На різних етапах проведення програми ЕКЗ використовуються різні лікарські препарати. На першому етапі це підготовка організму жінки до подальшої стимуляції овуляції, на другому – для стимуляції дозрівання і зростання яйцеклітин. Після перенесення ембріонів застосовуються ліки, що підтримують стан слизової оболонки матки, тим самим підвищуючи шанс на успіх програми ЕКЗ.

Агоністи гонадоліберину (а-ГРГ)

Препарати “Диферелин”, “Декапептил”. Дані препарати використовуються для підготовки яєчників до стимуляції. Також ці препарати попереджають передчасну овуляцію – розрив фолікулів до процедури пункції. Вводяться шляхом щоденних підшкірних ін’єкцій або у вигляді депо-форми.

Антагоністи гонадолиберина (ант-ГРГ)

Препарати “Огралутран”, “Цетротид”. Застосовуються для запобігання передчасній овуляції на завершальному етапі стимуляції. Вводяться внутрішньом’язово. Звичайно потрібно не більше 4-5-ти ін’єкцій.

Препарати гонадотропних гормонів

Препарати “Меногон”, “ГОНАЛ-М”, “Пурегон”, “Елонва”, “Фостимоном”. Дані препарати містять гормони гіпофіза – ФСГ (фолікулостимулюючий гормон) і ЛГ (лютеїнізуючого гормону), що регулюють процес дозрівання фолікула. Вводяться внутрішньом’язово або підшкірно.

Медикаменти для ЕКЗ фото 1

Хоріонічний гонадотропін (ХГЧ)

Препарати “Прегніл”, “Профазі”. Використовуються для завершення процесу дозрівання яйцеклітин. Застосовуються у вигляді підшкірних і внутрішньоматкових ін’єкцій.

Препарати прогестерону

Препарати “Утрожестан”, “Дюфастон”, “Лютеіна”, “Інжеста”, “Пролютекс” Чи впливають на стан слизової оболонки матки і готують її до процесу перенесення ембріонів. Зазвичай застосовуються аж до 12-14 тижнів, після чого формується плацента і починає виділяти «свій» прогестерон в необхідній кількості.

Прогінова

Препарат містить гормон естрадіол – використовується для підготовки слизової оболонки матки до перенесення ембріонів. Випускається в таблетованій формі і приймається до тесту на вагітність.

При проведенні програми ЕКЗ дуже важливо соболюдать рекомендації лікаря репродуктолога, а також строго дотримуватися графіка ін’єкцій.

Найчастіше в центрах ЕКО рекомендують, щоб ін’єкції виконувалися кваліфікованим медичним працівником – медичною сестрою.

Важливо! При недотриманні часу, режиму і дози введення препаратів, використовуваних для стимуляції овуляції, значно знижуються шанси на успіх в програмі ЕКЗ. В першу чергу це може привести до зупинки дозрівання фолікулів і як результат – відсутність яйцеклітин при ТВП (трансвагинальной пункції).

 

Отримати консультацію

Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, радимо записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація запобіжить негативним наслідкам для вашого здоров'я.

Дізнатися подробиці про захворювання, ціни на лікування та записатися на консультацію до фахівця Ви можете за телефоном:

 

Дізнатись вартість програми ЕКЗ та почати планувати вагітність можна, записавшись на консультацію за телефонами контакт-центру клініки професора Феськова О.М.:

  •   0 800 50 77 90
  •   098 100 76 76
  •   066 100 76 76
  •   093 100 76 76

Ще статті цієї рубрики

Якщо у вас залишились питання, зв‘яжіться з нами по телефону 0 800 50 77 90 0 800 50 77 90
Запис на прийом
Смена Email
Смена Email

В течение минуты на Ваш номер придет sms-сообщение с паролем. Если не получили сообщение, обратитесь в call-центр по номеру 0 800 50 77 90

Вхід в особистий кабінет
Забули пароль
Забули пароль
Оберіть мову
UK
RU
EN
Заявку відправлено
Ок
Ви успішно зареєструвались
Ок
Пароль змiнено
Ок
Аналізи відправлені

Перевірте свою пошту протягом 5 хвилин

Ок
Матеріали надіслано

Перевірте свою пошту

Ок
Оплата пройшла успішно
Ок
Оплата не вдалася
Ок
Email успешно изменен
Ок
Аналізи не відправлені

Перевірте правильність введених даних

Ок
Реєстрація

Ви вже зареєстровані?

Підтвердження реєстрації

Ви вже зареєстровані?

loading icon
Записаться на прием
На выбранную дату запись невозможна
Спасибо

Ваша заявка принята наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время


      Замовити дзвінок