша посмішка, перший зуб, перший крок, перший синець, перше слово. Перший день в садку, перший урок, перші кострубаті літери, виведені рідною рукою, перша двійка, перша любов, перший поцілунок. У дітей все вперше, і у нас з ними — теж.

«Вперше я задумалася про дитину ще далекі 10 років тому. Вийшла заміж і дитина була логічним наступним кроком в житті. Не могла собі уявити, що саме сабо зрозуміле подія стане метою мого життя на наступні 10 років … Зараз самій не віриться, що НАРЕШТІ я мама (Світлана, 34 роки, лапароскопія, дві програми ЕКЗ)»

Вашу першу зустріч ви не забудете ніколи. Маленький теплий чоловічок, який ще недавно був невіддільний від вас, почала набувати незалежність. Поки його ще можна носити на руках, колихати і цілувати скільки хочеться, і ви користуєтеся цим моментом, пам’ятаючи, що час швидкоплинний і колись, в поки ще далекому майбутньому, ваші відносини вийдуть на новий рівень, коли ваш раптово подорослішав дитина стане не просто маленьким сином або дочкою, а другом, порадником і помічником.

Коли хтось, рідний по крові, вас чекає, любить і міцно-міцно обіймає після довгого дня, проведеного порізно, — будь-які проблеми і неприємності відступають. «Мама, я сумую!» – за ці слова можна віддати не тільки півцарства, а й усе своє життя. Адже життя без дітей — як засохле дерево: ще міцно тримається корінням за землю, але сенсу в цьому вже немає.

«У цьому році у нас випускний клас! Я все уявляла, як мій син буде успішним програмістом або ким зараз серед комп’ютерників модно бути? Яке ж було здивування, коли він прийшов і сказав, що потрібні додаткові заняття з біології та хімії, тому що він буде хірургом! Ну що ж! Значить так тому і бути! (Інна, 42 роки, дві програми ЕКЗ)»

Дитина — ваш безцінний подарунок, але не ваша власність. Це така ж людина, як і ви, зі своїми бажаннями, прагненнями і планами. І буває, що вони не збігаються з планами батьків. Ви мріяли віддати дочку в балетну студію, а вона тягне вас в тир? Син обрав шахи замість футболу, коли ви вже бачили його віртуозом м’ячі? Діти не зобов’язані реалізовувати ваші бажання і мрії — адже у них є свої.

Майбутнє передбачити неможливо. Але у майбутнього є ім’я. Це ім’я вашої дитини. Можливо, першим буде син. Або дочка. Або близнючки. Хоча неважливо, хто буде першим, головне — вона буде. Хлопчик чи дівчинка, брюнетка чи блондин, розумниця або хуліган, співачка або футболіст — ми не знаємо, якою буде і ким виросте ваша дитина. Єдине, що ми знаємо — вона точно буде.

Ось уже 25 років ми працюємо трошки чарівниками і допомагаємо батькам зустрітися зі своїми дітьми. Тим, хто не боїться мріяти і говорити про свої мрії. Наше диво — це, перш за все, ваше величезне бажання плюс сучасні медичні технології, якими «озброєні» наші фахівці. Ну і, звичайно ж, крапелька везіння.

Істинне щастя криється в простих речах. Тримати на руках малюка, посміхатися у відповідь на його усмішку, разом пізнавати величезний світ. Так, з дітьми часом буває складно і важко, але без них світ втрачає яскраві фарби, а життя — мету. Одним щастя материнства і батьківства дістається легко, іншим же доводиться пройти довгий шлях, щоб знайти його. І під час такої довгої дороги потрібні кваліфікована медична допомога і підтримка.

Давайте пройдемо цей шлях разом? Ми точно знаємо, що на фініші вас чекатиме він — ваш малюк. І почнеться вже зовсім інша історія — його історія.

Задати питання на тему
  Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
  Запис на прийом
  Смена Email
  Смена Email

  В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

  Вхід в особистий кабінет
  Забули пароль
  Забули пароль
  Оберіть мову
  UK
  RU
  EN
  Заявку відправлено
  Ок
  Ви успішно зареєструвались
  Ок
  Пароль змiнено
  Ок
  Аналізи відправлені

  Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

  Ок
  Матеріали надіслано

  Перевірте свою пошту

  Ок
  Оплата пройшла успішно
  Ок
  Оплата не вдалася
  Ок
  Email успешно изменен
  Ок
  Аналізи не відправлені

  Перевірте правильність введених даних

  Ок
  Реєстрація

  Ви вже зареєстровані?

  Підтвердження реєстрації

  Ви вже зареєстровані?

  loading icon
  Записаться на прием
  На выбранную дату запись невозможна
  Спасибо

  Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


    Замовити дзвінок